Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
młodzi pracownicy
Autor Wiadomość
~Frank_a

Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-13, 22:02   

Zyjemy w PL, nie ma co porownywac sie z innymi krajami. Poza tym wytlumacz mi, dlaczego ktos za 1500 zapiernicza a ktos inny kladzie lache na wszystko i rusza sie jak zolw?? Ja lubie swoja prace (jeszcze) i zawsze staram sie wykonywac wszystkie swoje obowiazki sumiennie, w sumie zatrudniajac sie w naszej firmie wiedzialam na co sie pisze i za ile. Jasne ze kokosow nie ma, ale tez nikt mnie na sile tutaj nie trzyma, widze wiele niesprawiedliwosci (chociazby w nliczaniu premii) ale wierz mi wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. I albo bedziemy robic swoje, albo moze warto zastanowic sie najzwyczajnie w swiecie nad zmiana pracy?
 
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-14, 19:32   

Cytat:
Zyjemy w PL, nie ma co porownywac sie z innymi krajami. Poza tym wytlumacz mi, dlaczego ktos za 1500 zapiernicza a ktos inny kladzie lache na wszystko i rusza sie jak zolw?? Ja lubie swoja prace (jeszcze) i zawsze staram sie wykonywac wszystkie swoje obowiazki sumiennie, w sumie zatrudniajac sie w naszej firmie wiedzialam na co sie pisze i za ile. Jasne ze kokosow nie ma, ale tez nikt mnie na sile tutaj nie trzyma, widze wiele niesprawiedliwosci (chociazby w nliczaniu premii) ale wierz mi wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. I albo bedziemy robic swoje, albo moze warto zastanowic sie najzwyczajnie w swiecie nad zmiana pracy?



W pełni się z tym zgadzam!
 
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-15, 20:34   

Obiboków i ściemniaczy w pracy nie lubię, 8 lat w biedrze pracuje, no ale bez przesady nie lubię jak się pogania jak bydło :bu: przy 30 stopniach przez 8 czy 12 godzin. To nie poligon wojskowy; jeszcze pewnie bez przerwy na jedzenie. Szanuje pracę, ale też swoja godność. A później czytam forum; a tu żale że przerwy śniadaniowej nie ma, stres, nadwyrężone kręgosłupy :szczena: to nie wiem o co pretensje.
A jak każą bez premii pracować albo za 1000 lub jeden za 4 osoby to też mam się uśmiechać i udawać, że jest ok. Pewnie wielu osobom to się nie spodoba co napisałem i zarzuci mi, ze ściemniam albo jak mi warunki nie odpowiadają lub coś w tym stylu to znajdź lżejszą prace. :P Nie ma ludzi niezastąpionych a zdrowie jest najważniejsze bo kto później kalekę zatrudni ;(
 
     
@onya67 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 275
Skąd: España
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-17, 12:13   

Ja poprostu uwazam ze tez kazdy ma swoja godnosc, jesli ktos na mnie krzyczy pogadnia to nie zmieni mojej pracy bo czlowiek sie nie rozdwoi ani nie roztroi. Trzeba tez myslec o swoim zdrowi.
 
     
@pc 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 204
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-17, 12:51   

roztroić się nie roztroi...ale o rozstrój łatwo ;)
 
     
tosia69701 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-21, 21:08   

Witam :em29: Ja mam 23 lata pracuje w biedrze 2 lata i wcześniej 8 miesięcy jako piekarynka. U nas jest ciągle stała ekipa oczywiście zatrudniają nowych ale odkąd tam pracuje to jedna osoba dziewczyna się zwolniła i to po około 3 miesiącach a tak to stała ekipa. Do naszej biedry w ogóle to bardzo ciężko się dostać podań mnóstwo tak że zależy chyba w jakim mieście się mieszka bo u nas ciężko o prace więc każdy ją szanuje. a pozatym w biedronce jest zapier....... ;( i spory stres nie dziwe się że niektórzy wymiękają :aniol:
_________________
Kto jest ok­rutny w sto­sun­ku do zwierząt, ten nie może być dob­rym człowiekiem.
  Ocena JMP: 8/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 21:14   

tosia69701 napisał/a:
nie dziwe się że niektórzy wymiękają
oni nie wymiękają, po prostu sie szanują :P
 
     
@pc 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 204
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-21, 21:25   

możliwe,że się szanują...może mają lepszą alternatywę...ja często klnę na JMP na czym świat stoi,ale nie"wymiękam" bo jednak ,mimo wszystko, zarabiam tu sporo powyżej średniej krajowej ...a mam rodzinę na utrzymaniu...wiem,jestem materialistą :P
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 21:42   

sporo powyżej średniej krajowej? no to nieźle Ci płacą :) a w kwestii pracy to każdy jest materialistą, inaczej wszyscy byśmy byli wolontariuszami :)
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-21, 21:47   

Alternatywa w stosunku do zarobków na centrum to raczej mrzonka i ja prędzej obstawiam niewyróbkę niż szanowanie się, bo praca łatwa nie jest ale płaca jak na razie ok. Każdy staje się materialistą jak ma kogoś na utrzymaniu :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@pc 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 204
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-21, 21:47   

sporo...ale pracuję już 13 lat..i dc są inne stawki i premie..
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 21:53   

Zaraz wyjdzie, że powiedziałam jakoby pracownicy Biedronki się nie szanują, bo tam pracują, to był żart moi drodzy, o czym świadczy poniekąd emotikon na końcu zdania :)
 
     
@pc 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 204
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-21, 21:55   

nie odebrałem tego tak...ale uwierz,że gdyby nie kasa to już by mnie tam nie było :)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-21, 21:57   

Pracujemy dla pieniędzy,a nie z potrzeby ducha :)
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-21, 21:57   

Larrikol spokojnie nic nie wyjdzie :) O nieszanowaniu się można mówić jak pracujesz za psie pieniądze bez umowy od świtu do nocy a biedronce mimo wszystko jeszcze daleko do tego :P
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo