Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nocki w biedronce !!
Autor Wiadomość
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-09, 14:00   

Na całonocnym masakra, rozmawiałam kiedyś z dziewczynami z Władysławowa. Pozdrawiam ciepło bo dzielne są :pa1:
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
#sekbea81 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-09, 16:13   

Powiem szczerze są większe tragedie niż nocki w Biedrze
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-09, 16:37   

Każdy ocenia po sobie i obowiązkach jakie go czekają po powrocie do domu: dzieci do szkoły; przedszkola , mężuś gdera gdzie jego koszula, lub żona, że rajstopy jej zginęły, ogarnąć chatę i obiad - bo przecież zaraz wszyscy do domy się zwalą z krzykiem- że głodni. Niektórzy mogą wypocząć i do tej 18, ale niektórym na odpoczynek zostaje 2-3 godz. Nie piszcie, że ta praca to ich wybór, czasami ostateczność, że mogą ją zmienić- a może jednak nie mogą. To są sytuacje, gdzie pracując z ludźmi, trzeba i w drugim człowieka zauważyć. Teraz pomożesz komuś, kiedyś ktoś pomoże Tobie
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-10, 19:00   

Pięknie to zostało ujęte. I wszystko w tym temacie.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
~Klakier

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-10, 19:29   

U mnie na sklepie oprócz mnie jest jeszcze jedna osoba która chodzi na nocke. I nam to pasuje. Zero użerania się z klientami, latania na kasę. Robię swoje. Nikt się nie kręci i nie przeszkadza. Można posłuchać se muzy. Dlatego niezazdroszczę tym co muszą to robić w ciągu dnia.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-10, 20:30   

edi gdyby wszyscy kierowali się tym co napisałeś w ostatnich zdaniach życie byłoby wręcz idealne :) tylko problem jest w tym że każdy by chciał a tylko jednostki tak robią :)
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-10, 21:05   

Bosze ależ ja jestem wyjątkowy :P
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-11, 11:08   

nocki, druga zmiana bądź pierwsza, nigdy nikomu się nie dogodzi, bo dzieci żona/mąż itd itd. i wiecie co słysze bo ty nie masz własnej rodziny i nie zrozumiesz, apeluje więc by te osoby z rodzinami też zrozumiały że osoby które nie mają własnych rodzin mają swoje życie prywatne i wiecznie nie będa się nadstawiać za kogoś bo tez ma prawo do wolnego. i jeśli chodzi o grafik staram się go układać sprawiedliwie, ale nie ma idealnych rozwiązań.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
rafał72 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-14, 15:46   

brodacz1989 napisał/a:
nocki, druga zmiana bądź pierwsza, nigdy nikomu się nie dogodzi, bo dzieci żona/mąż itd itd. i wiecie co słysze bo ty nie masz własnej rodziny i nie zrozumiesz, apeluje więc by te osoby z rodzinami też zrozumiały że osoby które nie mają własnych rodzin mają swoje życie prywatne i wiecznie nie będa się nadstawiać za kogoś bo tez ma prawo do wolnego. i jeśli chodzi o grafik staram się go układać sprawiedliwie, ale nie ma idealnych rozwiązań.
Wiesz co i to mnie wkurza u naszych dziewczyn bo one musza mieć pierwsza zmianę bo małe dziecko ,przedszkole itd a przecież zawsze mozna sie porozumieć ja to mam juz luzik bo i córka juz wyrosnieta :szczena: więc sama ze szkoły wraca. Ale też mozna sprawę załatwic jak kilka innych dziewczyn z naszego sklepu ze ustalają z kierowniczką że ten tydzień np 1 a następny 2 bo tak mają z mężem ustalone co by miał kto się dziećmi zająć ;/ . Więc mozna ale trzeba CHCIEĆ. A ja i tak wolę nocki spokój mam chociaż bo ostatnio to nasi klijenci przechodzą samych siebie >:D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo