Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wizytacja rejon katowice
Autor Wiadomość
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-23, 20:18   

A Wiecie jak to się skończyło? Przykład z jednego sklepu: wszyscy postawieni na nogi, KR pracowali po przeszło 12 godzin, BHP-owcy pomagali ile tylko mogli, O/W musiało wyglądać jak na portugalskich zdjęciach, po 50-80 kg śliwek wysypanych na luz, to samo inne owoce i warzywa,miała być tak zwana kopa owocowo-warzywna, jeżeli z całej palety wody ubyło więcej zgrzewek to podjeżdżało auto z pełną paletą, wszystko miało wyglądać jak na otwarciu przy czym było tam 50 pracowników od kasjerów, KS i ZKS z innych rejonów, kasjerów z innych rejonów, KR z pobliskich rejonów i innych pracowników ok.50 osób, jak gościu podjechał pod sklep to się k...a wszyscy pochowali po magazynie, na socjalnym, do klopa nie którzy KR się schowali, na sklepie została tylko obsada ze zmiany >:D czyli może sklep wyglądać pięknie,czysto przy obsadzie 3-4 ludzi? Pewnie,że można jak przez 2 tygodnie 50 luda szykuje go w dzień i noc na tip top, a gościu przeszedł przez sklep i wyszedł-5 minut wizytacji na sklepie >:D , a inne pozostawione same sobie bez pomocy-nie mam czasu-słyszysz przez telefon .^. Aaaa szkoda mówić, zakłamanie i fałszowanie rzeczywistości :bu:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-23, 20:21   

przepraszam , to co to za idiota był ? a może jakiś kosmita nikogo nie obrażając oczywiście :) , a klientów też pochowaliście ?
 
     
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-23, 20:29   

Koleżanka tam była do pomocy, jakiś ponoć polski Amerykaniec :D
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-23, 20:30   

polski Amerykaniec - to nie brzmi dobrze :D
 
     
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-23, 20:57   

No Martusia bo taki "amerykański był" :em29:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-23, 20:58   

:D :D :D
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-23, 20:58   

Nie wierzę.
 
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-23, 21:15   

50 luda niezauwazeni w magazynie, socjalu i kiblach....toz to chyba biedronka wielkosci CD:D
 
     
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-23, 22:32   

Duża Biedronka i bar....dzo duży obrót, a na socjal dzięki najwyższemu nikt nie zaglądał ;) wiem z pierwszej ręki, a ubaw taki laski miały,że hej tylko na krótko ;( bo potem przychodzi rzeczywistość, brak godzin na rejonie, i w ch...j wy....bane PL-ki ;(
 
     
Entombed 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-24, 02:17   

Powiem wam ze ostatnimi czasu u mnie na rejonie tez była mega pompa jedzie dyrektor prezes i cala reszta camorry ;) ja tylko się zapytałem czy mamy przygotowany tekst i co mej uciesze usłyszałem ze jeśli przyjadą to mówić ze wszystko jest ok :D no myślałem ze padnę, szkoda ze nie przyjechali po tygodniu nocek no jeden dzień wolny to miałem im ochotę paleta przy....walić ;)
  Ocena JMP: 5/10
     
kotek27 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 24 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Katowice
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-26, 23:02   

To co się działo przed wizytacją to było chore a zwłaszcza na dwa dni przed dziewczyny były przewożone nawet w nocy z innych sklepów dymalismy ciągle po 12 godzin po to żeby ktoś przyjechał na 10min a najlepsze jest to w tym wszystkim ze było tzw wielkie sprzątanie a raczej zamiatanie pod dywan ponieważ wcześniej był zawalony magazyn sciepami a przed wizytacją pojechało to wszystko w depozyt także jak byli to mieliśmy pięknie a jak pojechali to wszystko zaczęło do nas wracaći teraz znowu jest burdel na sklepie!!!i nie ma komu robić bo są dziewczyny na urlopach a my też wycyckalismy się z godzin słyszałam że przez to całe wariactwo jedna z dziewczyn z innego sklepu zasłabła i zabrali ją w ciężkim stanie do szpitala wylądowała ponoć na ojomie a to wszystko przez ten ich debilizm może jakaś Biedronka wkońcu odważy się postawić i za nią może pojadą inne bo na serio dojdzie do tragedii w tej firmie!!
 
     
brawa97 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Sie 2013
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-29, 08:20   

kotek27 napisał/a:
To co się działo przed wizytacją to było chore a zwłaszcza na dwa dni przed dziewczyny były przewożone nawet w nocy z innych sklepów dymalismy ciągle po 12 godzin po to żeby ktoś przyjechał na 10min a najlepsze jest to w tym wszystkim ze było tzw wielkie sprzątanie a raczej zamiatanie pod dywan ponieważ wcześniej był zawalony magazyn sciepami a przed wizytacją pojechało to wszystko w depozyt także jak byli to mieliśmy pięknie a jak pojechali to wszystko zaczęło do nas wracaći teraz znowu jest burdel na sklepie!!!i nie ma komu robić bo są dziewczyny na urlopach a my też wycyckalismy się z godzin słyszałam że przez to całe wariactwo jedna z dziewczyn z innego sklepu zasłabła i zabrali ją w ciężkim stanie do szpitala wylądowała ponoć na ojomie a to wszystko przez ten ich debilizm może jakaś Biedronka wkońcu odważy się postawić i za nią może pojadą inne bo na serio dojdzie do tragedii w tej firmie!!


Slyszalam o tej dziewczynie w ciezkim stanie lezy na oiomie ponoc pracowala po 12 godzin z rzedu przez kilka dni, ciekawe tylko jak ja grafik puscil
 
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-07-29, 15:25   

Normalnie. Musi być przerwa 11 godzinna - czyli przy pracy 12h/dzień przerwa się zgadza. i bodaj po pięciu czy sześciu dniach pracy jakiś dzień wolny
 
     
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-30, 10:50   

Ten cyrk ciągnie się dalej, ze stoiskiem o/w przeginają, wszystko ma być na "kopy", ma wypływać ze stoiska, papryka, jabłka, gruszki wszystko ma byc ogonkami do góry :D cebula mix ma być oddzielona, osobno biała osobno czerwona >:D kiedyś zamawiało się pod sprzedaż, teraz 2 razy więcej, Pl-ki też 2 razy większe, osoba,która robi o/w nawet nie ma czasu na odpiek bo wszystko musi być idealnie i k...a chodzi i poprawia te ogonki >:D debilizm do potęgi, ciekawe co jeszcze wymyślą >:D
 
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-30, 11:02   

Chyba macie nadgorliwego KR... U nas o/w na płasko i walka z pl
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo