Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Syf biedronka my wiemy etaty ,a ludzie?

czy ilość etatów jest wystarczająca do utrzymania standardów?
tak
1%
[ 3 ]
nie
98%
[ 193 ]
Głosowań: 196
Wszystkich Głosów: 196

Autor Wiadomość
@babajaga2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 20 Sie 2011
Posty: 128
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-06, 09:12   

Jak na zmianie jest kierownik i kasjer o obydwoje siedzą na kasach bo tak są okrojone etaty że nie ma kogo wziąć to kto ma posprzątać to co klient nierozważnie uszkodził ? A o szkoleniach to nawet nie wspomnę. Brak czasu a obowiązków coraz więcej .Jeśli firma nie zwiększy etetów na sklepach to się zrobi syf nie do ogarnięcia. Z wysokiego stołka boleśniej się spada.
_________________
Czas na zmiany
 
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-06, 10:18   

ja też się podpisuję pod tym że w biedronce coraz większy syf :) mieszkam w małym turystycznym mazurskim mieście i widzę co się dzieje- nie można tego ogarnąć. Urlop spędziłem nad morzem i tam jest jeszcze gorzej , rano w poniedziałek wchodzę do biedronki w Gdańsku (Brzeźno) a tam sklep nieogarnięty , brak ładu ,podłoga brudna, palety na sklepie... Przecież tak dalej być nie może ?!?!
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-06, 11:11   

Byłem kiedyś w Zakopcu i tam niedaleko Krupówek jest biedronella z serii syf, kiła i mogiła, Takiego syfu jaki tam panuje w życiu nie widziałem i nie byłem w stanie nawet sobie wyobrazić. Niestety nawet przy obsadzie 20 pracowników nie byłoby możliwości utrzymać tam porządku. Sklep wąska długa kiszka z miejscem na 3 kasy więc kolejka non stop po całej długości sklepu , miedzy ta kolejką ludzie co są w trakcje zakupów zachowujący się jak bydło. Na rozpierdalane wszystko co tylko możliwe ,bo przecież będzie wojna i trzeba sobie wyrywać z opakowań zamiast spokojnie poczekać i przewalać wszystko w poszukiwaniu czegoś czego nie ma. Przy kasie co drugi z czegoś rezygnuje albo nie ma tyle kasy więc dzwonek i po 10 min dociera kierowniczka z ryjem na kasjera ,że przecież mówiła jasno "nie ma wycofywania towaru". Rozumie ,że ma stres ale chyba nie mniejszy niż pracownicy więc po co takie traktowanie. Jakoś o 21 przyjechała dostawa tylko zastanawiam się po co skoro aby ogarnąć sklep po tym stadzie potrzeba kilku dobrych godzin więc gdzie przyjąć nowy i kto ma to zrobić. Pomijam fakt ,że ciężarówka parkuje centralnie przed głównym wejściem wzdłuż i tarasuje wejście oraz wyjście ze sklepu. Dochodząc do sedna tamten sklep miałby szansę być czysty gdzieś między 4 a 6 nad ranem i to przy obsadzie 24 godzinnej a jakiś pismak czy inny podnieca się tym ,że odkrył wieka aferę nie znając i nie przedstawiając realiów danego miejsca.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~Tom21231

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-06, 11:58   

Ta 1 osoba co dała na TAK to musi mieć ostro najebane w głowie.
 
     
Makala

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-06, 12:18   

To pewnie jakiś KO
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-06, 12:20   

Tak dały 2 osoby, może po prostu maja szczęście pracować na jednym z nielicznych sklepów, gdzie obsada jest adekwatna do obrotu :) są takie? :P
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-06, 13:08   

...chyba w marzeniach ...
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-06, 13:22   

Powiem tak : Szanowny Zarządzie JMP

W związku z tym, iż na premię nie mamy co liczyć z powodu wysokich PL powodowanym ciśnieniem na dostępność towarów do godziny 21, towarów strategicznych oczywiście jak botwinka, bób, flaki krojone, tudzież inna golonka, aby ogarnąć ten syf który jest na sklepie oświadczam że kicham i pluję na wynik TK, w nosie mam standardy obsługi i kolejki mają prawo stać aż po koniec koszy NF. Od jutra prowadząc zmianę sprawiedliwie dzielę obowiązki - połowa załogi siedzi na kasie, połowa robi na sklepie (czytaj 2 osoby) , ponieważ nie stać mnie na płacenie mandatów za syf na obiekcie. Dodatkowo na każdej kasie wywieszam kartkę z numerem telefonu do biura obsługi klienta, aby ludzie którzy czekają na skasowanie towaru mogli się go nauczyć na pamięć i zadzwonić ze świętym i poniekąd słusznym oburzeniem, że stoją w kolejce pół godzimy. I tak na marginesie - cmoknijcie mnie w procedury!!!
  Ocena JMP: 3/10
     
andziaf2

Dołączył: 08 Maj 2012
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-06, 15:52   

kogata to jest super :em29:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-06, 18:05   

...ja sie podpisuję ... :) kto następny ? :D
 
     
maja2ooo

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-06, 19:13   

dwoma rękami się pod tym podpisuję :yeah:
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-06, 20:20   

tez sie pod tym podpisuje :D
 
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-06, 20:44   

Te golonki, botwinki i flaki oraz wiele wiele innych indeksów to chyba w całej PL się tak sprzedają, że warto byłoby juz dawno z tego zrezygnować, ale nieeeee, bo teraz nasz Chegevarra wymyslił coś nowego na spadek obrotów, pierwsza rzecz juz jest 3 w cenie 2 i 4 w cenie 3, poczekajmy jak pierdykną nam polędwice z tuńczyka w layout za 89 zł/kg, wtedy to się koszyk podniesie a o likwidacjach nie wspominając.
  Ocena JMP: 5/10
     
#Natalusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Mar 2014
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-06, 21:01   

ja rekoma i nogami sie podpisze kogata :) :):) :em29:

[ Dodano: 2014-08-06, 21:04 ]
Ja byłam rok temu z Stegnie i tez masakra palety wszedzie kolejki szok i ludzie latajacy i rozkladajacy towar, ale kogo to interesuje???? firmy naszej nieeeeeeeeeeeeeeeee ;(
_________________
Natalusia
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-08, 08:32   

KŁAMSTWA PRZEDSTAWICIELI BIEDRONKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W PIŚMIE DO HOTMONEY ZAPRZECZA JAKOBY KIEROWNICY/ZAŁOGA MUSIAŁA PŁACIĆ MANDATY !!!! wkrótce zostanie wysłana odpowiedź do przedstawicieli mediów w odpowiedzi na nieprawdziwe informacje. PROSZĘ OSOBY KTÓRE SPOTKAŁY SIĘ /BRAŁY UDZIAŁ W PŁACENIU MANDATÓW NAŁOŻONYCH NA BIEDRONKĘ ( SANEPID ,STRAŻ MIEJSKA 0 O WPISY

https://www.hotmoney.pl/n...przatamy-a34429
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo