Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bony dla Hebe?
Autor Wiadomość
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-05, 12:30   

A Ty nawet w święto. Dalej nie dopuszczasz ani argumentów że fundusz jest wspólny, ani że informacja o bonach przed płacowych jest na stronie JMP ,ani że temat założył ktoś Inny.Jeśli to nie przemawia do Ciebie, to dla mnie nie ma znaczenia jesteś opurtonistką i byłym pracownikiem.Po za tym jesteś na tyle uprzedzenia do mnie i tak lojalna wobec byłego pracodawcy,że przekraczA Twoje możliwości do przyjęcia argumentów. SAMA odgrzewasz temat w święta więc też psujesz ludziom humory.Wszelką dyskusją z Tobą straciła dla mnie sens parę lat temu. Odnosnie ataków juź dawno przyjęłaś pozycję alfy i omegi forum.Mimo wszystko Wesolych Świat.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-06, 14:02   

I co tu tobie napisać, kiedy wszystko odbija się jak grochem od ściany. Plotki uznajesz za argumenty, świetnie, szkoda tylko, że tym sposobem potęgujesz, już i tak ogromne, poczucie niesprawiedliwości wśród pracowników. Nie chce mi się. Może kiedyś zaczniesz odróżniać argument od poszlaki. A skoro tak ci przeszkadza, że ktoś drąży stwierdzenie, które rzuciłeś, to tego nie rób. Przykro mi, że nie każdy bierze za pewnik twoich, póki co, pobożnych życzeń (bo niestety, ale pewności tego, co twierdzisz, dalej nie ma).
Jeśli masz zamiar znowu powtórzyć to, co w każdym poprzednim poście, daruj sobie, bo mi już się nie chce tłuc jak krowie na rowie o co mi chodzi.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-07, 03:19   

Nie ma sensu z Tobą dyskusja bo sama ciągle powtarzasz swoje niby argumenty jak mantrę.Dla mnie są dwie rzeczy informacja na st

[ Dodano: 2015-04-07, 03:22 ]
Stronach JMP i wspólny fundusz. Czy Tobie się podoba że powtarzam fakty nie zgodne z Twoim wyobrażeniem JMP to już trudno. Fakt grochem o ścianę

[ Dodano: 2015-04-07, 03:29 ]
Bony przed płacowe Gębę to karty Mastercard do wykorzystania w Gębę.Kwoty uzależnione od dochodu.Chcesz więcej faktów Larrikol?
 
     
#boczek_83 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 92
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-07, 10:57   

Tak jak pisał @qweerty niektórzy pracodawcy po za wypłata dają pracownikom bony np. w E Leclerc które mogą wykorzystać w sklepie. Jednak w tej firmie nie uzależniają wysokości bonu od dochodów.
Ustawa o ZFŚS nakazuje różnicowanie pomocy ze względu na dochody. Dlatego jakiś czas temu musieliśmy wypełniać dokumenty o dochodach żeby móc dostać m.in. paczki na święta.
Wiem że nasza firma jest wyjątkowa i czasem ma wyjątkowe pomysły. Ale z tego co zrozumiałem informacje zawarte na stronach których linki zostały wklejone w tym temacie karty przedpłacone pachną mi ZFŚS.
Odpis na jednego pracownika na ZFŚS wynosi 1093,93 zł.
Załóżmy że pracownik od kwietnia do grudnia dostaje bon przedpłacony 70zł miesięcznie czyli rocznie około 630. Do tego paczka i bon na święta około 400 zł. To daje nam 1030zł.
Za pozostałe około 63,93 zł na rok. Pracownicy mogą korzystać jeszcze z: karta multisport, paczki dla dzieci, kolonie dla dzieci, program pomocy dla dzieci specjalnej troski, zapomogi losowe, badania profilaktyczne i t. d..
Jeżeli ktoś dalej uważa że nie ma wspólnego ZFŚS to niech spróbuje zorganizować te wspomniane wyżej formy pomocy za kwotę 63,93zł.
Dla przypomnienia pracownicy Biedronki nie mają kart przedpłaconych i na ,,pozostałe atrakcje" zostaje około 693,93.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-07, 11:24   

Te 1100 zł odpisu to wcale nie jest tak dużo jak nam się wszystkim wydaje i wcale nie tak łatwo wszystkich tym obdzielić.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-07, 17:15   

Do końca kwietnia mamy wypełnić oświadczenia o dochodach. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-07, 17:20   

Hell dobrze że jesteś i przypominasz :)
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-07, 17:33   

martuś bo znowu będzie że nie wiedziałam, nie kazali mi i myślałam że nie muszę. :rool:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-08, 10:14   

Hell napisał/a:
Do końca kwietnia mamy wypełnić oświadczenia o dochodach. ;)


Hell wiesz co z osobami na l4 czy macierzyńskim? Mają iść do sklepu wypełnić oświadczenie jak nic się nie zmieniło ?
  Ocena JMP: 8/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-08, 16:49   

Nie doczytałam nic na ten temat ale ja bym szła, ewentualnie kogoś podesłała po papier, lepiej dmuchać na zimne. :P
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-08, 17:14   

też tak pomyślałam, bo widzę że ani "zwolnieniowcy" ani reszta się nie zainteresowała a później znów będzie lament i płacz
  Ocena JMP: 8/10
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-08, 20:42   

Współczuję wam tam w Hebe. Dostaniecie marne karty - w zamian nie będzie bonów na święta >:D
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-08, 21:09   

A Ty jesteś taki pewny że dostaniesz? :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-08, 21:13   

nawet jak nie dostanę to bez wacików też się obędę :P
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-08, 21:51   

Edyta 89 napisał/a:
Hell wiesz co z osobami na l4 czy macierzyńskim? Mają iść do sklepu WYPEŁNIĆ oświadczenie jak nic się nie zmieniło ?
_________________


W ubiegłym roku kadry wysyłały oświadczenia do domu osobom na dłuższych absencjach (napewno Ciąża) i One przynosiły do sklepu wypełnione
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo