Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Typy klientów w Biedronce
Autor Wiadomość
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-09-15, 17:40   

robalna6 napisał/a:
Cytat:
No właśnie ostatnio w biedronkach CV zostawia mało osób.

To chyba u ciebie, bo w naszej okolicy, klienci pytają się codziennie czy są wolne miejsca lub czy można złożyć cv, sorry, ale taki mamy klimat!
u mnie pracowników poszukuje w mieście przynajmniej połowa biedronek
 
     
@robalna6 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-15, 17:45   

Mariano napisał/a:
robalna6 napisał/a:
Cytat:
No właśnie ostatnio w biedronkach CV zostawia mało osób.

To chyba u ciebie, bo w naszej okolicy, klienci pytają się codziennie czy są wolne miejsca lub czy można złożyć cv, sorry, ale taki mamy klimat!
u mnie pracowników poszukuje w mieście przynajmniej połowa biedronek

widocznie co województwo to inaczej ludzie zapatrują sie na pracę w B
_________________
"Nadzieja- to komfort na , który mnie nie stać"
 
     
#martita299 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Kwi 2013
Posty: 104
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-15, 17:52   

w większych miastach praca w biedronce nie jest aż tak piękna bo jest dużo tych marketów w których płaca jest na poziomie 1500-1600zł ale w mniejszej miejscowości gdzie zarabia się 1200 miesięcznie i dyma się że tak brzydko powiem dzień w dzień bez wolnego to biedronka to prawie eldorado i ludzie tylko pytają czy nie zatrudniają nikogo aktualnie do pracy.
_________________
Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć...
 
     
@kachen 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 393
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-15, 18:37   

U mnie tacy nowi...to dlugo nie wytrzymuje...czesto l4albo uz..
  Ocena JMP: 10/10
     
@HejaBanana 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Lut 2015
Posty: 134
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-24, 21:26   

Dziś wymyśliłam nowe określenie na klientów czekających w kolejce do kasy. Na dźwięk dzwonka rozglądających się nerwowo, stających na palcach by mieć lepszą widoczność do której kasy podejdzie kasjer, i o niespotykanych możliwościach wydłużania szyi o jakieś 10cm.... jest to klient SURYKATKA :D Jak się Wam podoba? :P Najlepsze jest takie stado surykatek przed kasami, każdy patrzy w inna stronę :yeah:
_________________
Kto pyta, nie błądzi.
 
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-24, 22:31   

najlepsze jak podleca te surykatki do kasy a okazuje sie ze do innej idziesz albo do biura (mamy za linia kas)a oni za toba bo mysla ze na kase >:D
 
     
~Klakier

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 58
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-25, 12:30   

Stwierdzenie, że na twoje miejsce jest wielu chętnych to bajka dla dorosłych. Na pewno nie w handlu. W mojej poprzedniej pracy słyszałem to samo, ale od chwili kiedy złożyłem wypowiedzenie zjawiło się owszem 30 osób z urzędu pracy, ale tylko po to, by dostać adnotacje, że do tej pracy się nie nadają. A wracając do tematu 90% klientów myśli, że on ma tylko prawa a sprzedawca obowiązki, zdziwili by się jednak czytając kodeks cywilny, że oni też mają swoje obowiązki, a sprzedawca ma prawo odmówić sprzedaży w 3 przypadkach: osoba nietrzeźwa kupująca alkohol, małoletni chcący kupić alkohol i wyroby tytoniowe no i na koniec brak możliwości wydania reszty, za to sprzedawcy nie grożą kary pieniężne. W innych przypadkach niestety tak.Drogie koleżanki i drodzy koledzy wszyscy wiemy jacy są klienci, niezależnie w jakiej części kraju jesteśmy. Najlepszy sposób by wkurzyć klienta to uśmiech i wydanie reszty w jak najmniejszym bilonie (skoro twierdzą, że to też środek płatniczy to musi go przyjąć). W moim przypadku to działa klient wkurza się jeszcze bardziej i następnym razem znajduje drobne.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo