Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Facbookowa kropka. Pomysł na konkurs...

Czy waszym zdaniem pomysł na rozdawanie kalendarzy za informacje czy dostępna jest kropka na sklepie
jest kontrowersyjny
80%
[ 62 ]
nie mam zdania
1%
[ 1 ]
normalne działanie marketingowe
18%
[ 14 ]
Głosowań: 77
Wszystkich Głosów: 77

Autor Wiadomość
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-07, 13:33   Facbookowa kropka. Pomysł na konkurs...

Witam dzięki informacji na sb dotarłem do strony kropkitv na fb i kontrowersyjnego konkursu (moim zdaniem) :

"Drodzy Kropkowicze! Otrzymaliśmy sygnały, że brakuje nowej Kropki dzisiaj(piątek) w niektórych sklepach...A jak jest u Was? Czy Panie kasjerki polecają przy zakupach nową "kropeczke"? Dajcie znać, chętnie odwdzięczymy się za informacje naszym nowym nowym kalendarzem na 2015 który własnie się drukuje (mamy 20 do rozdania)"

Możliwe intencja była dobra ale pachnie mi tu lekko uzyskaniem informacji ,o zabarwieniu "uprzejmie donoszę" chociaż pozytywnych informacji jest na szczęście dużo
link
https://www.facebook.com/...8629281?fref=nf
 
     
Paucia1990

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 2
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-07, 13:38   

:bu: :bu: :bu: :bu:
  Ocena JMP: 7/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-07, 13:40   



na poprawę humoru
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-07, 14:27   

Ja jestem szczęśliwą "nieposiadaczką" fb i takie idiotyczne konkursy mam gdzieś... :P
 
     
Amancia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Wrz 2014
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-07, 15:56   

no wiecie co...to już przechodzi ludzkie pojęcie...masakra. U nas co 2 godziny na sklep telefon ile Kropek się sprzedało, jeżeli ktoś nie poleca to ma pakować szafkę...
_________________
kto nie ryzykuje - ten nie ma :)
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-07, 16:02   

to niezłe przegięcie
 
     
slomka88

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 03 Kwi 2014
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-07, 16:30   

Mamy polecać Kropki, doładowania, towar, któremu kończy się termin i jeszcze może tańczyć na tej kasie!!!! Ja szukam innej roboty- za przeproszeniem dość mam tego wyzysku człowieka przez bogatszego człowieka. Haka na premie szukają na każdym kroku a mają jeszcze czelność mi do domu przysyłać osiągnięcia z 2013 roku i wciskać banialuki, że tylko 3 euro ze 100 idzie do naszych kieszeni. Dzięki. Wszyscy piszą nie narzejacie bo mamy bogaty socjal i wogóle...socjal nam się należy jak psu miska bo nam to zabierają od wypłaty. Nie mam już siły do tej pracy 7 dni w tygodniu...jak przychodzę do domu to dziecko mnie nie chce z ramion wypuścić. Nic zaplanować nie można bo telefon z pracy może być, że potrzebują na jutro rano...nie mam już nerwów!
_________________
Babciuuu...a dlaczego masz taki wielki BICEPS?
Bo pracowałam w Biedronce :)
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-07, 22:31   

fb kropka twierdzi że jest tylko wydawcą 8)
 
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-07, 23:39   

Żałosne działanie, to kolejny przykład braku szacunku wobec pracowników. Ci z DC to co chwila wymyślają wymówki jak to złe wyniki są winą pracowników sklepów, a nie ich, tak jak list z paru miesięcy temu podpisany przez jakiegoś głównego dyrektora operacyjnego gdzie łatwo można było odczytać, że spadek sprzedaży w tym roku jest naszą winą i "gramy do jednej bramki, powinno wam zależeć na wynikach firmy, więc zapierdalajcie jeszcze więcej".
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-08, 10:42   

jedno jest ważne związkowi NSZZ "S" zależy by nasz pracodawca osiągał dobre wyniki finansowe bo to miejsca pracy, podwyżki itp Natomiast nie można robić kosztem najmniej zarabiających , i nie widząc że na spadek sprzedaży wpływa za mało etatów
 
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-08, 18:45   

Powoli też już mam dość tej ciągłej nagonki na nas, tak jakby na sklepach pracowali sami idioci i obiboki. KR często mówię, że jeśli uważa że wolno pracujemy to proszę sprawdzić monitoring i pokazać mi moment kiedy to niby zaniżamy produktywność i jak zawsze zero argumentów, samo "mnie to nie interesuje, macie się z tym wyrobić" tylko jak cokolwiek zrobić jak każdy siedzi na kasie :rool:
 
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-09, 00:08   

Taka nagłośniona sprawa z tymi etatami, a u mnie w rejonie cięcia etatów :bu:
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
#alan12 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-09, 16:27   

Jak tak dalej będą męczyć tych kasjerów to ludzie się pozwalniają. U nas każdy szuka innej pracy a kto nie znajdzie ten zapierdz... bo nie ma wyjścia. Etatów mało w małych sklepach robią po 4-7 osób na zmianie a u nas 3-4. I tylko wymyślają mało gadamy przez cały dzień to dziękuje i zapraszamy ponownie-popieram brak w naszej robocie jeszcze tańca przy kasie i całowania po rękach i tyłkach kupujących. Mają nas za nic (to i tak za ładnie powiedziane)
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-09, 18:18   

odnośnie etatów znalazłem coś takiego
 
     
#boczek_83 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 92
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-10, 21:38   

Pracownicy z obrazka nie zrzeszyli się w zz i dlatego poklei można było się ich pozbywać. A jak by się w grupie postawili to cała trójka by zyskała i dalej pracowała godnie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo