Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
przerwa 15min
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-09, 17:20   

Edyta 89 napisał/a:
Ja zawsze robię tak samo jak mam na rano zjadam pizzeriny przy wysyłaniu zamówienia, jak na popołudnie ciastka 86 plu przy pl i tak to wygląda :) Przyzwyczaiłam się i już mi to nie przeszkadza.
Hehe, też tak często robiłam. Przydałaby się jeszcze kawa, ale jakoś nie miałam nigdy odwagi wnieść kubka do biura :)
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-09, 18:15   

a ja ostatnio mam >:D
  Ocena JMP: 3/10
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-09, 18:18   

ja też chodzę na przerwy i moje dziewczynki też z nich korzystają ... zawsze,.
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-09, 19:03   

Larrikol, my pijemy w biurze kawe bez problemu tylko szklanki trzeba pamietać żeby wynosić :) Kasjerki same z siebie jak wracają z przerwy czasami kawe przyniosą albo ochroniarz i się przeżyje ;) Kr nie grzmi jak nie ma brudnych szklanek.
  Ocena JMP: 8/10
     
#edyciorka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-09, 19:57   

U nas od pewnego czasu kierownik wręcz wygania na przerwy, i same kierowniczki też idą.
A na starym sklepie czasem mieli nas gdzieś, ważne by kierownik ze swoją ulubienicą wyszedł 10 razy w ciągu zmiany na papierosa a ty jak głupi siedź na kasie.
 
     
katarzynka12 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 12 Lis 2013
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-09, 23:40   

edyciorka skad ja to znam :121:
 
     
#edyciorka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-10, 08:22   

Nie żebym coś miała do palaczy. Każdy ma swój nałóg. Ale bądźmy sprawiedliwi....
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-10, 10:47   

Edyta 89, moja rejonowa pewnie tez by nie wyła, ale tak jakoś wewnętrzny głos nie pozwalał :) tyle, że ja z przerwami nigdy nie miałam problemu. jak nie zjadłam, to nie mogłam się skupić na robocie, bo cały czas myślałam co zjeść :) Owszem bywało, że zapominałam o swojej przerwie z nawału roboty, ale ogólny bilans mam na plus i uważam, że od tych 15 min sklep się nie zawali, a czego nie zdąży się zrobić to i tak w 15 min się nie nadrobi.
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-10, 12:02   

Też tak mam :) Raz traciłam szklanke łokciem... było mokro. Niczego waznego nie zalalam ale jakiś czas ze szklanką do biura nie wchodziłam :D A bo to raz jak wchodziłam na popołudnie i zapachniało odpiekiem... musiałam najpierw kupić coś dopiero robiłam koperte haha Na początku jak szłam do kasy zanim pierwsza zmiana poszła do domu miałam wrażenie że patrzą na mnie z pod byka... Ale się przyzwyczaiły i teraz dziewczyny przyzwyczajone do tego że zawsze się śmieje i gadam jak widza że siedze cicho to mówią : Edyta cukier ci spadł, włączam piec chcesz coś ciepłego :D Moje gwiazdeczki, jest dzień że tak człowieka wściknom że ręce opadają albo potrafią poprawić humor w sekunde :)
  Ocena JMP: 8/10
     
aga379 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-12, 22:51   

kachen napisał/a:
wysokoobrotowych biedronkach po prostu szkoda iść jak tyle roboty...żenada jak czytam to aga379.Nie dajcie sie zwariować nikt tego nie doceni ze poświecasz swoje 15 minut zeby wiecej zrobić na sklepie...itp..itd... -.-

Wierz mi tak myślą same kasjerki :(
 
     
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-13, 01:59   

Kurcze, tak czytam i myślę macie rację, ostatni miałam 3 12-stki pod rząd, nie potrafię jeść w pracy i nigdy nie jem, kupuję sobie colę przed pracą, na papierosa poświęcam góra 3 minuty,reasumując 3 fajki po 3 to 9 minut czyli mi jeszcze 6 zostało...zacznę chodzić na przerwy...ale klient też sobie poczeka na fakturę i na wycofanie albo zwrot 15 minut, nie popuszczę...taki mamy obowiązek i prawa..
 
     
oloratuj

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-17, 09:09   

w tym sęk a w sęku dziura...
osobiście wyganiam ludzi na przerwy choć łapy załamuję nad ilością roboty, sam przetrącę coś w biegu albo i nie... papieroch najczęściej jak pieczywo przyjmuję albo śmieci trzeba wyrzucić... na kawę pozwalam sobie rzadko bo czasu brak a jeśli już to w chwilach takich jak zamówienie pieczywa czy analiza handlowego... ileż to razy zimną się chliptało bo człowiek zapomniał, że ją ma...
przerwa się należy i podwładnych trzeba czasem wręcz pogonić, żeby nikt żalu kiedyś nie miał, o sobie człowiek pomyśli jak tematy ogarnie i żołądek mu kręgosłup zacznie podgryzać...
 
     
@woles 

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 186
Skąd: GMW.cn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-17, 09:42   

Zdrowia biedronka cie nie odda,zawsze iść warto na przerwę,nawet jak by się biedronka waliła nie interesuj mnie to
 
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-19, 12:23   

Ja chodzę zawsze. Nie mam zamiaru firmie podarowywać moich ciężko zapracowanych 15 minut!!!
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo