Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BONY, PACZKI ŚWIĘTA 2014
Autor Wiadomość
magazynier 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-15, 22:52   Paczki świąteczne

memoriess napisał/a:
powiedzcie mi dlaczego dc08 jeszcze nie wysłał paczek na sklepy?
paczki miały być do 11 grudnia dostarczone a tu nic :/


Witaj , kompletacja paczek świątecznych w DC08 dobiega końca . Dziś dopiero paczki w naszym centrum zostały wydawane pracownikom . Lada moment będą wysyłane na sklepy. Dziwne , bo dawniej , najpierw sklepy zaopatrywaliśmy w paczki a my dostawaliśmy na sam koniec. Całe to opóźnienie jest spowodowane przez ekipę z zewnątrz , która zrezygnowała z kompletacji , ze względu na niską stawkę.
  Ocena JMP: 4/10
     
copacabana 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 14 Maj 2013
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-16, 13:09   

To jest jakiś żart z tymi bonami. Nie przysługują mi zakupy tylko dlatego, że nie mam dziecka, męża? Czy dlatego, że ciężką praca doszłam do tego, że mój dochód przekracza o 200 zł jakiś śmieszny próg? Ostatnio wracając z pracy miałam wypadek samochodowy, a mimo to z wstrząśnieniem mózgu poszłam do pracy, tylko dlatego, że wiedziałam, że jest grudzień, każde ręce do pracy są potrzebne. Z wielkimi wyrzutami sumienia poszłam jednak na L4, bo z głową nie ma żartów. Ale skoro za moje poświęcenie nie należą mi się bony, to chyba będzie to dłuższe zwolnienie niż przewidywałam.... Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie...
_________________
"zarazem każdy ją kocha i wszyscy nienawidzą" ;)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-16, 13:14   

Przepraszam, a Ty myślałaś, że Biedronka Ci będzie wdzięczna, podziękuje za poświęcenie? Od zawsze mieli pracownika w tyłku i gdy przechodził na L4 dostawał po głowie. Dlatego nie ma sensu ryzykować zdrowia i poświęcać cokolwiek dla tej firmy.
 
     
KAIB

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-16, 16:16   bony

Witam
jeśli ktoś np. robi zakupy pracownicze zwykłe podając pesel zamiast identyfikatora, przez zrealizowaniem bonu (wydrukuja sie dwa paragony) to moze jeszcze zrealizowac bon?
 
     
biedronia200

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-16, 17:46   

No jasne że tak,na koniec wbijana jest gotówka lub karta zależy jaką płatność wybierasz ale ,,po jakiego grzyba,, :rool: ,przy zwykłych zakupach podajesz PESEL?
 
     
dariuu

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Paź 2014
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-16, 19:59   

Witam. Czy zna ktoś konkretnie podstawy prawne przydzielania tych pieniędzy na święta. Jeśli jest taki ktoś, bardzo proszę o link. Pozdrawiamy życzę wesołych świąt, bo mnie już jmp pozbawiło tej radości. :bu:
 
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-16, 23:59   

Och jak ja bym chciał ponad 3ooo zł brutto na głowe co miesiąc i mieć taki problem jak brak w grudniu 3oo zł bonu.
Mogę się na stałe zamienić stawką brutto co miesiąc 3ooo zł za bon 3oozł w grudniu :P
 
     
paint

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 23
4 UP 1 DOWN
Wysłany: 2014-12-17, 00:13   

4ever napisał/a:
Och jak ja bym chciał ponad 3 tysie brutto na głowe co miesiąc i mieć taki problem jak brak w grudniu 3oo zł bonu.
Mogę się na stałe zamienić stawką brutto co miesiąc 3tys za bon 3oozł w grudniu :P


Ależ po co się zamieniać, wystarczy postarać sie o awans i popracować parę lat na stanowisku zastępcy lub od razu uderzyć na ks albo kr. Bedziesz zarabiac wtedy te ogromne milony.
 
     
#bxx1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 74
Skąd: Kraków
1 UP 2 DOWN
Wysłany: 2014-12-17, 00:20   

Weź sie zastanów co piszesz te 3000 brutto w tym gównianym kraju to 2200 na ręke.Co to jest na dzisiejsze czasy. Dla czego kierownikom sklepu.nie.należy sie te 300 zł?Może oni siedzą i nic nie robią?A ja Tobie powiem że sie.należy tylko że nie 300 zł tylko.co.najmniej.trzy razy tyle,bo te trzy stówki są od samego początku,dla wszystkich,300 dzisiaj.a.300 10lat temu?

[ Dodano: 2014-12-17, 00:23 ]
Dokładnie.niech awansuje i zobaczy jak to jest.Za niewiele.wieksze pieniadze a roboty w #^!.
  Ocena JMP: 1/10
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-17, 07:56   

Tak sobie czytam i myślę:skąd ja Koza wiedziałam,że ustanowienie progów dochodowych na kwotę 3000zł jako warunku otrzymania bonu świątecznego zdominuje ten dział w tym roku.Normalnie czuję się jak rogaty Wróż Maciej.
LUDZIE,o to im chodzi w JMP.Żebyście sobie najlepiej do gardeł skakali dyskutując o niesprawiedliwości,tym komu się należy bardziej,komu mniej >:D Jak to poprawi relacje między pracownikami w poszczególnych sklepach...
Ech,JMP znowu ludzi wydymało.
JMP jako Robin Hood-zabiera bogatym,by dawać biednym.Czyste Średniowiecze :bu: fujjj.
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
1 UP 3 DOWN
Wysłany: 2014-12-17, 18:09   

paint napisał/a:
4ever napisał/a:
Och jak ja bym chciał ponad 3 tysie brutto na głowe co miesiąc i mieć taki problem jak brak w grudniu 3oo zł bonu.
Mogę się na stałe zamienić stawką brutto co miesiąc 3tys za bon 3oozł w grudniu :P


Ależ po co się zamieniać, wystarczy postarać sie o awans i popracować parę lat na stanowisku zastępcy lub od razu uderzyć na ks albo kr. Bedziesz zarabiac wtedy te ogromne milony.


A po to się zamieniać bo jak komu na umowie nie pasuje 3 tyś :regulamin: to niech zredukuje się do kasjera i wtedy weźmie co miesiąc nieco ponad 1700 zł na rękę. No i wtedy dostanie swoje upragnione bony :rool: i będzie szczęśliwszy co miesiąc. Wtedy to byłby lament, że za mało zarabiam. Koszmar :szczena:

[ Dodano: 2014-12-17, 18:28 ]
bxx1 napisał/a:
Weź sie zastanów co piszesz te 3000 brutto w tym gównianym kraju to 2200 na ręke.Co to jest na dzisiejsze czasy. Dla czego kierownikom sklepu.nie.należy sie te 300 zł?Może oni siedzą i nic nie robią?A ja Tobie powiem że sie.należy tylko że nie 300 zł tylko.co.najmniej.trzy razy tyle,bo te trzy stówki są od samego początku,dla wszystkich,300 dzisiaj.a.300 10lat temu?

[ Dodano: 2014-12-17, 00:23 ]
Dokładnie.niech awansuje i zobaczy jak to jest.Za niewiele.wieksze pieniadze a roboty w #^!.


A może 10 razy tyle bonów. Sam się zastanów i ogarnij bo jak były bony i 2200 na rękę to było ok i każdy myślał ale kasjerska bieda 1700 albo i mniej.
A teraz jak nie dali 300zł to lament ;] . A i porównaj to sobie do ok 1700zł na rękę dlatego piszę, że chciałbym się zamienić stawką. Masakra :szczena:

[ Dodano: 2014-12-17, 18:33 ]
[ Dodano: 2014-12-17, 00:23 ]
Dokładnie.niech awansuje i zobaczy jak to jest.Za niewiele.wieksze pieniadze a roboty w #^!.[/quote]

Ale po co? Żebym zapomniał jak to jest mieć 1700 i zacząć lamenty i narzekania, że bonów mi nie dali ;]
 
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-17, 19:14   

Do tesco nas nie porównuję, ale traktujcie to jako ciekawostkę:

"Przed Świętami pracownicy Tesco mogą liczyć na bony na zakupy w wysokości do 700 zł. Spośród ok. 28,5 tys. osób uprawnionych do odebrania bonów, ponad 90 proc. otrzyma bony w kwocie od 620 zł do 700 zł.
Dodatkowo, w tych sklepach, gdzie pracownicy zrezygnowali ze spotkań świątecznych, zostaną rozdane paczki świąteczne o wartości do 200 zł. Łączna kwota wydatków na dodatkowe świadczenia to 19 mln złotych. "
  Ocena JMP: 5/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-17, 19:35   

Nie ma się co dziwić że ludzie czują się poszkodowani jak do tej pory bony praktycznie należały się każdemu i traktowane były jak prezent na święta. Przykro patrzeć jak z niektórych za te parę złotych wyłazi taka wredota i włazi do kieszeni innych. :rool:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-17, 19:53   

Ciekawe co mowiliby ci ktorzy dostali bony gdyby wogole je zabrali. dobrze sie mowi jak sie je ma o tych ktorzy nie dostali.
 
     
@Biedronka1013 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Mar 2012
Posty: 178
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-17, 20:30   

ja dzis odebrałam paczuszki i jestem mega zadowolona :em29: córcia też :em29:

a co do bonów gdybym ich nie dostała no trudno nie powiesiłabym się z tego powodu a święta i tak bym zrobiła nie zależnie od tego czy bony są czy ich nie ma jak słyszę że ci co maja 3 tys brutto na osobę nie dostana bonów i nie zrobią świąt bo sa biedni to mnie szlak trafia ale taka prawda i szczerze mówiąc wolałabym by nawet mój mąż zarabiał byle bym miała te 3 tys brutto na osobę to było by jakieś 6 tys netto na 3 osobową rodzinę i za 6 tys w miesiącu na pewno nie marudziłabym że mi bony zabrali bo sa rodziny które nawet 1600 nie mają na miesiąc na 3 osoby
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo