Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zakup kontrolowany
Autor Wiadomość
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-26, 00:55   

U nas jeśli nie przejdzie się wózka, jest nagana .Wszystko zależy od KR
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
@HejaBanana 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Lut 2015
Posty: 134
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-09, 23:10   

Miałam dzis zakup kontrolowany. Nie siedziałam na 1 chyba 2 tygodnie, a dzis mnie usadzili, przeziębiona na maxa, zimno na sklepie bo nie bylo ogrzewania, i koleś w koszyku miał 3 whisky stanął centralnie przede mną,że nie było widać, skasowałam mu to co wystawil na taśmie, spytałam czy wszystko dla pana i on wtedy pach, zakup kontrolowany legitymacja. Dla mnie to jest chore, wyszedl z biura szef ochrony cały k+wa zadowolony. Zonk. Wywalą mnie???
_________________
Kto pyta, nie błądzi.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-09, 23:25   

Nie wywalą :) pilnuj się następnym razem :)
 
     
@HejaBanana 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Lut 2015
Posty: 134
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-09, 23:31   

Siedziałam wkurzona później na tej kasie, już z żadnym ochroniarzem sie nie przywitam jak będe wchodzic do biura, mendy jedne.
_________________
Kto pyta, nie błądzi.
 
     
narine

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-10, 00:05   

nie wywalą tylko wpis do papierów na rok. Ja też już miałam kilka kontroli ale na szczęście mnie nie złapali. Jeszcze lubią np. w taki sposób, (u nasz często) że zostawia w koszyku jakiś wartościowy towar przykładowo Ty mu powiesz a ta wiertarka on przeważnie mówi że nie z tego sklepu. Jak nie jesteś pewna wezwij ochronę i zapytaj u nas już klika wpadło na tym błedzie

[ Dodano: 2015-10-10, 00:07 ]
HejaBanana napisał/a:
Siedziałam wkurzona później na tej kasie, już z żadnym ochroniarzem sie nie przywitam jak będe wchodzic do biura, mendy jedne.


a no wiesz ochrona robi te kontrole bo uważają że dobrze pilnują sklepu tylko kasjerki przepuszczają co miesiąc kupę kasy w towarze
 
     
@HejaBanana 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Lut 2015
Posty: 134
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-10, 11:23   

Ja uważam , że gdyby ta sytuacja została pociagnięta do końca czyli tak jak to jest z normalnym klientem, że kasuje mu produkty a on i tak musi przejechać wózkiem zeby spakować się z drugiej strony to ja za każdym razem patrze we wózek i widzę czy coś zostało na dnie czy nie, bez wstawania. A jak stoi koleś centralnie przedemną chowa się za tą pleksą od kasy, jeszcze nie widzialam żeby w takiej pozycji kasjer zapuszczał żurawia żeby zobaczyć co on tam ma, ja zawsze czekam aż przejedzie z mojej lewej strony i widzę wszystko. Nie mialam nawet takiej szansy, a to że nie wstałam to jest błąd?
_________________
Kto pyta, nie błądzi.
 
     
narine

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 13
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-10, 12:13   

HejaBanana napisał/a:
Ja uważam , że gdyby ta sytuacja została pociagnięta do końca czyli tak jak to jest z normalnym klientem, że kasuje mu produkty a on i tak musi przejechać wózkiem zeby spakować się z drugiej strony to ja za każdym razem patrze we wózek i widzę czy coś zostało na dnie czy nie, bez wstawania. A jak stoi koleś centralnie przedemną chowa się za tą pleksą od kasy, jeszcze nie widzialam żeby w takiej pozycji kasjer zapuszczał żurawia żeby zobaczyć co on tam ma, ja zawsze czekam aż przejedzie z mojej lewej strony i widzę wszystko. Nie mialam nawet takiej szansy, a to że nie wstałam to jest błąd?


Normalnie witasz się z klientem podnosisz tyłek bo w lusterku mało widać i w momencie pustego wózka pozwalasz przejechać przez kasę. Na zakupie kontrolowanym tak właśnie na to patrzą, moja koleżanka miała zapach postawiony pionowo i jakby sie nie podniosła nie miała by szans tego zobaczyć w lusterku. Jedna miała gumy w sałacie i takie tam. Teraz tylko uważaj.

W sumie tajemniczy też opisuje czy kasjer zajrzał do wózka ;)
 
     
@HejaBanana 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Lut 2015
Posty: 134
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-10, 12:46   

https://www.facebook.com/...?type=3&theater

To a propos naszego sprawdzania koszyków ;-D
_________________
Kto pyta, nie błądzi.
 
     
narine

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-10, 23:51   

HejaBanana napisał/a:
https://www.facebook.com/1500395783516495/photos/a.1563504070538999.1073741829.1500395783516495/1702993679923370/?type=3&theater

To a propos naszego sprawdzania koszyków ;-D


:D hehe :lol:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo