Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zmiany w JMP
Autor Wiadomość
~derfd

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 58
6 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-15, 12:50   

Pracuję w Tej firmie już kilka ładnych lat i wiecie co? Zawsze kiedy słyszałem o zmianach miałem nadzieję że "Oni" w końcu nas zrozumieją, że zaczną inwestować w dział operacyjny (etaty, pełną obsadę ludzi zaangażowanych) w samozadowolenie pracowników. itp I co...i gówno..
mam wrażenie że tym na "górze" cyferki zaślepiają pole widzenia. ale cyferki biorą się z dołu nie z góry. Pamiętajcie o tym, dom na chu***ym fundamencie długo nie postoi.
  Ocena JMP: 6/10
     
~VanMaster 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 56
Skąd: Gdańsk
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-15, 18:20   

u nas cisza i na razie nie zapowiada się żeby miała być burza
_________________
M&M
  Ocena JMP: 7/10
     
#Katarina09

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 104
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-15, 22:33   

burza sie pewnie zacznie po rejonizacjach
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-16, 05:17   

Raczej po systemie oceny pracowniczej :-P
  Ocena JMP: 10/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-16, 11:52   

Może lepiej przestańmy się nakręcać. Co rusz od dawna są jakieś zmiany, kogoś zwalniają i życie toczy się dalej. Oceny jak oceny, zmiany rejonów- standard, to samo zmiany zakresu obowiązków też nie pierwszy raz, nie takie rzeczy przeżyliśmy a ktoś na tych kasach siedzieć musi. Damy radę i tym razem..... :124:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@woles 

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 186
Skąd: GMW.cn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-16, 12:19   

Kto siedzieć musi dokładnie,najlepiej KR i KO zobaczymy jak i pójdzie. Niech pamiętają że to my mamy Kontakt z klientem a nie oni !!!!!!!!!! :)
 
 
     
ice810

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 01 Kwi 2014
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-21, 19:59   

oczy słońc napisał/a:
Zaczynają mnie te plotki przerażać :szczena:
Nie ma co panikowac i tak coraz mniej ludzi chce pracowac w naszej cudownej firmie............Zobaczycie jeszcze troche i bedą musieli zmienic do nas stosunek albo bedą sami pracowac :)
  Ocena JMP: 5/10
     
król Julian 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Wrz 2014
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-25, 15:05   

niestety u nas się zaczyna jazda czepianie się byle czego sypanie naganami straszenie zwolnieniami jestem ks od roku w firmie pracuję 6 lat ale takich cudów nie widziałam ciągle słyszę że mam oceniać poniżej oczekiwań i mam być suką bo jak nie to ja wylecę gdzie szacunek .jeszcze chwila i obudzą się z ręką w nocniku >:D
_________________
Julek
  Ocena JMP: 3/10
     
bemaja

Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-25, 16:03   Ocena pracownicza poniżej oczekiwań

Nie wiadomo jaki jest cel oceny poniżej oczekiwań pracowników z długoletnim stażem pracy o nienagannym przebiegu i kar porządkowych raptem przestali być dobrymi pracownikami.Tym bardziej że słychać o presji wywieranej przez KR. na KS w sprawie ocen .Jest to dalece krzywdzące dla tych ludzi.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-25, 16:23   

Zastanawia mnie jedno: czy to o czym piszecie to jest jakaś reguła , czy sporadyczne przypadki ? U mnie nic takiego nie ma miejsca , jest normalnie , może pracujemy w innych firmach a może mój sklep jest wyjątkiem ?
 
     
@krzysieq

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 249
Skąd: Bolesławiec
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-25, 16:31   

Mi tez sie wydaje ze pracujemy w jakichs innych firmach. Pytalem ks o to o czym tu pisza to jest w szoku. A od kr zadnych strasznych rzeczy nie slyszal...
  Ocena JMP: 10/10
     
#grubymisiu

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-25, 16:32   

u nas DM sprawdza czy przyprawy typu pieprz,majeraanek nie są pomieszane ,czy są dostępne czarne i zielone oliwki ,wszyscy jestesmy ,,mistrzami w marnowaniu godzin bilansu,, , jezeli ochrona spozni sie do pracy ,a w tym czasie ukradna cos drogiego np. tv to musi za to zapłacic.aha i wszyscy jestesmy leniami i brudasami ;(
_________________
grubymisiu
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-25, 16:37   

grubymisiu napisał/a:
u nas DM sprawdza czy przyprawy typu pieprz,majeraanek nie są pomieszane ,czy są dostępne czarne i zielone oliwki ,wszyscy jestesmy ,,mistrzami w marnowaniu godzin bilansu,, , jezeli ochrona spozni sie do pracy ,a w tym czasie ukradna cos drogiego np. tv to musi za to zapłacic.aha i wszyscy jestesmy leniami i brudasami ;(


ja chyba faktycznie też pracuje w innej firmie;] bo oliwki np przychodzą w miksie;p a kto by się czepiał o to czy majeranek ma swoje miejsce czy nie skoro ktos przełożył, a przy wyniku inwentury-0.65 to też porywacie strate bo ukradli, nie wrzucili w pl???
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-25, 16:46   

ocena poniżej oczekiwań to nic innego jak brak premii z zysków,a już tak było i podstawa do rozwiązania umowy ks który jest normalnym człowiekiem będzie nadstawiał swojego tyłka, a taka su... czy kawał hu.... poleci po całości a co mi tam,że ktoś zostanie bez pracy aby ja miał[a] posadke. Ja już mam za sobą ten bajzel.
 
     
#grubymisiu

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 87
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-26, 10:23   

drogi brodaczu u nas się pisze plany naprawcze ,piszą je ks,zks,a nawet rejonowi.jak kiedys ktos wypisywał podobne rzeczy to myślałem,że bredzi ,a teraz sam jestem świadkiem tych ,,cudów,,.wszyscy narzekają ,ale boją się odezwac ,ci bardziej odważni,albo już nie pracują ,albo szykują sie do odejścia
_________________
grubymisiu
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo