Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ciągłe 2 zmiany
Autor Wiadomość
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-10, 17:52   

biedronkaaa napisał/a:
jakihno napisał/a:
A ja tam lubie 2 zmiany. W sumie dzień stracony bo rano to sie za dużo nie zrobi, ale za to można liczyć na jakieś "ciekawsze" zlecenia anizeli tylko rozlozyc miksy. Czasem dadzą jakąs promocje wyłożyć, albo szczyty poprzerabiac, albo terminy zrobic mimo ze ktos bardziej doswiadczony jest na zmianie... jednym slowem jest możliwość się wykazać :) Ale to też zapewne od sklepu zalezy jak ma czas rozplanowany.

Co do kregoslupa, to polecam co jakiś czas poodginac sie w inne strony, pare sklonow, i na koniec dnia będzie lzej :)


Z takim nastawieniem daleko dojdziesz! :-) ja juz bym cie szkolił na zastępce:-)


Troche za wcześnie, dopiero 3 miechy mi stukneło :D Ale dzięki za słowa :)

Na mnie to trzeba brać pewną poprawkę. Po pierwsze nie lubie w pracy nic nie robić. Nerwica mnie bierze jak mam siedzieć bądz kręcić się bez większego celu. Po drugie robie na markecie nie dlatego że "gdzieś trzeba", tylko chciałem taką prace. Wcześnie przez pol roku robiłem w ochronie, u czarno zoltej konkurencji, i widzialem jak dziewczyny robia i z czym to sie wiaze. Poczatkowo chcialem tam zostac, ale mnie nie chcieli ... ich strata;)

A dziś Kierownik (glowny, nie zastepca) to mnie poprostu zatkal tekstem: " Ja pochodze na 2 dzwonki a ty dokoncz ta chlodnie" . :yeah:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-10, 18:09   

Staż nie ma znaczenia przy awansie ... :)
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-10, 18:15   

To fajny główny kierownik :-)
3 miesiące czy tam rok, jeden kit :-)
  Ocena JMP: 10/10
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-10, 18:29   

Na razie czekam na pierwsza pelna wyplate ;D choć na pelna premie az do maja musze czekac bo aneks mam z 3 marca ;/

Pozaty musze sie troche doszkolic jeszcze. Ani razu nie robiłem promocji na koszach, terminy na chlodni raptem 3 razy i az wsytd sie przyznać, ale nie za bardzo orientuje sie z odpisami. Rzucam na stól i ide robić swoje, a zapewne mozna by jakos i tu sie wykazac i wspomoc kierownictwo. No i czekam az zbierze sie grupka kandydatow , żeby moc elekrtykiem jezdzic;)
 
     
rafalski6

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-16, 07:02   

Ja też mam problem z 2 zmianami, mam dziecko które chodzi do przedszkola i z żoną musimy się mijać na zmiany, niestety mój ks ma to chyba gdzieś, niestety ma swoich pupili którzy chodzą razem z nią tylko na 1 zmiane, dlatego postanowiłem to zmienić i pogadać z kr. Nie może być tak że ks ustala grafik na miesiąc czasu tak aby go odwalić, bo tak na prawdę to robi tylko na tydzień, apotem są poprawki i jak ty człowieku masz sobie coś zaplanować !!!
 
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-16, 15:36   

U mnie też grafik robiony jest na tydzien a potem na kolejny itp...A to z powodu ze jak by zrobil KS na miesiac to i tak by co tydzien zmienial bo zawsze cos ktorej wypadnie.

Tylko nasz KS jest na tyle spoko, ze moze i bierze sobie lepsze ekipy na zmiane, ale jak sa 3 albo 4 dziewczyny z dziećmi i mezami pracujacymi na zmiany to ustala grafik tak zeby ktores z rodzicow moglo byc z dziecmi...
 
     
rafalski6

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-16, 18:16   

ok rozumiem zdarza się ale pamiętaj ze istnieją też nocki, ja np. zamiast pierwszych zmian miałem nocki i mi to pasowało ale to się zmieniło ;( a ja tylko prosze bym miał możliwość zaprowadzić lub odebrać dziecko ok 17 z przedszkola czy to takie trudne, nie mówię o weekendzie wolnym nie potrzebuje, nie proszę o żaden dzień wolny w miesiącu, prosze tylko o :( możliwość zaprowadzić lub odebrać dziecko ok 17 z przedszkola[/i][/b]
 
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-16, 18:48   

Troche sie pogubiłem:)

Masz tylko 2 zmiany, w sensie kompletnie wogle ranek? I co powiedzial KS jak z nim o tym rozmawiałeś? Masz racje, zapomniałem o nockach, ale to dlatego że u nas jest ich mało, a do tego ja żadnej jeszcze nie miałem.
 
     
#aneta8702 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2014
Posty: 75
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-16, 21:14   

jesli ma sie ciagle 2 zmiany wystarczy w propozycjach wpisac ze wtedy i wtedy chce sie miec dniwoke i po klopocie
 
     
rafalski6

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-17, 09:23   

oczywiście że tak robiłem ale co z tego skoro przychodzisz do pracy patrzysz na grafik a tam 20 wersja i oczywiście z przyszłego tygodnia co był ustalony na 1 zmiane masz teraz 2 ;/
 
     
gosia1321 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Mar 2015
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-17, 10:46   

aneta8702 napisał/a:
jesli ma sie ciagle 2 zmiany wystarczy w propozycjach wpisac ze wtedy i wtedy chce sie miec dniwoke i po klopocie


To jest proste jeśli ma się normalną KS. A uwierz mi są tacy, którzy obiecują po rozmowie i wpisaniu w propozycje że dadzą Ci inną zmianę (bądź wolne), nawet ujmą to w grafiku, a jak przyjdzie co do czego na dzień przed tym dniem zmienią grafik tak że i tak musisz przyjść w tych godzinach co masz mieć wolne. I żadna rozmowa czy pisanie w propozycjach nie pomaga.
 
     
rafalski6

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-18, 09:16   

zgadzam się w 100 % z tobą gosia1321
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-03-18, 22:32   

gosia1321 napisał/a:
To jest proste jeśli ma się normalną KS. A uwierz mi są tacy, którzy obiecują po rozmowie i wpisaniu w propozycje że dadzą Ci inną zmianę (bądź wolne), nawet ujmą to w grafiku, a jak przyjdzie co do czego na dzień przed tym dniem zmienią grafik tak że i tak musisz przyjść w tych godzinach co masz mieć wolne. I żadna rozmowa czy pisanie w propozycjach nie pomaga.


począwszy od grafiku układananego na marzec, jest pisemna lista na której kasjerzy umieszczaja swoje prośby o dni wolne, lista ta ma być zamieszczona wraz z grafikiem na nowy miesiąc, by KR i każdy wyżej, mogli stwierdzić, że zostały wydane dni według potrzeb. a druga sprawa, ja rozumiem, że jedni wolą pierwsze zmiany, inni drugie kolejni nocki. nie zapominajcie, że zatrudniając się do B. daliście pełną dyspozycyjność, i pomijając dni wolne o które prosiliście, osoby, które układają grafik mają pełną swobode do układania go tak jak im pasuje. mnie jako kierownika, nikt nie pyta czy będę miał czym wrócić do domu o godzinie 2 w nocy jeśli zajdzie taka potrzeba zmiany. także wrzućcie na luz
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
rafalski6

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-18, 23:40   

ty też nie przesadzaj na każdym sklepie jest od 4 do 5 kierowników i oni między sobą ustalają grafik i nie chcę słyszeć że nie da się ułożyć grafiku by prawie każdy byłby zadowolony bo się da pracowałem na sklepie gdzie było na tylko 12 kasjerów i wszyscy byli zadowolony ba nawet nocek nie było, a tu 20 kasjerów nocki i co ? powiedz mi tak szczerze ze gdybyś miał syna który ma 5 lat chodzi do przedszkola twoja żona pracuje na 2 zmiany i żeby można było musisz się z nią mijać zmianami przychodzisz w piątek do pracy patrzysz na grafik a tam zmian że w przyszłym tygodniu co miałeś ustaloną 1 zmianę musisz przyjść na 2 wiec ja się pytam kto odbierze mi dziecko z przedszkola ?! Nie można patrzeć tylko na siebie i mieć innych w dupie, każdy ma jakieś problemy i każdą można rozwiązać ale trzeba też rozumieć tą 2 osobę.
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-19, 07:32   

rafalski6 napisał/a:
nie przesadzaj
To Ty przesadzasz bo zachowujesz się jagbyś pracował sam.
rafalski6 napisał/a:
gdybyś miał syna który ma 5 lat chodzi do przedszkola twoja żona pracuje na 2 zmiany
Nikogo to nie obchodzi, twój problem.
rafalski6 napisał/a:
każdym sklepie jest od 4 do 5 kierowników i oni między sobą ustalają grafik
gów** nie ustalają, kierownik dostaje telefon w dniu wolnym że ma przyjść bo jest potrzeba na swój czy inny sklep i idzie, nie lametując i żaląc się wszystkim w koło. Ludzie mają większe problemy, co ma zrobić samotna matka jak jej zmienią grafik i niema z kim zostawić dziecka ? Albo ktoś ma chorą leżącą osobę w domu i opiekunka przychodzi na wyznaczone godziny a grafik się zmieni? To są problemy warte roztrząsania i przemyślenia a nie skupianie się na sobie jak na pępku świata. rafalski6, rozejrzyj się nie jesteś sam, współpracować trzeba umieć :P
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo