Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Typy klientów w Biedronce
Autor Wiadomość
#Aventador 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 83
Skąd: Warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-13, 00:02   

Ode mnie jeszcze jeden, mianowicie...


TORBACZ – skasowanie jego zakupów trwa średnio dwa razy dłużej. Dlaczego? Ano dlatego, że każdy artykuł jest szczelnie owinięty foliową torebką. Można zrozumieć owoce, warzywa... ale ten typ klienta pakuje w torebkę z osobna każdy artykuł. Oczywiście, skaner na kasie rzadko kiedy odczytuje tak zasłonięty kod kreskowy, więc każdy artykuł po kolei trzeba wyciągać z torebki...
 
     
damiankrak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 14
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-13, 02:26   

ZOMBII- czyli szurający butami od 7 rano przedstawiciele emerytów i rencistów >:D
którzy pomimo tego iż nie mają nic do roboty stoją pod drzwiami od 6.45 i oczywiście im się spieszy i nic nie pasuje....[/b]
 
  Ocena JMP: 6/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-13, 09:32   

WSPÓŁCZUJĄCY- sobota druga zmiana przed zamknięciem klient który poraz ęty tego dnia jest na zakupach pyta: a jutro macie otwarte? Oh jak ja wam współczuję że musicie w niedzielę pracować ...
 
     
@pc 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 204
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-13, 09:42   

a potem w niedzielę z samego rana zachrypniętym głosem... "Kierowniczko tylko te dwie Amareny,można bez kolejki?" :P
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-13, 10:22   

... Właśnie tak... Podam jeszcze jeden typ: KLIENT W POTRZEBIE - czy mogę skorzystać z wc? :-D
 
     
@babajaga2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 20 Sie 2011
Posty: 128
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-13, 10:39   

STAŁY KLIENT - codziennie kupuje to samo i codziennie się pyta gdzie to leży bo wczoraj było w innym miejscu i mówi czemu ciągle przekładamy.
_________________
Czas na zmiany
 
     
atabe

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Kwi 2013
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-13, 11:19   

MOHEROWE BERETY - starsze osoby,którzy do sklepu przychodzą nie na zakupy,tylko w celu poplotkowania.Stoją na środku alejki 20 minut , a my omijamy ich wózkiem elektrycznym z pełną paletą ,wołając ''przepraszam''na co słyszymy:no nie można w spokoju porozmawiać,jakby nie mogły tego robić w nocy:
 
     
~ladybird8

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-13, 17:02   

W Biedronce możemy spotkać pięć gatunków organizmów:
Żul insider – jak wskazuje nazwa występuje wewnątrz sklepu. Żywi się tanimi alkoholami, do których ma stały dostęp. Obcykane już ma kąty, gdzie nie łapie kamera – spożywa tam bułki z tym, na co ma ochotę.
Żul outsider – można go zobaczyć przed Biedronką, jak popija tanie wino. Występuje zazwyczaj w okolicach wózków. Zimą zmienia się w żula insidera i wchodzi do środka. Dzięki niemu każdy może w Biedronce nabyć bezpłatnie klocki.
Sklerotyczna Emerytka – wyjątkowo uciążliwa plaga nawiedzająca sklepy. Gatunek łatwy do rozpoznania: między innymi wali pięściami w drzwi sklepu około kwadransa przed otwarciem, nie posiada okularów, przez co nie może przeczytać godzin otwarcia sklepu oraz cen, drobnych monet oraz umiejętności pokojowego współistnienia z istotami ludzkimi. Po kryjomu wpieprza cukierki na wagę. Znana z niepospolitej siły i kondycji, potrafi nawet pięciokrotnie wydajniej przerzucać skrzynki z pomarańczami niż kasjerki Biedronki. Gatunek wędrowny, a trasa migracji jest równa schematowi: dom-kościół-sklep-dom.
Goniec-budowlaniec – gatunek spotykany najczęściej w porze porannej oraz w czasie tzw. fajrantu. Nie korzysta nigdy z koszyka, towar gromadzi w naręczu. Doskonale zorientowany w topografii sklepu, kieruje się głównie w rejony z piwem oraz ewentualnie bułkami. Jego zadaniem jest zaopatrzenie pobliskiej budowy w napój orzeźwiający. Spotykany bez względu na porę roku, znak rozpoznawczy – czapeczka z daszkiem i pstrokate ogrodniczki lub kombinezon, ewentualnie elementy odzieży stanowiącej demobilowy mundur.
Bear Grylls – jest częstym klientem, choć nic nie kupuje. Poluje głównie na robale ukryte w losowych produktach i pod półkami.


Źródło: https://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Biedronka
 
     
@A.D.A.M

Stanowisko:
klient

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 220
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-13, 17:39   

:yeah: mam genialną pompę z tych emerytek :D gdybym jadł to bym sie pewnie zakrztusił :) ale z emerytami to nie tylko w biedrze. U mnie w mieście do Auchana jeździ darmowy autobus i jednej godzinie jest w zasadzie tylko dla pracowników. Tylko jakie jest zdziwienie jak rano nie mogą usiąść bo zajęte przez emerytów (najczęściej w poniedziałek, ale w inne dni tygodnia też). Ale w poniedziałek jest ich najwięcej bo mają 10% na Skarbonkę do którejś tam godziny. I nie dość, że jadą kursem pracowniczym to się jeszcze kłócą :D
 
     
~kicior_ek 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 20 Sie 2013
Posty: 45
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-14, 19:33   

Haha świetny post :em29:
_________________
"Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego." Piotr I Wielki - idealne w odniesieniu do wymagań kierowników Biedronki...
  Ocena JMP: 3/10
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-14, 21:05   

ladybird8 napisał/a:
Bear Grylls – jest częstym klientem, choć nic nie kupuje. Poluje głównie na robale ukryte w losowych produktach i pod półkami.


Z tego to się uśmiałam :D
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
marian1507

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 03 Lip 2014
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-15, 16:29   

To to jeszcze nic. ile razy nawet dziś przychodzi zakupy 11,24 i stówa mówię czy może drobniej, wyciaga drobne 5zł 5zł złotówki grosze, biorę a ona a że tą stówe musi rozmienić żeby te tylko 1,24 wziaść, aż szlak trafia, przychodzą z rynku i nigdy nie mają drobnych tylko 100,50 a w portfelu aż wypadają i to widać! traktują Nas jak rozmieniacze pieniędzy. najlepsze 2 sytuacje ode mnie 1 nie było aktulnie produktu który poszukiwała więc wzięła 4 batoniki bounty na wagę, raptem około złotówki i stówka, żeby smieszniej była 2tyg wczesniej starała się o prace w biedronce(chyba na złosc to zrobiła).2 sytuacja poprosiłem o drobne raptem jakieś 50groszy, miałem drobne w bilonie a nic w banktotach i usłyszałem odmowe a z portfela na podłogę wypadły, Nie to nie zacząłem wydawać w 10gr,20gr,50gr bo takie posiadałem to mi odpowiedział że nie chce takich a ja mu na to jak on wcześniej pieniądz to pieniądz!
 
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-16, 12:53   

Zmieniacz- położone wcześniej towary na taśmie -przekłada, zmienia, przestawia.
 
     
#argen64


Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Wrz 2013
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-16, 18:16   

Pośmiejcie się może z siebie. Może jakieś ksywy na kasjerów nie mogących zapamiętać kilku kodów??? No czekam na propozycje :)
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-16, 18:53   

argen64 nie bierz tak do siebie, pamiętaj że my też jesteśmy klientami. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo