Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ubrania dla pracowników
Autor Wiadomość
@HejaBanana 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Lut 2015
Posty: 134
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-03, 00:01   

Te koszulki mamy zielone chyba po to aby z daleka nas było można poszukać w tłumie ;) Mało kto chodzi w takim kolorze, a czerwone już bardziej by się wtopiły.
_________________
Kto pyta, nie błądzi.
 
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-03, 15:49   Re: Ubrania dla pracowników

Marakesz napisał/a:
asiuniniunia2 napisał/a:
Cześć,


1) jeszcze czego, ja mam swoje on ma swoje, jakbyśmy byli razem na zmianie to miałbym chodzić goły?

Obrazek


- hahahha rzeczywiście pytanie było czy mamy to samo ubranie, a nie takie samo :P

- o to to to, właśnie takie ubranko :yeah:
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
@babajaga2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 20 Sie 2011
Posty: 128
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-03, 15:51   

Jeśli o mnie chodzi to bluzy są w każdym rozmiarze za szerokie a koszulki polo krótkie. Kolor stonowany.Fartuszki chronią odzież prywatną więc mniej podartych spodni o kosze non foodu.Buty to koszmar, latem stopy opływają potem a zimą przyjmując dostawę to bez dwóch par skarpet się nie obejdzie.Kierowcy mają specjalne nakładki na buty do wózka elektrycznego więc i nam można by było zastosować coś w tym stylu.
_________________
Czas na zmiany
 
     
@Kamillo 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 190
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-03, 19:54   

Off
Dużo wcześniej na teście były czerwone w czarne kropki, a czemu zrezygnowali???
Fakt, buty powinny być na zamek lub sznurówki, koszulki to są dobre ale do pierwszego prania... Zupełnie nie trzymają rozmiarów, jestem dość wysoki 193 cm, XXL ze starych koszulek za mała L już była dobra z nowej dostawy :P
Lecz pierwsze pranie i wyglądam jak seksi nastka z pępkiem na wierzchu :D
  Ocena JMP: 5/10
     
@adrianooo 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 247
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-04, 09:56   

Kamillo napisał/a:

Lecz pierwsze pranie i wyglądam jak seksi nastka z pępkiem na wierzchu :D


hahaha Sexy ;] ;) może mamy się upodabniać do kobiet bo przecież jest nas mało na sklepach ;)
  Ocena JMP: 8/10
     
@david88 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 171
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-04, 10:22   

@Kamillo zgadzam się z tobą odnośnie koszulek pranie i pępek na wierzchu
 
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-04, 10:37   

Ten zielony kolor bardzo mi się podoba, pamiętam czasy czerwonych fartuchów- okropieństwo. Fartuszki niewygodne, przecierają się bardzo szybko w miejscu - gdzie zazwyczaj noszę nożyk. Długopis trzymany w kieszonce fartuszka, też potrzebna rzecz, ale nie raz połamany w trakcie siadania na kasę. Koszulki powinny być trochę dłuższe. Bluzy raczej nie noszę- niewygodna. Wolę pod koszulkę założyć prywatną bluzeczkę. Buty zależy jakie się trafią - teraz mam ok. Ale w poprzednich parach rzepy nie zdawały egzaminu.
Wracając do fartuszka zastanawiam się jakby się sprawował gdyby miał gumkę zamiast pasków?
 
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-04, 11:31   

U mnie na sklepie jeszcze wisza plakaty BHP z "postaciami" w tych czerwonych fartuchach. Już wole te swoje zielone polo z kropkami :) Choć rozmiarówka jest bardzo przegięta. Tak sie zdarzyło że mi sie do 2 metrów urosło (uprzedzając pytania:tak, wymieniam ceny bez drabiny), i XXXL jest dobre tylko dlatego, że strasznie chudy jestem. Bluzy dostalem dwie, ale nie nosze bo rękawy 3/4 ...

Co do fartuszków to przydała by sie tu jakaś reforma. Co chwila słychać "sukienka mi spada"....
 
     
#Wojtus 
miły

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 107
Skąd: Pomorze
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-05, 00:56   

Moim zdaniem fartuszki "kierownicze" powinny być dla wszystkich. Osobne kieszonki na nożyk i długopis przydają się wszystkim ;)
 
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
2 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-03-05, 09:02   

Oho,temat Kozę uskrzydla :aniol:
Odzienie Biedronek teoretycznie jest znakomite.Gorzej z praktyką.
Kolor:
Jak mniemam w założeniu ma uwidaczniać pracowników JMP w zatłoczonych placówkach handlowych.I w tym względzie doskonale spełnia swoje zadanie biorąc pod uwagę ilościową obsadę załogi na zmianie.Poza tym Zielony to jak powszechnie wiadomo to kolor nadziei(na przykład na poprawę warunków pracy).
Materiał:
Ponoć bawełna.Powinna być przewiewna i trwała w konserwacji.W praktyce gruba,doskonale wchłania siódme poty z umęczonych pracowników.W praniu zmienia skutecznie kształt nadając Bierdonkom wygląd zgrzebny i służalczy.Czemu sprzyja częste czyszczenie w celu pozbycia się nieprzyjemnego zapachu.
Fartuch:
Zmora wszystkich pracowników.Ciągle plącze się między nogami skutecznie uniemożliwiając pożądane szybkie tępo przemieszczania się.Siedzącym na kasie grzeje uda.Latem powodując często odparzenia.Zaletą są pojemne kieszenie wielkością dostosowane do rozmiaru Podręcznika Sprzedawcy-Kasjera.
Buty:
Istne cudo sztuki szewskiej.Bardziej się ich wszak zepsuć nie dało.Ciężkie,nie przepuszczające powietrza,o wygodzie nie ma co pisać.Obcierają i deformują stopy.A ich zapach w szatni po zakończonej zmianie przyprawia o zawrót głowy.Moim zdaniem jedno z najskuteczniejszych narzędzi tortur stosowanych przez JMP wobec pracowników.
Podsumowując:
Pracownicy JMP wyglądzją na sklepie marnie.Powygniatane,bezkształtne,często dziurawe stroje robocze z fartuchem do kolan i buciorami rodem z piekła.
p.s.
Bluzy zimowe nadają się jeno jako szmata do mycia podłogi.
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-05, 14:40   

Cytat:
p.s.
Bluzy zimowe nadają się jeno jako szmata do mycia podłogi



Ja nimi poleruję samochód >:D
  Ocena JMP: 3/10
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-06, 22:06   

Bluza rzekomo zimowa nie ogrzewa wcale, zakupiłam w ciucholandzie polar koloru identycznie zielonego i go noszę na koszulkę polo pod którą mam podkoszulek z długim rękawem. I jest mi ciepło bo ta bluza to masakra. Koszulki świetnie pomagają w zapoceniu się latem. Kurczą się na długość a rozflaczają na szerokość. Fakt: ciuchy mamy beznadziejne!
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
barycz 

Stanowisko:
inspektor ds. administracyjno-magazynowych

Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 15
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-07, 01:22   

Za to w centrum mamy ubrania czerwone w odblaskowe paski
- czapko-kask z daszkiem czerwony z logo biedronki (całkiem stylowy nie narzekam)
- kurtka czerwono-granatowa z odblaskami bez kaptura lub z (cieplutka :) )
-kamizelka czerwono-granatowa (tez gicior)
-bluza cała czerwona z odblaskami (nie uzywam, bo wyglądaja i nosi sie jak jakas szmatka :D)
-spodnie ogrodniczki czerwone z odblaskami
-buty z noskiej cos na kształt adidasów wygodne, ale strasznie ciężkie
No i standardowo kalesony + kosztulki granatowe T-shirty
  Ocena JMP: 7/10
     
#angare 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Paź 2014
Posty: 63
0 UP 3 DOWN
Wysłany: 2015-03-07, 04:45   

Tak inspektorku w stosunku do kaloszy to wygodne. Polecam wybrać się do sklepu bhp i kupić własne buty, w takich które kosztują 7x tyle co magazynowe w jeronimo to da się normalnie pracować

[ Komentarz dodany przez: Larrikol: 2015-03-07, 21:07 ]
Chora będziesz, jak kogoś nie obrazisz? Trochę kultury i dobre słowo chyba cię nie zabije?
 
     
bl0ndie 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Paź 2011
Posty: 22
Skąd: Pomorskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-08, 19:10   

1. Kierownik ma koszulkę bez kropki, a fartuszek ma więcej kieszonek tylko taka jest różnica.
2. Buty dostajemy od firmy zgodne z wymogami BHP, spodnie swoje własne muszą być długie.
3. Niestety jakość materiału jest bardzo kiepska, po praniu koszulki się skracają i rozszerzają, bluzy w ogóle nie noszę bo to już totalna porażka - szmata do podłogi,materiał z którego są koszulki jest za gruby w lato można się ugotować, fartuszki są funkcjonalne ze względu na kieszenie aczkolwiek za długie ja zawsze skracam swoje przed kolano trochę no i najbardziej wkurza mnie to że ciągle mi spada ten fartuch.Kolory mi odpowiadają.
4. Nie zdarzyło mi się aby klient komentował nasz ubiór.
5. Koszulki bardziej przewiewne,dłuższe i z lepszej jakości materiału, zamiast bluzy rozpinany polar, no i udoskonalone fartuszki aby nie spadały i były krótsze :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo