Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
buty robocze
Autor Wiadomość
~dzidzia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-08, 06:26   

od lutego prosze o wymiane butow bo w tych o chodze nie da sie juz chodzi i co? jest wrzesien co miesiac ise przypominam o butach i nadal nic :)
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-08, 09:35   

dzidzia, Spróbuj może tak : jak Kr będzie w biurze z Ks lub Zks grzecznie zapukaj i powiedz do swojego kierownika : szefowa jak bedzie pani Kr zamawiała biurówke to poprosze buty nr 36 :) Może Ks dopisze do listy biurówki bądź Kr zapyta co się dzieje z butami i wtedy powiesz :) Jak kierownictwo sklepu ma amnezję to w ładny sposób im przypomnisz.
  Ocena JMP: 8/10
     
Marianna2014

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Wrz 2014
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-08, 10:50   

czyli nie mogę sobie kupić i w nich chodzić bo o zwrot kasy bym się nie upominała chodzi mi tylko o wygodę chodzenia bo w tych naszych co teraz dają to się nie da rady bo 37 zamałe a 38 spada mi z nogi i cała pięta obdarta,a oglądałam buty firmy Urgent i rozmiar jest taki sam jaki nosze na codzień.No trudno ale dziękuje za informację
 
     
~dzidzia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-08, 14:39   

hehe to pozniej bedzie ze sie przeszkadza w biurze :) tak zle i tak nie dobrze
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-08, 16:05   

Marianna2014, możesz spokojnie zakupić buty firmy Urget, ponieważ są to buty z atestem, ważne żeby miały wzmocnienia na noskach. Zreszta ta firma sprzedaje też nasz sklepowy model.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
#vip 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 27 Mar 2012
Posty: 75
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-08, 17:08   

boczek_83 napisał/a:
Te sandały BHP teoretycznie trzeba nosić tylko jak jeździsz wózkiem elektrycznym. Jak tego nie robisz to można nawet w japonkach chodzić w koncu mamy dodatek za używanie własnego obuwia


Chyba coś ci się pomyliło. Buty ochronne musisz mieć nawet gdy siedzisz na "1-ce", bo jak zejdziesz z kasy np.na przerwę i w czasie drogi na socjal któryś z pracowników niechcący najedzie ci paleciakiem na nogę, to czyja będzie wina za powstałe obrażenia?
W japonkach w "B" można było chodzić jak nie było jeszcze wózków elektrycznych - i to przez krótki okres, bo potem trzeba było mieć obuwie "kryte".
  Ocena JMP: 3/10
     
#Jahanna 
Czekam...

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 102
Skąd: ze wsi
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-08, 18:49   

Pytalam bhp-owca i nie mozemy miec innych jak dane z firmy.. pokazywalam atesty... i bedzie mozna nosic (ja nosze) ale to jest moje ryzyko.. zapytaj jak sie u Ciebie zjawi :)
Tyle tylko ze ja jestem zks, odpowiadam za siebie.. podwladnemu bym nie pozwolila bo nie bede po dupie za kogos zbierac :P
Bhpowiec wyraznie mi powiedzial ze jak cos sie stanie to pierwsze co to zarzuca mi brak butow od pracodawcy.. Byc moze zalezy od regionu, bhpowca, dlatego najlepiej zapytaj :)

[ Dodano: 2014-09-08, 19:49 ]
a buty ochronne trzeba miec od dnia zatrudnienia i nosic bez wyjatku...
_________________
''Idziemy przez ten świat samotnie, ale jeśli mamy szczęście, to przez jedną chwilę należymy do kogoś
i ta jedna chwila pozwala nam przetrwać całe wypełnione samotnością życie.''
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-08, 19:38   

Te buty już dawno wchodzą w skład ubrania roboczego i nie są tylko do obsługi wózka jak było kiedyś.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
#Jahanna 
Czekam...

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 102
Skąd: ze wsi
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-08, 19:49   

Jak widzisz nie do wszystkich jeszcze dociera :P
_________________
''Idziemy przez ten świat samotnie, ale jeśli mamy szczęście, to przez jedną chwilę należymy do kogoś
i ta jedna chwila pozwala nam przetrwać całe wypełnione samotnością życie.''
 
     
#vip 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 27 Mar 2012
Posty: 75
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-09, 16:28   

A na moim "byłym" sklepie pani z BHP pozwoliła na kupowanie butów we własnym zakresie.
  Ocena JMP: 3/10
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-09, 17:07   

Taa to BHP-owcy mogą tak różne zdanie? Nie mają na to procedur... Jak dorwe mojego to będę wiedziala jak to jest :P Chociaż moim zdaniem buty muszą być biedronkowe.
  Ocena JMP: 8/10
     
#yonica 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 13 Maj 2014
Posty: 62
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-09, 20:32   

Hej, też chciałam sobie kupić Urgenty ale moje kierownictwo nie potrafiło mi odpowiedzieć czy mogę. Jutro jadę na szkolenie bhp to będę miała okazję się zapytać:)
  Ocena JMP: 8/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-09, 20:33   

Nie zapomnij. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
#Jahanna 
Czekam...

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 102
Skąd: ze wsi
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-09, 23:03   

My tez mamy procedury a jak widzisz zdan wiele ;p generalnie wydaje mi sie ze gdyby zdarzylo sie cos na skale "zadymy" to nawet gdyby nasz bhpowiec zarzucil brak butow to juz gdybys poszla z tym wyzej to mialabys przyznana racje :)
_________________
''Idziemy przez ten świat samotnie, ale jeśli mamy szczęście, to przez jedną chwilę należymy do kogoś
i ta jedna chwila pozwala nam przetrwać całe wypełnione samotnością życie.''
 
     
#yonica 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 13 Maj 2014
Posty: 62
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-10, 19:23   

Szkolenie zaliczone i o buty też zapytałam:) teoretycznie możemy nosić każde obuwie z atestem i przeznaczone do obsługi wózka, ALE dowiedziałam się też, że jak ja sobie kupię buty to inni też będą chcieli a przecież naszej firmie zależy na wizerunku pracownika i mamy wyglądać jednolicie 8) Dowiedziałam się także, że nasza firma będzie wymieniać nasze obuwie na nowy model. Mają być lżejsze, wygodniejsze, bardziej przewiewne i zapinane na zapinkę a nie rzep. Zobaczymy ;)
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo