Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
17 % pracowników mogłoby otrzymać premię...
Autor Wiadomość
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-09, 18:03   

U mnie największe szkody robi chore windowanie estymacji i alokacje ale nie jakieś duże ilości tylko po kartoniku 10-15 indeksów w tygodniu które wyrzucamy potem przez kolejne dwa tygodnie. Chociaż ostatnio widać jakieś zmiany, już tak nie cisną zamówień, dobrze bo z premii znowu nici. :bu:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~Brigid 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Maj 2013
Posty: 49
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-10, 12:31   

no i dostał ktoś tą premię niby? bo u nas PLki wyszły 0,7, inwent 0,17, a i tak nic premii nie było. Porażka jakaś
 
     
#vip 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 27 Mar 2012
Posty: 75
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-10, 22:00   

U nas była. Na tą w zeszłym miesiącu też się załapaliśmy- żeby nam się w głowach nie poprzewracało od tego "premiowania".
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-10, 22:09   

tak czytałam ten piękny list że musimy zacząć minimalizowac straty od swojego stanowiska... i co z tego ? jeżeli nie zmieni się polityka firmy dotycząca zamówień , alokacji, estymacji i nf to niestety ale pozostanie nam tylko czytac kolejne puste słowa....
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-11, 07:04   

Mam nadzieję że te listy wiszą też w biurach, centrach i gabinetach dyrektorów. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-11, 13:16   

Najgorsze, że z listu wynika że od siebie mamy zacząć - przewidywać sprzedaż itp. ale nic, że góra coś zacznie robić w tym zakresie, no przepraszam jakiś plan ma być, zobaczymy ...
  Ocena JMP: 5/10
     
~Brigid 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Maj 2013
Posty: 49
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-11, 22:10   

Ja się zastanawiam co góra u nas zrobi, jak jest 3 biedry i nic wiecej, a mają otworzy KauFa. Już niektórzy się zwalniają, żeby przejść do konkurencji.
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-11, 22:17   

Trawa u sasiada zawsze bardziej zielona... niech idą, wtedy sami ocenią gdzie im lepiej :)
  Ocena JMP: 8/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-11, 22:25   

W każdej sieci, szczególnie takich korporacyjnych, jest tak samo... w biedronce przeciez też są ludzie bardzo zadowoleni z pracy
 
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-12, 00:22   

U mnie w sklepie już nawet sobie nadziei nie robimy, że kiedykolwiek zobaczymy jakąś premię. Chyba, że zamkną nasz sklep do remontu :P

Główne przyczyny dużych PL-ek:
- alokacje,
- mięsa typu: podudzie panierowane, którego nikt nie kupuje i zamawia się od daty do daty,
- dostępność wypieku do 21 - 3 szt i mniej to niedostępność (CHORE!!!),
- brak klimatyzacji w sklepach (warzywa szybciej się psują, bo nie wytrzymują temperatury).
 
     
bl0ndie 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Paź 2011
Posty: 22
Skąd: Pomorskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-12, 20:19   

Masakra widzę że wszędzie to samo :(
U mnie ogromne PL'ki tez przez te chore alokacje.. Ostatnio na ofertę o/w podczas jej trwania praktycznie zerowa realizacja, a w ostatni dzień oferty dowalą taką alokacją że do tej pory w chłodni z 30 kartonów winogrona leży, druga sprawa to brak klimatyzacji której podobno nie da się u nas zrobić ponad 30 stopni na warzywniaku który się aż gotuje :( no i indeksy które są zamawiane tylko po to żeby cały karton wyrzucić :(
 
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-13, 12:01   

wg mnie powinno byc prosto i przejrzyscie
sklep odpowiada tylko za to co sam zamawia a nie jest mu wrzucane alokacja
o/w to jest smieszne ale nikt nie kontroluje jakosci tylko my na sklepie
i przez to straty po naszej stronie sa
ale to ze banan przyjezdza zielony zmrozony albo przejrzaly to bob rowniutko ksieguje w nasze straty
to ze malina przyjechala o 20.00 a o 6.30 nastepnego dnia trzeba bylo wywalic bo staly sie siedliskiem much bob olewka kr olewka a pl rosnie

kolejny temat polecenia kr zamawiac bedzie dobra sprzedaz min tyle a tyle
i koniec jego odpowiedzialnosci "na moja odpowiedzialnosc w wasza peelke"

itp itd

mieso alokacje
testy nowego asortymentu flaki golonki itp dlaczego to idzie w nasze straty ?
dostepnosc ponizej 3 szt to nie dostepnosc na miesie to jest meksyk gdzie staki przychodza w ilosci 4 na karton a sprzedaje sie 1 szt od daty do daty a kr jak widzi 3 szt to pierdaczy ze nie ma dostepnosci


pieczywo odpiek min 5 szt chleb 3 szt dostepnosc do 21 wiec dzien na dzien 120 i wiecej w pl sprzedaz np lesnego duetu od 16 max 3 szt a w pl musi byc min 5 kto to wymysla i kto kontroluje centralnie takie decyzje wydawane przez kr albo ko

strefa wiejscia brak ochrony a ekspozycja piwa albo proszkow czy ktos zdaje sobie sprawe jakie ilosci gina tych asortymentow poprzez ekspozyjce w tym miejscu
bo zlodzieje oszukuja system i wychodza wejsciem

ale jasne ze musimy rozpoczac walke z pl od siebie ta.... bardziej bezsensownego frazesu dawno nie slyszalem nie znam zalogi sklepu ktora nie staje na glowie zeby pl bylo jak najnizsze
  Ocena JMP: 2/10
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-13, 15:55   

Dokładnie!!! I ciśnienie od góry - niskie pl-ki, niskie pl-ki. Chyba każdy chce je mieć niskie, żeby premię dostać. Tym na dole, którzy zarabiają krocie mniej niż Ci u góry chyba bardziej zależy na jakiejś dodatkowej kasie w postaci premii. Ale oczywiście... najlepiej zrzucić całą winę na sklepy.

Jeszcze tak btw jak czytam o głównych przyczynach wypadów i widzę "pośpiech", to normalnie śmiać mi się chce. Może jeszcze kilka etatów zabrać, to na pewno śpieszyć się nie będziemy :]
 
     
bl0ndie 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Paź 2011
Posty: 22
Skąd: Pomorskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-15, 00:17   

@lokii dokładnie tak jak piszesz..
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo