Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ciąża
Autor Wiadomość
max00

Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-25, 12:44   

askab1 pól roku temu miałam takie podejście do ciąży i pracy w biedronce jak TY :) czyli na zasadzie nic mi nie będzie,będę uważać, wykonywać lekkie prace i co jak to się skończyło.... ciążą nacieszyłam się 8 tyg. najpierw poronienie zagrażające.... potem poronienie.... 3 dni w szpitalu..oczekiwanie na cud...ale cudu nie było :( zabieg (jak siadałam na samolot wyłam jak bóbr ....i co warto było ryzykować ....oczywiście ze nie..... !!!ale jestem młoda stażem jako kierownik chciałam pracować bo myślałam ze w domu oszaleje z nudów i skończyło się dla mnie najgorszym scenariuszem na świecie ;(
 
     
askab1

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-25, 12:59   

Nie zrozumcie mnie źle!Ja broń Boże nie mówię, że mamy pracować w ciąży do końca!max00 naprawdę współczuję najwidoczniej mi się udało!Mamy określone procedury i szczerze uważam przestrzeganie ich naprawdę chroni kobiety w ciąży!Wszystko z głową i rozsądkiem!Każda z nas jest inna każdej ciało inaczej reaguje na ciąże,tak samo każdy sklep jest inny!Ja jak pisałam miałam zawsze dodatkowego kasjera na zmianie!Więc mi było lepiej a komuś innemu gorzej!KR i Ks też byli super żadnego stresu, żadnych nerwów!To wszystko spowodowało, że z uśmiechem i wielkim brzuchem szłam do pracy!
 
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-25, 13:06   

Do lekarza zakładowego znaczy się potrzebne jest jej jakieś skierowanie od pracodawcy? Chodzi o lekarzy w enelmedzie ?
 
     
max00

Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-25, 13:18   

nic na to nie poradzimy a biedronki (to co kraj to obyczaj)
po tym wszystkim zaraz prosiłam KR o przeniesienie na inna biedronkę bo nie chciałam z tymi ludźmi więcej pracować...(popołudniówka) pracowałam sama z 2 kasjerami w tym jeden na 1 kasie popołudniowe zamówienie... i kasjerzy bez uprawnień na elektryka
ale to już za mną teraz staram się o kolejną ciąże ale psychicznie siadłam po tym wydarzeniu..plotkach itp
teraz mam świetny zespół odpowiednich ludzi na odpowiednich miejscu aż chce się iść i pracować tu wraca mi wiara w ludzi
 
     
#beatqa 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Sie 2012
Posty: 64
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-26, 10:28   

Maefistofeles25 napisał/a:
Prosiła o l4 na ciążę, lekarz odmówił, stwierdził że pracodawca musi dostosować pracę do niej.


Przede wszystkim jak najszybciej należy dostarczyć zaświadczenie o ciąży do pracy. Na jego podstawie kierownictwo ma obowiązek dostosować zadania do wykonania do stanu żony.
Zwolnienie lekarskie dla ciężarnej, na podstawie zaświadczenia o ciąży od ginekologa, może wystawić każdy lekarz pierwszego kontaktu!!! Jeśli nie macie takiego, który bez problemu wypisze zwolnienie, żona zawsze może się źle czuć - wymioty, bóle podbrzusza, ogromna senność, kompletny brak apetytu a co za tym idzie wyczerpanie. W ostateczności poszukajcie w swojej okolicy lekarza, który przyjmuje prywatnie i na prywatnej wizycie wypisze zl.
 
     
aniuska-89

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-26, 14:25   

słuchajcie jak to jest,gdy mam umowe do konca marca, a termin mam na czerwiec , czy mi przedłużą (byłaby to moja 3 umowa) na czas nieokreslony?? a co z wyprawka czy dostane? a premia roczna? bony paczki?
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-26, 15:11   

Umowę przedłużą do dnia porodu , wyprawka przyjdzie po dostarczeniu aktu urodzenie , premia roczna i bony należą się do czasu bycia pracownikiem JMP. Było o tym już 1000 razy ,czasami warto nieco poszukać :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo