Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
młodzi pracownicy
Autor Wiadomość
~dorotaczekolada 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 31 Mar 2014
Posty: 38
Wysłany: 2014-06-30, 14:27   młodzi pracownicy

nikogo nie obrażając,może u Was tak nie ma. ale na mojej biedronce to jakiś standard. Przychodzą nowe osoby do pracy,młode,silne.. i.. wymiękają albo lecą w kulki.
dziewczyna która przyszła ze mną,lat 20. pracowała 3 dni po czym poszła na zwolnienie bo plecy ją bolą,po2 tyg wróciła na 2 dni i odeszła. Teraz kolejna dwójka w pracy-dziewczyna 20 lat i chłopak 24.
Migają się od roboty równo, odwalają fuszerki,wszystko byle jak. W końcu to nie ich... ;/
Ona już w pierwszym miesiącu 3 razy się nie zjawiła i brała UŻ a teraz poszła na zwolnienie bo nerki ją bolą. Nawet nie powiedziała do kiedy ma zwolnienie. Chłopak też już po UŻ i na dodatek już sie prosi o tydzień wolnego bo ślub bierze pilnie...
szlag trafia z takimi bo nas mało na sklepie i trzeba za nich zapierdzielać..
bywa że na drugiej zmianie jest 2 kasjerów i kierowniczka(TAK SAME KOBIETY) i nie dość że ruch popołudniowy(blisko plaży) to jeszcze dostawa..
Czy naprawdę nikt normalny nie chce w biedronce pracować??
 
     
~asiaa17

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 45
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-30, 15:14   

szczerze to ja też mam 20 lat i pracuje już ponad pół roku i jeszcze ani razu nie wzięłam uż ani zl I raczej z tego co słyszałam to nie zbijam bakow
 
     
@pitus 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 144
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-30, 15:43   

asiaa17 jesteś jednym z wyjątkiem. Na trzech nowych pracowników u mnie (wiek 20-24 lata) jedna dziewczyna zrezygnowała drugiego dnia, druga po ok. 2 tygodniach bo powiedziała że za te pieniądze nie będzie pracować i że pracę w biedronce inaczej sobie wyobrażała, pracuje z tej trójki tylko jedna -ale jak nie pogonisz i nie pokażesz palcem to będzie chodziła po sklepie aby chodzić,

Nie mówiąc źle o młodych ale teraz oni mają inne podejście go życia i pracy. Ale myślę że częściowo to i dobrze, może firma zacznie doceniać tych co ma z czasem bo nie będzie chętnych do pracy jak tak dalej pójdzie.
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-30, 15:54   

To Ja chyba również jestem wyjatkiem, dwa lata w biedro, zastępca i na urlop nie mam czasu iść a i młoda! 25 lat :D W moim sklepie jast kasjerka która ma 21 lat i jest niezastąpiona... :D Dla chcącego nic trudnego :P A i mam też starszą koleżankę zastępcę... często jak jest rano to zostawia mi sporo roboty na popołudnie twierdząc że jest stara i wszystko ją boli, to kolano to kręgosłup. Kij ma dwa końce. dorotaczekolada... Twój sklep prześladuje pech młodych nierobów ;)
  Ocena JMP: 8/10
     
~asiaa17

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 45
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-30, 16:44   

Dokładnie jak ktoś chce to będzie pracował ale jak się nie chce to każdy powód jest dobry żeby ponarzekać
 
     
~dorotaczekolada 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 31 Mar 2014
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-30, 16:51   

Edyta 89 napisał/a:
dorotaczekolada... Twój sklep prześladuje pech młodych nierobów ;)
no chyba tak..masakra jakaś.. ogólnie mało chętnych do pracy a jak już są to sami leserzy i kombinatorzy no :nie:
 
     
~asiaa17

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 45
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-30, 16:58   

Na każdym sklepie znajdzie się jakiś kombinator i nic na to nie poradzimy
 
     
@jonka 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 174
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-30, 17:04   

nawet kilku niestety
 
     
~asiaa17

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 45
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-30, 17:07   

No tak tylko ja tak trochę zaokraglam do jednego
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-30, 17:26   

Młodzi teraz mają inne wymagania. Pracować za dużo i za ciężko nie chcą, a zarabiać im się marzy za to nicnierobienie minimum 3 tys. netto :)
 
     
~dorotaczekolada 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 31 Mar 2014
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-30, 17:29   

Larrikol napisał/a:
Młodzi teraz mają inne wymagania. Pracować za dużo i za ciężko nie chcą, a zarabiać im się marzy za to nicnierobienie minimum 3 tys. netto :)
dokładnie...
 
     
charliep

Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-01, 17:47   

Nie oszukujmy się, że nikt normalny nie będzie robic z siebie murzyna za 1300 zl miesiecznie w bieronce, juz lepiej robic za murzyna w Anglii za 6 tys zl :) Oczywiscie jak ktos ma rodzinę albo jest starszy to nie ma wyboru i na takich ludziach żeruje biedronka.
 
     
JanuszJG 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-01, 18:01   

Niestety potwierdzam zdanie poprzednich biedroneczek, że młodzi ludzie nie dają rady poza paroma wyjątkami, z którymi miałem okazję pracować, jak jeszcze pracowałem w Biedronce. Ze starej ekipy na nowej Biedronce było 6 osób w przedziale wiekowym 20 - 25 lat, (4 facetów i dziewczyna), a dziewczyna pracuje do dzisiaj. Dla chcącego nic trudnego. Niestety w mojej obecnej pracy, a pracuję w konkurencji jest tak samo, że młodzi odchodzą po dwóch dniach, bo jest za ciężka praca. No ludzie...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-01, 18:26   

Może to i lepiej... ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-07-01, 20:41   

charliep napisał/a:
juz lepiej robic za murzyna w Anglii za 6 tys zl

Minimalne zarobki za granicą spokojnie przekraczają 4 tysiące złotych. Jednak takie porównywanie jest ślepe i często zgubne zwłaszcza dla młodych leserów o których mowa w temacie. Wszędzie trzeba pracować i wcale nie jest lepiej robić za murzyna zwłaszcza za granicą. Znam wielu rodaków w Hamburgu starszych i młodszych, co przyjechali za poszukiwaniem wymarzonych zarobków bez większego przemęczania się. Gdy dochodzi do podniesienia norm pracy to srają w gacie jeden po drugim, że zostaną zwolnieni bo nie potrafią się wyrobić. A tu co miesiąc przynajmniej 1/2 wypłaty trzeba wydać na opłaty za dach nad głową i większą część pozostałości po wypłacie na życie, które jest droższe niż w Polsce. Innej pracy sami nie znajdą bo nie znają wystarczająco języka i/lub są mało kreatywni właśnie z powodu ich wiecznego obibolstwa. Uwarzam, że wieczne/zawodowe unikanie pracy w pracy prowadzi do ograniczenia umysłowego.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo