Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień dziecka
Autor Wiadomość
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-05, 12:48   

Klub nie neguję, że W biedronce na każdym dziale operacyjnym jest ciężka praca. Wręcz przeciwnie zawsze mówię, że wasz ranking pakowania połączony Z systemem premiowym dobija ludziom zdrowie. Na uwadze mieliśmy szczegolszczególne traktowanie dzieci pracownikow CUW i biura głównego do dzieci pracowników sklepów
 
     
agnieszka201319 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-06, 23:01   

Ja czegos nie kumam. U mnie w biedronce powiedzieli ze nie ma prezentow na dzien dziecka a tu co innego czytam ?? ??
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-07, 11:19   

Są do 12 roku życia :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-07, 12:08   

nie będzie tylko imprez w miejscach pracy
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-07, 15:18   

Było oficjalne info któro powinno być powieszone w socjalnym i najlepiej nie słuchać co gadają tylko czytać takie informacje .
 
     
agnieszka201319 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 8
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-04-07, 19:35   

to ja sĺepa jestem bo takiego info nie widziałam
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-07, 20:26   

agnieszka201319, widać jak czytasz info od ks/zks :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-07, 20:50   

A może ma takich kierowników, że się nie pofatygowali przekazać tych info reszcie?
 
     
~pszczolka1

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 39
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-07, 21:12   

moja córka dostała dwie paczki na dzień dziecka w 2013 i w 2014 roku.zawsze był uśmiech na jej twarzy.w szczególności jak mogła pokasować trochę na kasie.pamiętam jednego roku dostała długie bańki mydlane (miała 4 latka) nic innego z paczki jej nie sprawiło radości co one,a w zeszłym roku (miała 5 lat) dostała piłkę..wszystkie inne odstawiła do kąta..nie wspomnę,że podarki były w workach,gdzie jeden służy jej do noszenia foremek i grabek do piaskownicy a drugi do butów na tańce..jeśli natomiast paczki będą większe to super,zresztą moja córka wie,że to prezent od mamy z pracy a dostanie jeszcze od babć,dziadków,cioć,wujków i od rodziców...ja to się cieszę,że wogóle nasze pociechy cokolwiek dostają od pracodawcy
 
     
#alan12 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-08, 08:13   

W naszej firmie są bardzo skromne paczki na dzień dziecka, ale zawsze to coś. Zgadzam się, że my pracowniki sklepów najwięcej tracimy na tym nasze dzieci nie mają festynów, ani zabaw a to też z naszych pieniędzy dobrze, że ktoś ruszył taki temat powinni wszystkich traktować jednakowo a szczególnie dzieci pracowników sklepów bo to my mamy najmniejsze wypłaty... W naszym sklepie wątpię czy dzieci posiedzą sobie na kasach bo jest nas bardzo mało i nie wiem czy KS zezwoli na taki gest
_________________
alan
 
     
~czorny154

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 56
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-08, 09:51   

teraz to już żadne dziecko się nie pobawi na festynie a paczki znając życie pozostaną dalej skromne bo ludzie zamiast walczyc o prawo wstepu na taki festyn woleli patrzyc kto ma lepiej a kto nie a firma teraz rece zaciera ze im w kieszeni wiecej zostanie
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-08, 10:11   

alan12 napisał/a:
wszystkich traktować jednakowo a szczególnie dzieci pracowników sklepów bo to my mamy najmniejsze wypłaty
Skoro wypłaty są najmniejsze, to i odpis na ZFSS jest mniejszy, w takim razie może to nie jest aż tak strasznie niesprawiedliwe? Skoro więcej zarabiaja, to więcej odporwadzaja, a więc i zabawe mają słusznie lepszą :P
 
     
#boczek_83 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 92
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-08, 14:35   

Larrikol napisał/a:
alan12 napisał/a:
wszystkich traktować jednakowo a szczególnie dzieci pracowników sklepów bo to my mamy najmniejsze wypłaty
Skoro wypłaty są najmniejsze, to i odpis na ZFSS jest mniejszy, w takim razie może to nie jest aż tak strasznie niesprawiedliwe? Skoro więcej zarabiaja, to więcej odporwadzaja, a więc i zabawe mają słusznie lepszą :P


Grunt to mieć poczucie humoru :yeah:

Oczywiście odpis na ZFŚS nie zależy od dochodów pracownia tylko od etatu. Ogólnie rzecz ujmując na każdy etat przypada te 1093,93zł. Ustawa mówi tez jasno, że przy wydatkowaniu trzeba wziąć pod uwagę wysokość uposażenia pracownika.Teoretycznie w dużym skrócie ten kto na członka gospodarstwa domowego ma najmniejsze dochody powinien dostawać najwięcej z ZFŚS.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-08, 17:37   

I w zasadzie dostają ,bo przecież skoro na centrum zarabiamy więcej to nie staramy się ani o zapomogi ani o darmowe kolonie ,bo nam się to zwyczajnie nie należy. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :P
A co do samych wypłat to różnice są teraz o wiele mniejsze niż się wszystkim wydaje a rodzaj pracy i eksploatacji organizmu jednak różni się zasadniczo.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-08, 19:02   

kluq napisał/a:
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia


Tez tak mysle!
Jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodził ! :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo