Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Loteria Zdrapki
Autor Wiadomość
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-17, 15:43   

Być może przy zwrocie po wpisaniu numeru transakcji pojawi się wiadomość o zdrapce na dany paragon. -.-
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-17, 15:43   

Możliwe, jeszcze takiego przypadku nie miałam
  Ocena JMP: 8/10
     
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-17, 15:50   

Też mi się tak wydaje bo przeciez teraz jak robi sie zwrot to trzeba wpisać nr sklepu, kasy, nr transakcji, także wtedy pewnie by pojawił się napis, że nie można zrobić zwrotu bo została wydana zdrapka.
  Ocena JMP: 6/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-17, 15:55   

U mnie na razie chętni na zwrot grzecznie przynosili paragon razem z potwierdzeniem i zdrapką. :P
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~stonka13 

Dołączyła: 12 Gru 2011
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-17, 17:29   

jak robicie zwrot i klient wziął zdrapkę to nie ma żadnej informacji czy ją miał czy nie nie da się tego weryfikować ,a jak klient nawet powie że brał zdrapkę to u mnie się mówi żeby zadzwonił do biura obsługi i powiedział jak jest sytuacja i w 99% dzwonią na sklep i mówią żeby oddać pieniadze
_________________
stoneczka
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-17, 18:06   

To nieładnie. ;]
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~mistiko

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-17, 18:28   

Nie pojawi się u nas była taka sytuacja że Pani żle odczytała cene rożnica duża i chciała oddać.Zwrot przeszedł normalnie..(zrobiliśmy już nie chcieliśmy się kłocić ,jedna zdapka była)Dlatego teraz jak ktoś nie bierze zdrapki, a ma jakiś non-food to prosimy żeby oproćz paragonu zachowal także potwierdzenie że nie brał udziału w loterii, nawet nie wiem czy nie bylo gdzieś takiej informacji..
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-17, 18:58   

była
  Ocena JMP: 3/10
     
#beatqa 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Sie 2012
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-18, 12:43   

Larrikol napisał/a:
Chodziło mi o to, że na paragonie nie ma informacji o tym, że została wydana zdrapka, więc po czym to poznać, jeśli klient nie przyzna się, że otrzymał?


Larrikol ma racje na paragonie nie ma takiej informacji i żadna informacja o zdrapce nie wyświetla się też podczas robienia zwrotu. Sama robiłam zwrot dla klientki na uszkodzony NF na zasadzie wymiany (zabierała drugi taki sam produkt tylko, ze sprawny). Firma chroni się w ten sposób przed wydawaniem zdrapek na towar, który klient odda. A w rzeczywistości jest tak, że klient nasz pan i jak się uprze to i tak kasę trzeba zwrócić.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-18, 15:22   

dokładnie .... tylko po co nam ta gadka że towaru nie można zwrócić ? są przez to tylko niepotrzebne spinki z klientami....
 
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-18, 20:12   

bylo w ktores poczcie to opisane ze nie ma zwrotow ale jezeli klient oswiadczy ze nie bral udzialu w loterii to zwrot nalezy wykonac a my nie mamy jak tego weryfikowac. przyjmuje zwroty bo cala ta zdrapka to kant du...y rozbic i tylko problemy sa. nawet laptopa przyjalem i w nosie mam wiem ze klient wzial zdrapki ale oswiadczyl ze nie wiec zgodnie z procedura zwrot zrobilem
  Ocena JMP: 2/10
     
citrix 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-19, 22:27   

Witam. Kupiłem telewizor za 1099 zł. więc gdybym wziął udział w loterii należałoby mi się 21 zdrapek. Ponieważ jednak to miał być telewizor dla mamy w razie gdyby jej się nie spodobał chciałem go oddać. Więc nie wziąłem zdrapek. Telewizora jednak nie będę zwracał. I teraz moje pytanie, czy jeśli pokażę paragon fiskalny i oddam w sklepie wydruk z kasy fiskalnej z informacją że "paragon nie bierze udziału w loterii ZDRAPKA W KROPKI odmowa udziału" to czy dostałbym te zdrapki?
 
     
#ivonne 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Sie 2010
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-19, 22:30   

Moim zdaniem trzeba by najpierw telewizor oddac a potem kupic go jeszcze raz.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-19, 22:34   

Nie wiem czy to warte zachodu , na 22 zdrapki w każdej miałem spróbuj ponownie :P
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-20, 16:00   

A na jakiej niby podstawie oddać ivonne, ? :o
Nikt o zdrowych zmysłach nie odda Ci zdrapek po okazaniu paragonu o braku udziału w loterii.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo