Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zarobki wspomagania
Autor Wiadomość
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-10, 23:49   

Lista obecności to może być w przedszkolu a to jest lista rozliczeniowa godzin przepracowanych w kwartale i nie widzę żadnej podstawy w tym aby się ona nie zgadzała z godzinami wyrobionymi czyli właśnie odbitymi kartą. Niestety takie rzeczy trzeba sobie codziennie pilnować, zapisywać i sprawdzać ale przeciętny pracownik jest na to zbyt leniwy i tylko jęczeć potem w szatni potrafi. Prawda jest taka ,że jak sobie pozwalacie tak macie i nikt tego za Was samych nie zmieni. Jak się jest dupą to logiczne ,że każdy kto ma możliwość to wykorzysta.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~megapen 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 16 Mar 2015
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-11, 00:28   

Całe szczęście są tacy ludzie jak kluq którego żaden system czy kierownik nie oszuka
Marnujesz się na kompletacji napewno kompetencje pozwolą ci zabrać aż na sam szczyt może nawet paleciarnia stoi dla ciebie otworem. Pomyśl nad tym czy warto niszczyć kręgosłup i stawy
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-11, 13:43   

kluq, mówisz że nie widzisz podstawy żeby lista miała się nie zgadzać z odbiciami a z potem że takie rzeczy trzeba sobie codziennie pilnować, zapisywać i sprawdzać. Po co w takim razie sprawdzać?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 2 DOWN
Wysłany: 2015-05-11, 16:33   

A na jakiej podstawie miałaby się nie zgadzać ?? czym byłoby to uzasadnione ?? a zapisuje dla zasady to raz, dwa po to aby nikomu nie przyszło do głowy zrobić mi wała a trzy aby wiedzieć czy wszystko mi się zgadza.
Oj jak ja lubię tą ludzka zazdrość :P paleciarnię zostawiam Tobie megapen, mnie jest dobrze tam gdzie jestem.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
#angare 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Paź 2014
Posty: 63
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-16, 13:15   

kluq napisał/a:
A na jakiej podstawie miałaby się nie zgadzać ?? czym byłoby to uzasadnione ??


Czym byłoby to uzasadnione ? przecież napisałam w poprzednim poście dlaczego !

marta1 napisał/a:
Nie chce przenosić się na centrum ponieważ praca to nie jest dla mnie walka na śmierć lub życie .


Lepiej bym tego nie ujęła ! bo to jest walka na śmierć i życie na prawdę.
 
     
@pc 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 204
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-16, 13:52   

hmm...jestem pracownikiem CD od blisko 15 lat.Faktycznie praca w centrum to walka na śmierć i życie,ale jak ktoś chce pracować i chce zarobić to spokojnie da sobie radę.Ja przez te prawie 15 lat "latałem" po kompletacji,góra-dół,calakach...w zależności gdzie lepiej płacili :P miałem kilka propozycji na specjalistę ale to nie dla mnie...pieniądze nie większe a z góry i z dołu.... (cenzura) ;)
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-16, 17:34   

angare, odpowiedź nie była do Ciebie :P a w poprzednim poście napisałaś tylko ,że powiedzmy coś takiego miało miejsce nic więcej.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
kwinto30

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 17 Maj 2015
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-17, 20:17   

Pracuje w dc 03 nie jest lekko trzeba duzooooooo dźwigać bardzo często praca więcej niż 8 godzin , nocki od 20 do 6 rano często ale nie zawsze , pierwsza zmiana od 11 rano do 19 20 i tu jest masakra , kasa w miarę ok , ale ogólnie nie polecam .
Jestem tak zwanym starym pracownikiem , i już mam dość tego co tam się dzieje , człowiek ma wolne nagle nie ma a jak się postawi to ma problem
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo