Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
delegacja nad morze
Autor Wiadomość
~minionek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Lut 2016
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-25, 18:19   

tak slyszalam od kolezanki bo tez mialam isc na delegacje ale nie chce wolne sama siedziec w domu niz jezdzic i wgl mnie by w domu nie bylo , ale wkoncu mnie przeniesli do innej biedronki blizej domu i w tej biedronce takze chca na delegacje 1 osobe wyslac, osobe ktora nie ma dzieci najlepiej wiec kazda mloda osoba bedzie brana pod uwage ale ja nie mam auta wiec nie mam ja jezdzic, nawet jezeli mnie wezma niech mi dadza sami transport ja swojego auta nie mam i kazdy to wie ze pol roku prawko dopiero. ale w bierdonce wszystko mozliwe....
 
     
#alekss187 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Mar 2016
Posty: 76
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-25, 19:26   

Na delegacji dostaje się cały etat więc jak mam 3/4 etatu to mi się to opłaca... Diete sie dostaje nawet jak się nie śpi na miejscu.
  Ocena JMP: 5/10
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-25, 19:55   

minionek napisał/a:
a za sachochod to nawet po 4 tys mozna na czysto ale tez pewnie sa jakies wtyki wlasnie ze trzeba mnec na siebie auto ja nie mam wiec watpie ze mnie wezma na wladek


To powiedz tej koleżance że pieprzy głupoty, nie trzeba mieć auta na siebie, nikt nawet tego nie sprawdza czym jeździsz i jaki silnik ma to auto.
  Ocena JMP: 6/10
     
#alekss187 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Mar 2016
Posty: 76
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-30, 20:21   

Moja koleżanka była rok temu na takim sezonie i w tym roku też będzie. Chwaliła sobie, bo dostała sporo kasy za kilometrówkę i diety, bo żeby dostać dietę trzeba być 12h w podróży. Czas pracy liczy się od wyjazdu z domu do powrotu do domu, czyli całkiem spoko. Na Biedronce wyglądało to mniej więcej tak, że robiła cały czas wypiek lub o/w, na nockach tylko się rozkłada towar. Ogólnie na klientów mieli wylane, bo to w końcu klienci sezonowi a nie stali. Czasami przyjeżdżały 2 góra 3 tiry, ale to rzadko. Robiła dziennie po 10-12 h , ale za to miała dużo wolnego we Wrześniu, a i na takim sezonie dostaję się Umowę na cały etat. ;) Także jak kto ma okazję niech korzysta ! A kilometrówkę mają obowiązek rozliczyć w ciągu 3 msc, a nie tam z jakimś Pitem ;)

_______________________
Rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać
  Ocena JMP: 5/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo