Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Syf biedronka my wiemy etaty ,a ludzie?

czy ilość etatów jest wystarczająca do utrzymania standardów?
tak
1%
[ 3 ]
nie
98%
[ 193 ]
Głosowań: 196
Wszystkich Głosów: 196

Autor Wiadomość
Makala

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-08, 09:56   

Pracuję już jakiś czas,nigdy żaden KR nie poinformował mnie,że mam nie płacić imiennych mandatów,tylko zrobi to firma.W mojej "karierze biedronkowej"zapłaciłam 3 mandaty,składka zastępców i moja nigdy kasjerzy,sklep wysokoobrotowy,ciągły brak etatów + zwolnienia lekarskie,przykro,ale płaciliśmy my-NIGDY FIRMA.To samo dotyczy połączeń telefonicznych,zawsze na nasz koszt,ponieważ wyjście telefoniczne z telefonu stacjonarnego zablokowane.Kupowanie długopisów to standart,przedtem wylewały po kieszeniach,teraz to samo,nawet ich nie używam,jak przyjadą,taśma klejąca cieńka,też we własnym zakresie.
 
     
nemesis

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 14 Lip 2014
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-08, 10:33   

u nas na sklepie skladalismy sie na mandat nalozony jednemu z kierownikow.. to bylo ok 1,5 roku temu.. zreszta czy my nie mamy gdzies napisane w procedurach ze ponosimy koszty zwiazane z mandatami??
 
     
zaspana81 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 20 Paź 2013
Posty: 24
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-08, 11:12   

My już 3 mandaty w mojej karierze w JMP dostaliśmy i wszystkie imienne na kierownika prowadzącego w tym momencie zmianę. Na wszystkie trzy składała się cała załoga bez wyjątków KR nie dołożył się, przy ostatnim powiedział, że to nasze zaniedbania jak chcieliśmy, żeby firma pokryła............
  Ocena JMP: 7/10
     
@anipa 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 02 Lut 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-08, 11:21   

No oczywiście, że mandat dostaje kierownik zmiany. Całą załogą składaliśmy się na mandat od sanepidu. Oba były po 150 zł więc każdy po 10 zł dał.
 
     
gosia4237 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-08, 11:34   

składaliśmy się na mandat z kontroli celnej, bo "banderola nieznacznie odstawała od butelki"-mandat z izby celnej.To nasza wina że alkohol przyjeżdża z odklejonymi banderolami :nie:
  Ocena JMP: 3/10
     
~siwek

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-08, 12:27   

U mnie to samo caly sklep juz 3 razy robil zrzutkę na mandaty.
 
     
@frania25 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 223
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-09, 10:27   

Ja składałam się na mandat dwa razy.
  Ocena JMP: 7/10
     
jolap1412 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 16 Sty 2014
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-10, 10:07   

Ja cztery żaden kr. się nawet nie zapytał kto płaci chodź dobrze wiedzieli że był.Nasze panie z sanepidu twierdzą że " tyle zarabiamy że nas stać na mandat " a my ze strachu płacimy bo jak by kr płacili ze swojej kieszeni to dopiero by nam jazdy robili.A jest nas za mało, aby był taki porządek jak sobie każdy z nas by życzył , nikt w takim bałaganie nie lubi pracować .Nasza KR. twierdz że wystarczy "chwilka" aby posprzątać a mi się czasami wydaje że nie ma pojęcia o czym mówi ja bym jej wydała polecenie odnośnie tej chwilki i naszych zaległości to by jej tygodnia nie starczyło ,i nie chodzi o to że mamy taki bałagan na sklepie ale są takie rzeczy które powinno się wykonywać systematycznie a my nie robimy tego od tygodni.Więc jak by na to nie patrzeć cały czas wracamy do tego że jest nas za mało a produktywność u nas chyba rekordowa i nie chodzi o to że urlopy tak jest cały czas.
 
     
~ladybird8

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-11, 21:11   

My składaliśmy się na mandat za brak banderoli z akcyzą na winach. Tylko kiedy ma się to sprawdzać, skoro zawsze jest pełno innej roboty a pracowników mało...
 
     
~BeataBB 

Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 34
Skąd: Opole
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-12, 09:01   

Witam u nas byly skladki i za banderole i na sanepid ostatnio byly panie z inspekcji handlowej i byl mandat za brak cen
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo