Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zwrot doładowania
Autor Wiadomość
@hamburger

Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 146
Wysłany: 2015-02-21, 19:55   Zwrot doładowania

Czy jest możliwy zwrot doładowania?
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2015-02-22, 18:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
biedronka40

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Lip 2014
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-21, 20:06   

tak, robisz zwrot tak samo jak przy innym towarze, potem przy rozliczeniu kasjera drukujesz oświadczenie i podajesz powód zwrotu doładowania
 
     
robi93

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-22, 04:25   

Dodatkowo, zaraz po zrobieniu zwrotu musisz zgłosić to doładowanie na IT. Podajesz nr SP doładowania oraz dane paragonu.
Nie zapomnij również, ze nie każde doładowanie można zwrócić.
Dokładna procedurę znajdziesz w dokumentach do wydruku / doładowania ;)
_________________
Urodzony optymista :D
 
     
@hamburger

Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-22, 16:18   

Dziękuję :) :) :) :)
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-25, 14:05   

Racja robi93, tym doładowaniem to nie jest tak hop siup. Owszem można je zwrócić ale jeżeli spełnia się pewne warunki i mamy pewność że kod doładowujący nie został wykorzystany. W przypadku gdy takiej pewności nie mamy klient zgłasza reklamację w BOK swojej sieci.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
#aneta8702 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2014
Posty: 75
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-21, 21:35   

ja dzisiaj mialam taka sytuacje ze sprzedalam doladowanie do play za 30 zl, po godzinie dziewczyna przychodzi i mowi ze ona chciala do plusa a nie do play,
kierowniczka kazala jej oddac pieniadze, i w ten sposob na minusie bylam, tylko najgorsze ze pytalam dwa razy i tak samo mi powiedziale ze do play
 
     
@Marakesz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 226
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-21, 21:38   

Jestem w 100% pewny, że TYLKO i WYŁĄCZNIE w Biedronce w ogóle rozpatruje się takie rzeczy. Już widzę jak w innych miejscach, gdzie doładowuje się telefony ktoś rozpatruje i ROBI zwrot w takich niedomówionych sytuacjach. Żenada.

A klienci widzą jakie cuda można wyprawiać w Biedronce, no to wyprawiają, i wyprawiać będą coraz większe. Aż w którymś momencie Biedronka zeżre z tej pobłażliwości swój ogon. Tak jak zżera go teraz Hebe.
 
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-21, 23:18   

aneta8702 napisał/a:
ja dzisiaj mialam taka sytuacje ze sprzedalam doladowanie do play za 30 zl, po godzinie dziewczyna przychodzi i mowi ze ona chciala do plusa a nie do play,
kierowniczka kazala jej oddac pieniadze, i w ten sposob na minusie bylam, tylko najgorsze ze pytalam dwa razy i tak samo mi powiedziale ze do play


No to chyba jakieś żarty! I co w raporcie napisać, że co.... :szczena: Co ta wasza kierowniczka na głowę upadła, a może była w zmowie z tą pseudo klientką?
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-21, 23:52   

aneta8702 napisał/a:
kierowniczka kazala jej oddac pieniadze, i w ten sposob na minusie bylam,

niema bata żebym tak zrobił, od razu prosze o telefon do KR ktoś se jaja robi i jest nie douczony !!
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
#sweetboy1989

Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 96
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-21, 23:58   

Miałem tak w Kauflandzie, z tym, że powiedziałem, że chcę do heyah, a dostałem doładowanie do playa. Kasę mi zwrócili bez problemu
 
     
#patusss933

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Sie 2014
Posty: 101
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-22, 09:13   

dobra jak juz te zwroty to ja mam pytanie.
A co jak jest np roznica na wiszącej cenie a na kasie ( na kasie drozej)
Pani chce kupic tą z ceny a kierowniczka gada, żeby oddac roznice Pani( i tez na minusie się wychodzi) mozna tak? Pare razy mi sie tak zdarzyło
 
     
#aneta8702 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2014
Posty: 75
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-22, 09:16   

patusss933 napisał/a:
dobra jak juz te zwroty to ja mam pytanie.
A co jak jest np roznica na wiszącej cenie a na kasie ( na kasie drozej)
Pani chce kupic tą z ceny a kierowniczka gada, żeby oddac roznice Pani( i tez na minusie się wychodzi) mozna tak? Pare razy mi sie tak zdarzyło


u mnie tez tak robia zeby klient sie nie szczelal i nie zglosil przypadkiem do kontroli bo gruba kare by placili


ja kierowniczce powiedzialam ze czemu ja mam byc pokrzywdzona jak pytalam klientki drugi raz jakie ma byc, jakos nigdzie zwrtow doladowan nie ma
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-22, 09:20   

aneta8702 napisał/a:
ja kierowniczce powiedzialam ze czemu ja mam byc pokrzywdzona jak pytalam klientki drugi raz jakie ma byc, jakos nigdzie zwrtow doladowan nie ma


w biedronce jest możliwość zwrotu doładowania. wystarczy doczytać podręcznik, albo się spytać kogoś kto myśli. jedynie nie zwróci klient doładowania jakby zgubił paragon do doładowania. ja juz tak odmówiłem pare razy.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
#aneta8702 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2014
Posty: 75
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-22, 09:34   

brodacz1989 napisał/a:
aneta8702 napisał/a:
ja kierowniczce powiedzialam ze czemu ja mam byc pokrzywdzona jak pytalam klientki drugi raz jakie ma byc, jakos nigdzie zwrtow doladowan nie ma


w biedronce jest możliwość zwrotu doładowania. wystarczy doczytać podręcznik, albo się spytać kogoś kto myśli. jedynie nie zwróci klient doładowania jakby zgubił paragon do doładowania. ja juz tak odmówiłem pare razy.


o tym powinno pisac w podreczniku dla kierownika tak??

szkdoa ze dopiero w czwartek ide do pracy bym sobie poszukala
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-22, 09:38   

dokładnie, ale w wersji elektrnicznej podręcznika kierownika sklepu, jest tam załącznik z całą procedurą zakupu i ewentualnego zwrotu doładowania.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo