Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Informacje na temat Biedronki - powierzchnia sprzedaży
Autor Wiadomość
matto 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 16 Maj 2014
Posty: 9
Wysłany: 2014-05-16, 15:28   Informacje na temat Biedronki - powierzchnia sprzedaży

Witam! Piszę pracę naukową na temat sklepów Biedronka na terenie Poznania. W związku z tym poszukuję danych na temat powierzchni sprzedaży poszczególnych sklepów.
Mój problem polega na tym, że dane te nie są udostępniane na stronie internetowej, a ja nie mam pojęcia do kogo zwrócić się z prośbą o nie.
Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś mógł mi w jakikolwiek sposób pomóc.
Pozdrawiam :)
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-16, 15:46   

matto, raczej nikt Ci takich informacji nie udzieli.
 
     
matto 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 16 Maj 2014
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-16, 16:31   

biedronella33, masz jakiś konkretny powód by tak twierdzić? O ile mi wiadomo nie są to tajne informacje i wiele firm jest skłonnych je udostępnić, np. w zamian za udostępnienie wyników przeprowadzonej analizy.
Ja po prostu nie wiem kto "przechowuje" takie informacje w przypadku Biedronki, więc nie wiem kogo o nie prosić i dlatego też szukam pomocy tutaj. :)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-16, 17:57   

Zadzwoń do biura obsługi klientów i tam zapytaj
 
     
matto 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 16 Maj 2014
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-16, 18:45   

Larrikol, próbowałam, ale to na nic. Pisałam do nich maila i w odpowiedzi polecili mi jakieś 3 strony internetowe, na których nie ma danych, których szukam.
Myślałam żeby może skontaktować się z kimś "niżej", tzn. z biurem regionalnym lub centrum przetwarzania danych. Jednak po pierwsze nie wiem, kto może mieć te dane (Czy w biurze regionalnym bądź centrum przetwarzania danych posiadają w ogóle takie informacje?), po drugie nie mogę znaleźć nigdzie żadnego kontaktu.
Nie wiem co robić, a zależy mi bardzo. :(
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-16, 18:53   

Kontaktu nie możesz znaleźć, bo nie ma czegoś takiego jak biuro regionalne, a pracownicy sklepów raczej nie mają takich informacji. Wszystkie takie informacje ma pewnie dział techniczny, ale wątpię, żeby był do nich kontakt ogólniedostępny. Kiepski temat sobie wybrałaś
 
     
matto 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 16 Maj 2014
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-16, 19:29   

Cytat:
nie ma czegoś takiego jak biuro regionalne


Przynajmniej teoretycznie istnieje: "Centrum dystrybucyjne wraz z przyległym do niego biurem regionalnym tworzą tzw. region. Regiony noszą nazwę od miejscowości, w których znajdują się centra dystrybucyjne" ;)

Czyli nie ma szans żeby zdobyć te informacje?
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-16, 19:35   

Dzwoń pod wszystkie możliwe numery kontaktowe, albo poproś jakiegoś kierownika, żeby poszukał numeru do centrum
 
     
markmarcin26

Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-16, 19:43   

W każdym sklepie jest teczka dokumentacji technicznej w niej plan ewakuacji z rozrysowanymi drogami ucieczkami itp czyli mapa sklepu a pod nią dokładne dane sklepu wraz z powierzchnią sali sprzedaży magazynu itp czyli wszystko, takie dane nie są tajemnicą i wystarczy poprosić w każdej b o plan ewakuacji i masz wszystko pozd.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-16, 19:53   

Już widzę jak kierownicy tych sklepów poświęcają czas na trzepanie teczek :) powiedzą, że nie mają, albo nie mogą i tyle
 
     
markmarcin26

Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2014-05-16, 20:00   

jak był zks i ktoś prosi o plan ewakuacji to każdy s..... w gacie ze strachu ze ma kontrol Dozoru technicznego i leci aż się bułki w piecu spalą tą teczkę a większe lizusy jeszcze kawę zrobią ;-) a tak naprawdę to się jak ładnie uśmiechniesz to cuda zdziałasz albo wykupisz im za jakąś kwotę pl to normalnie cie wypiszą co chcesz :P :yeah:
 
     
matto 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 16 Maj 2014
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-16, 20:14   

Dziękuję, może faktycznie warto spróbować z tym planem ewakuacji. ;] Tylko kogo o niego poprosić? Zwykły pracownik będzie w stanie mi to pokazać czy muszę rozmawiać koniecznie z kierownikiem? I co powiedzieć gdy będą pytać po co mi to?
 
     
markmarcin26

Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-16, 20:18   

albo udawaj kontrol :-)albo.. a tak na poważnie to rozmawiaj z kierownikiem i mów prawdę po co ci to, nie chcesz planów sprzedaży tylko zwykłe dane - jak dobrze powiesz to dostaniesz, albo idź do wydziału geodezji z adresem i tam dostaniesz co stoi na działce i jaką ma powierzchnie ale to akurat jest płatne a w zależności od UM to czasami liczą słono. Pozdrawiam
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-16, 20:19   

Może jeszcze krótkie szkolenie z rozliczeń finansowych sklepu
 
     
markmarcin26

Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-16, 20:31   

biedronka1477 napisał/a:
Może jeszcze krótkie szkolenie z rozliczeń finansowych sklepu


jeśli potrzeba korepetycji to zgłoś się do KR :-) a tak swoją drogą to lubię ludzi którzy piszą byle pisać a tak naprawdę nie wiedzą co :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo