Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
NOWE ZASADY ROBIENIA GRAFIKU OD LIPCA
Autor Wiadomość
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-12, 21:11   

Wiadomo ile osób straci prace przez ten od stycznia wprowadzany grafik liniowy?
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-12, 21:32   

U nas mają przyjąć jedną osobę
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-12, 22:57   

powiem tak : jak do tej pory u mnie na sklepie grafik liniowy pokazał braki etatów więc nie wiem czy będą zwalniać , kr tylko powiedział że nie będzie zatrudniał , na ten gorący okres przed świętami dał nam worka do rozkładania towaru , dobre i to :)
a co będzie? to popracujemy i zobaczymy myślę że nie ma co snuć czarnych wizji :)
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-13, 11:33   

mi tak się wydaje, że na wielu sklepach grafik liniowy będzie swoją drogą, a praca swoją drogą, będzie to żyć obok siebie;p
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
~Realia_1986 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 52
Skąd: DC19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-13, 13:37   

brodacz1989 napisał/a:
mi tak się wydaje, że na wielu sklepach grafik liniowy będzie swoją drogą, a praca swoją drogą, będzie to żyć obok siebie;p


Raczej nie, chyba, że nie straszne jest komuś tlumaczenie się przed KR skąd wzięła się nadwyżka lub niedobór godzin :) co tydzień wysyła się maila z godzinami do KO, my oczywiscie przed wysłaniem maila analizujemy z KR te różnice, a nie jest to przyjemne :D:D:D
chociaż nie powiem, bo ta praca na świeżych itp (skróty "Ś" "O" "Z" "K") no z tym to masz racje, nie działa to w ten sposób. Nie wyobrażam sobie nie podejść do "Ś" przynajmniej co godzinę przy zwiększonym ruchu, tak samo nie wyobrażam sobie np w środę, żeby kasier nr 2 siedział na dwójce non stop nawet jak nie ma ruchu i sprzątał kasy :)
na początku może i się tego przestrzegało, ale widząc jak robota wtedy nie idzie od razu nam przeszło :D
 
  Ocena JMP: 8/10
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-17, 23:46   

Tyle szumu o ten grafik liniowy- u nas jest po staremu -każdy wie co ma robić i kiedy. Ludzi nie zwalniają-wręcz przeciwnie zatrudnili jedną w grudniu. Mamy osobę do wykładania non-fudu i serwis sprzątający(póki co na grudzień testowo) Firma kombinuje -bo wszystkie worki i osoby do sprzątania mają umowy śmieciowe i nic nie dostają więcej niż te godziny wyrobione.
 
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-12-18, 08:50   

Znam sklepy gdzie KO i KR próbowali ułożyć grafik liniowy i im to się nie udało, więc co tu dużo mówić i czego od nas się wymaga jak sama góra ma z tym problem bo brakuje ludzi do pracy. KO chce zatrudnić ale góra robi cięcia kosztów. Jak walczyć to tylko zarządem o kasę dla wszystkich. Na Dolnej tak słodko nie mają , mówi się , że gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść.
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-21, 23:41   

odświeżę temat : czy są takie sklepy gdzie funkcjonuje ten grafik ? chciałam porównać jak to wygląda gdzieś indziej
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-22, 00:38   

Jak na razie cisza w sprawie grafiku liniowego. :szczena: A miał ponoć być wprowadzony u nas po nowym roku.
 
     
Wojtas 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 07 Gru 2011
Posty: 23
Skąd: podlasie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-22, 05:43   

Grafiki kliniowe kr i ko robili u mnie na rejonie ale i tak (przynajmniej u mnie na sklepie) robię jak robiłem bo oni nie znają specyfiki sklepu i wg ichnego byłby balalagan na 102
_________________
Szanujmy się...
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-22, 16:26   

Grafiki liniowe to poroniony pomysł i jedno szczęście na większość sklepów nie jest przestrzegany, za kilka miesięcy nikt o tym nie będzie pamiętał.
  Ocena JMP: 6/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-27, 00:17   

I tu się mylisz. Dopiero na te grafiki będzie nacisk jak wejdą 'pętle' a pierwsze wrażenia ze sklepów testowych są pozytywne. Te wszystkie zmiany mają pewien sens.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-27, 21:45   

moje wnioski z tworzenia grafików liniowych na moim sklepie są takie : żeby to wszystko się zapętlało potrzeba co najmniej 4 kasjerów na zmianie
Włodarz, podziel się tymi pozytywnymi wnioskami -.-
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo