Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zwrot doładowania
Autor Wiadomość
~manex

Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-22, 10:43   

brodacz1989 napisał/a:

w biedronce jest możliwość zwrotu doładowania. wystarczy doczytać podręcznik, albo się spytać kogoś kto myśli. jedynie nie zwróci klient doładowania jakby zgubił paragon do doładowania. ja juz tak odmówiłem pare razy.


ale teraz Ty źle mówisz bo wg. nowej ustawy prawnej klient nie potrzebuje paragonu do zwrotu towaru :P więc zgodnie z tym teoretycznie musisz przyjąć zwrót jeżeli klient ma sam kupon z doładowanie, a z innej beczki w sumie Biedronka jest jedynym sklepem w moim miescie gdzie da się zwrócić doładowanie :D w E.Leclercu, w Kauflandzie, w Tesco i w Cerfurze nie istnieje możliwość zwrotu doładowania i wg. mnie w Biedronce też tak powinno być bo jaką masz pewność że klient wpisze sobie kod do telefonu doładuje i powie za 10 minut że on chciał z innej sieci? Jezeli kierownik każe Ci przyjąć zwrót to znowu ty jesteś na minusie przez takiego durnego klienta :D
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-22, 11:08   

jak mówi stary klasyk "prawo prawem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie". nie będę tutaj rozpisywał się jaka jest dalsza procedura po tym jak klient zwraca doładowanie bo to biurokracja.
a druga rzecz to weź to logicznie skoro klient się pomylił, lub kasjerka nabiła inną sieć, robiony jest zwrot i zwykle automatycznie zakupuje poprawną sieć. także bez przesady, że ktoś chodzi z pięcioma telefonami i wyłudza doładowania.
jak do tej pory odkąd weszły doładowania miałem może z 10 zwrotów przez omyłkowo wbitą sieć to jest wszystko.

[ Dodano: 2015-03-22, 11:13 ]
manex napisał/a:
Jezeli kierownik każe Ci przyjąć zwrót to znowu ty jesteś na minusie przez takiego durnego klienta

i jest procedura zwrotu na wszystko, także sorry nikt nic nie musi kazać;] jak ktoś jest niedouczony to czas najwyższy doczytać ;p
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-22, 11:17   

Wg procedur owszem doładowanie można zwrócić ale jeżeli spełnia się pewne warunki i mamy pewność że kod doładowujący nie został wykorzystany. W przypadku gdy takiej pewności nie mamy klient zgłasza reklamację w BOK swojej sieci.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-22, 11:18   

Hell, dzięki za uzupełnienie ;p
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-22, 11:23   

A czy czasem procedura zwrotu nie byla nawet w podreczniku kasjera? Coś kojarze ze obilo mi sie o oczy, ale nie wiem gdzie.W nowym nie widze o tym wzmianki, pozniej w zeszlorocznym zobacze
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-22, 13:40   

w zeszłorocznym też nie zobaczysz, procedura była w elektronicznej wersji podręcznika, możliwe że KS wydrukowała i kazała się zapoznać wszystkim.
  Ocena JMP: 3/10
     
#aneta8702 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2014
Posty: 75
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-22, 22:28   

brodacz1989 napisał/a:
dokładnie, ale w wersji elektrnicznej podręcznika kierownika sklepu, jest tam załącznik z całą procedurą zakupu i ewentualnego zwrotu doładowania.

czyli nie dowiem sie konkretnie
 
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-22, 22:37   

sam z siebie nie dawal....hmmm... a u kierowniczym jest? kiedys czekalem zeby sie pyknac to se podwedzilem z polki kierowniczy, i moze akurat tam sie natknelem.... pamietam z tego podrecznika tylko tyle ze nie bylo obrazkow ;(
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-23, 16:15   

aneta8702 napisał/a:
czyli nie dowiem sie konkretnie

poproś o wydrukowanie, a swoją drogą Ty jako kasjer zwrotów nie robisz, bo to jest w gestii kierownika zmiany,
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
~ontakisam 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-28, 02:26   

[quote="4ever"]
aneta8702 napisał/a:
ja dzisiaj mialam taka sytuacje ze sprzedalam doladowanie do play za 30 zl, po godzinie dziewczyna przychodzi i mowi ze ona chciala do plusa a nie do play,
kierowniczka kazala jej oddac pieniadze, i w ten sposob na minusie bylam, tylko najgorsze ze pytalam dwa razy i tak samo mi powiedziale ze do play


Miałem identyczną sytuację z ZKS, zaraz potym jak wprowadziliśmy doładowania.
_________________
ontakisam
  Ocena JMP: 8/10
     
#aneta8702 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2014
Posty: 75
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-28, 17:41   

[quote="ontakisam"]
4ever napisał/a:
aneta8702 napisał/a:
ja dzisiaj mialam taka sytuacje ze sprzedalam doladowanie do play za 30 zl, po godzinie dziewczyna przychodzi i mowi ze ona chciala do plusa a nie do play,
kierowniczka kazala jej oddac pieniadze, i w ten sposob na minusie bylam, tylko najgorsze ze pytalam dwa razy i tak samo mi powiedziale ze do play


Miałem identyczną sytuację z ZKS, zaraz potym jak wprowadziliśmy doładowania.


i jak rozwiazaliscie u Ciebie?
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-28, 18:14   

aneta8702, czego jeszcze nie zrozumialaś?? robi się zwrot i tyle, reszta zajnuje się kierownik zmiany.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
~ontakisam 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-17, 17:59   

[quote="aneta8702"]
ontakisam napisał/a:
4ever napisał/a:
aneta8702 napisał/a:
ja dzisiaj mialam taka sytuacje ze sprzedalam doladowanie do play za 30 zl, po godzinie dziewczyna przychodzi i mowi ze ona chciala do plusa a nie do play,
kierowniczka kazala jej oddac pieniadze, i w ten sposob na minusie bylam, tylko najgorsze ze pytalam dwa razy i tak samo mi powiedziale ze do play


Miałem identyczną sytuację z ZKS, zaraz potym jak wprowadziliśmy doładowania.


i jak rozwiazaliscie u Ciebie?


W moim przypadku rozwiązanie było inne. ZKS nie umiał/wiedział/potrafił zrobić zwrotu.. Wyszło manko na 30 zł. Nie omieszkałem sytuacji opisać w wyjaśnieniu.
_________________
ontakisam
  Ocena JMP: 8/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-17, 18:23   

ontakisam napisał/a:
W moim przypadku rozwiązanie było inne. ZKS nie umiał/wiedział/potrafił zrobić zwrotu.. Wyszło manko na 30 zł. Nie omieszkałem sytuacji opisać w wyjaśnieniu.

wyrażam szczere ubolewanie nad niewiedzą bądź nie doczytaniem, i odeślij swojego zks do elektroniczneh wersji podręcznika :D
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
#sabina90 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Kwi 2015
Posty: 86
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-18, 18:23   

to w takim razie u nas w biedrze nie umieja, bo ostatnio nie dosc ze miala goraczke, zawalony nos i ogolnie zle sie czulam, drukowalam dziecku doladowanie zamiast play wydrukowalam za pierwszym razem heyah, wiec po minucie wrocila, seskanowalam z playa ale na doladowaniu pisalo "plus" wiec zas z pretensjami gowniara do mnie ze to nie play, bylam pewna ze tym razem dobrze zrobilam ale wezwalam kierownika, kazal wydrukowac znow play i jej dac i zas wyszlo to samo ale widocznie tak musialo byc bo przy kierowniku skanowalam kod... ale pomijajac fakt., bylam pewna ze bede miec 10 zl manka (doladowania byly po 5 zl) i nasz kierownik stwierdzil ze zwrotu doladowan nie moze zrobic... ale opatrznosc nade mna czuwala i jakims cudem mialam tylko 5 zl, nie wiem jakim cudem bo na pewno wydawalam klientom dokladnie tyle ile mialam, a mometami o 1 gr wiecej wiec nie mam pojecia z skad takie kwoty.... no ale do ksiazki nie musialam sie wpisywac :) . Tylko dlaczego u nas twierdza ze sie nie da skoro u wszystkich Was sie da?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo