Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nieprzedluzenie umowy z powodu UŻ
Autor Wiadomość
#bxx1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 74
Skąd: Kraków
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-24, 15:47   

Heh to jest Polska właśnie,co że się starasz,i tak Ci zrobią na złość,użeranie się z ludzmi (niektórymi pracownikami)+ humorki zastępców,kombinowanie z grafikiem itp.można by książkę napisać.Mi się powoli też odechciewa.To jeden wielki bajzel,i to wszędzie.
  Ocena JMP: 1/10
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-24, 17:21   

W głowie mi się nie mieści, że jeździłaś wózkiem elektrycznym nie mając uprawnień. Przecież za taki jednorazowy wyskok kasjera kierownik prowadzący zmianę naganę ma jak w banku, a jeżeli było to nagminne i kierownictwo o tym wiedziało ( a uważam że musiało wiedzieć) to mogą za to polecieć głowy. Tak jawne łamanie jednej z ważniejszych procedur BHP to już nawet nie lekkomyślność, tylko wybitna głupota.
  Ocena JMP: 3/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-25, 18:38   

Jedna UŻ to nie powód do zwolnienia, tak samo jak rozmiar XXL. Uważasz się za świetnego pracownika, opisałaś takie superlatywy, że zaczęłam się zastanawiać czy przypadkiem trochę nie przesadzasz z tym samozachwytem. Takich dobrych pracowników zatrzymują i nie jest argumentem, że umowa byłaby na stałe, bo biedronce to różnicy nie robi. Może tak naprawdę Twoi przełożeni mają o Tobie i Twojej przydatności, trochę inne zdanie, niż Ty.
Tak, jak napisał ktoś wyżej. Możesz przynieść L4 i ciągnąć je przez pół roku (182 dni) jeszcze po wygaśnięciu umowy, w tym czasie znajdziesz nową pracę.
 
     
~Mirabe 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Gru 2014
Posty: 34
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-03-26, 17:19   Re: nieprzedluzenie umowy

kraufik napisał/a:
powiem tak ,na sklepie jest zatrudnionych 18 osob w tym 1kier i 2zastepcow .z tych 18osob tylko 6 ma uprawnienia na wozki( sa to kierownicy plus osoby ktore przyszly do biedry z papierkiem o uprawnieniu do obslugi wozka to poszly na szkolenie biedronkowe by miec biedronkowy papier).reszta osob ktore umieja z wozkow korzysta i wszyscy o tym wiedza.tylko jak ma przyjechac kr albo dyr to wowczas naginamy paleciakami a tak...pracujmy obojetnie jak byleby bylo zrobione.

tak wlasnie slyszlam dzis gadajac z kumpela z pracy ze biedra raczej stawia na nowych pracownikow studentow i moze rzeczywiscie jestem w koncu najmlodsza stazem a to jak pracuje nie ma znaczenia...wiem ze w pracy niema sentymentow ale sma fakt boli ,ze ja pracuje dajac z siebie 100% a inni sciemniaja w domu na l4 i podobna kase otrzymuja i smieja nam sie w twarz...ok koniec tematu ,to niema sensu.zycie po prostu zycie,trzeba szukac dalej stalego miejsca na ziemi.


Słucham? Ja dostałam opierdziel od kier że chcę wolne na szkołe i że powie nam studentom to co słyszała od szefa, że biedronka niedługo podziękuje studentom za współpracę. Słyszałam, że mają zacząć zatrudniać Ukraińców.
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-27, 07:27   

Mirabe napisał/a:
Słyszałam, że mają zacząć zatrudniać Ukraińców.

chyba w biedronkach pod ukraińską granicą;p
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-27, 09:00   

no jak czytam coś takiego to ręce opadają ...
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-27, 09:41   

Mirabe napisał/a:
Słucham? Ja dostałam opierdziel od kier że chcę wolne na szkołe i że powie nam studentom to co słyszała od szefa, że biedronka niedługo podziękuje studentom za współpracę. Słyszałam, że mają zacząć zatrudniać Ukraińców.

osobiście znam dziewczyne która, studiuje zaocznie i pracuje w biedro, zostało jej pół roku i tylko dlatego ze chce skonczyc studia nie zgodziła się na pełny etat oraz na awans, tak samo nikt jej nie robi problemów z wolnym weekendem jak ma zjazdy. jak ludzie chcą to się dogadają.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
kraufik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-27, 09:52   nieprzedluzenie umowy

powiem ytak pracownikiem bylam dobrym i sam rejon to stwierdzil aczkolwiek mam male dzieci wiec boi sie ze ktoregos dnia przyniose l4 na pol roku jak inni i to byl powod nieprzedluzenia umowy...bynajmniej byl szczery...no ale udalo sie CHCIEC TO MOC bedac na zakupach wczoraj,bylo ogloszenie ,zapytalam i wiecie co dostalam prace w Castoramie tak od reki-zaczynam po swietach 8.04.2015r.
wiecie jaka dostane pensje za stanowisko kasjer sprzedawca 2680zł brutto:0 aczkolwiek z klauzula ,ze przez najblizsze 2lata nie odejde sama z firmy co wiaze sie z licznymi szkoleniami (wiadomo kosztowne sa )itd.... po prostu mega zaskoczenie .

[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2015-03-29, 20:21 ]
Użytkownik usunięty na życzenie.
 
     
katarzynka12 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 12 Lis 2013
Posty: 365
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-27, 11:54   

kraufik, powodzenia
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-27, 12:02   

nie ma tego złego ... :) biedronka to nie koniec swiata jak widać :) sukcesów i zadowolenia w nowej pracy :)
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-27, 17:37   

Cytat:
biedronka to nie koniec swiata jak widać




Zdecydowanie nie koniec i powiem coś jeszcze - wcale nie oferuje aż tak rewelacyjnych warunków zatrudnienia w porównaniu do innych sieciówek (nie mam na myśli Lidla). Obecnie mam już porównanie i jedyne czego żałuję, to tego że tak długo się wahałam czy warto.... .
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-27, 17:41   

Ale takich wariatów jak tutaj nigdzie nie znajdziesz :D
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-27, 17:44   

To prawda Marta .^. ale znajdą się inni :P
  Ocena JMP: 3/10
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-27, 19:48   

A jakie sieciowki masz na mysli?
 
     
~Mirabe 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Gru 2014
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-01, 21:24   

brodacz1989 napisał/a:
Mirabe napisał/a:
Słucham? Ja dostałam opierdziel od kier że chcę wolne na szkołe i że powie nam studentom to co słyszała od szefa, że biedronka niedługo podziękuje studentom za współpracę. Słyszałam, że mają zacząć zatrudniać Ukraińców.

osobiście znam dziewczyne która, studiuje zaocznie i pracuje w biedro, zostało jej pół roku i tylko dlatego ze chce skonczyc studia nie zgodziła się na pełny etat oraz na awans, tak samo nikt jej nie robi problemów z wolnym weekendem jak ma zjazdy. jak ludzie chcą to się dogadają.


Widzisz brodacz, wobec tego moja biedronka wyjątkową jest na każdym polu. Prosiłam o wolne dwa dni po świętach i byłam jedyna z taką prośbą na liście życzen i zgadnij... 7 pracuje a 8 mam wolny. Faktycznie ma to sens skoro nie jestem z Wawki gdzie pracuję a 150km ponad od.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo