Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Loteria Zdrapki
Autor Wiadomość
@Cytrynka


Stanowisko:
klient

Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 117
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-06, 22:01   

marta1 napisał/a:
czy mi się zdaje czy zmieniłaś kolor ? :D
Tak tak Martuś, dwa posty temu :P no teraz to już 3 ;)
_________________
"Jeśli życie daje Ci cytrynę- zrób z niej lemoniade!"
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-06, 22:03   

fioletowa Cytrynka :) ładnie :)
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-07, 01:10   

https://finanse.wp.pl/kat,1033781,title,Kasjer-Biedronki-mnie-oszukal-Czy-klientka-ma-racje,wid,16863339,wiadomosc.html

A tu taki news z prasy hehe powinni nasi kochani menagerowie nauczyć się tłustym drukiem informować nasze kochane nie rozumne społeczeństwo :D w linku mamy jedną z wielu codziennych takich sytuacji ...

A teraz tak dla odskoczni na poprawę humoru odnośnie zdrapek : Pan wylosował sobie jedną zdrapke po chwili wraca do mnie i mówi -" poproszę jeszcze jedną bo na tej mam napis SPRÓBUJ PONOWNIE .... :em29:
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
~Ladybug 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Wrz 2014
Posty: 48
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-07, 15:17   

A do nas przyszedł wczoraj klient który oznajmił że zadzwonili do niego z JMP że wygrał nagrodę i że kazali mu się stawić w naszej biedronce po jej odbiór. I klient powiedział że nie wyjdzie dopóki nagrody nie dostanie.....nie wiem comu KS powiedział ale gostk w końcu sobie polazł, był z żoną i chyba jeszcze z kumplem...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-07, 15:32   

Co za wynalazek? :D
 
     
@A.D.A.M

Stanowisko:
klient

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 220
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-07, 15:51   

Co do linka i komentarzy pod nim, ale przepraszam, ale jak trzeba być tępym, żeby kupować dwa proszki i wiedzieć ile się zapłaci i się nie zdziwić, że ma się zapłacić więcej? Wgl ludziom czasem się przewraca w wiadomej części ciała :nie:
 
     
@Cytrynka


Stanowisko:
klient

Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 117
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-07, 16:31   

A wracając do mojego pytania to czy można kupić doładowanie za np. 30zł i reszta zakupów za 20 żeby dostać zdrapke? Czy musi być tylko doładowanie za 50zł? P.S. Marta nie drocz sie, pytam poważnie :P
_________________
"Jeśli życie daje Ci cytrynę- zrób z niej lemoniade!"
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-07, 16:57   

Doładowania przecież osobno się kasuje nie z towarem
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-07, 17:14   

Poważnie Cytrynka jest tak jak pisze tadam , doładowanie to osobny zakup i osobny paragon :)
 
     
@Cytrynka


Stanowisko:
klient

Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 117
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-07, 19:34   

Wiem, że osobny, ale myślałam że można zaliczyć do tego, że jedna osoba płaci za zakupy i doładowanie i suma tego wynosi np.60zł. A swoją drogą to czemu to jest osobny zakup? W innych sklepach zawsze mam na jednym paragonie z zakupami.
_________________
"Jeśli życie daje Ci cytrynę- zrób z niej lemoniade!"
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-07, 19:37   

ale nie w każdym....
 
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-10, 10:30   Problemy Biedronki z loterią zdrapkową

Loteria zdrapkowa jeszcze nie zdążyła na dobre zadomowić się w Biedronce, a już pojawiały się niepokojące sygnały. Niektórzy klienci usłyszeli od kasjerów, że jeśli wezmą zdrapkę, będą musieli zrezygnować z gwarancji na drukarkę lub prawa do reklamacji butów. Tymczasem w regulaminie loterii nie ma ani słowa o jakichkolwiek ograniczeniach - podaje wp.pl


Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł, odebrać zdrapkę, paragon i można drapać. Trzeba przy tym pamiętać, że sprzedaż promocyjna nie obejmuje alkoholu i wyrobów tytoniowych.
Jak pisze wp.pl, schody zaczynają się jednak, kiedy do koszyka wpada np. sprzęt lub buty. "Jak pan bierze zdrapki, to traci pan gwarancję na sprzęt" - usłyszał jeden z klientów. Inny zakupowicz został poinformowany, że w jego przypadku zdrapka równa się rezygnacji z prawa do reklamacji adidasów. Klient zrezygnował więc z promocji. "Zależy mi na zachowaniu prawa konsumenta do reklamacji" - stwierdził.
To jednak nie wszystko. Skarży się on jeszcze na wpis na swoim paragonie, który jest niezgodny z rzeczywistym powodem odmowy wzięcia udziału w loterii: "paragon nie bierze udziału w loterii, klient niepełnoletni". Tymczasem on skończył już 37 lat.
Biedronka przeprasza klientów, którzy zostali wprowadzeni w błąd.

źródło: dlahandlu.pl
  Ocena JMP: 5/10
     
@A.D.A.M

Stanowisko:
klient

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 220
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-10, 15:20   

No to ciekawe skąd te osoby kasujące mają takie dziwne info. Nie chodzi, że mam coś przeciwko nim, ale jednak to jest oszukiwanie klienta chociaż szansa na wygranie nie jest wielka, ale jednak...
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-10, 18:42   

Nie jest to żadne oszukiwane, ale po prostu nieświadomość pracowników, złe lub niekompletne przekazywanie wiadomości i tym samym wprowadzenie równiez ich w błąd. Klient później nie ma tylko prawa do zwrotu, ale reklamacji nie mogą odmówić, choćby nie wiem jaki konkurs wymyślili. Nieświadomy jest również klient, który daje się wkręcić że nie będzie mu przysługiwała gwarancja, ale oczywiście klient, jako że jest w biedronce świętą krową, nie musi wiedzieć nic :)
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-10, 18:45   

dobrze napisane ostatnie zdanie Larri :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo