Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zgraja bawiąca się kosztem koleżanek/kolegów
Autor Wiadomość
jagoda2611 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 02 Lut 2015
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-02, 14:19   

Gdy czytam te wypociny karamby i gertrudy to ubaw mam po pachy,wiem co sa za osoby i jak pracuja badz pracowaly.ZA ROBOTE SIE WZIAC A NIE GLUPOTY WYPISYWAC !!!jak sie nie podoba to wypowiedzenie napisac a rozwiaza sie same pproblemy..Mialam okazje pelnic zastepstwo na tym sklepie,tragedia jet tam straszna kazdy kazdemu tylek obrabia a w oczy kolezaneczki,niektore osoby zachowuja sie jakby to byl ich pierwszy dzien w pracy,znowusz jest tez osoba ktora wieswszystko najlepiej i umie zrobic wszystko najlepiej a nie zna podstawowych zasad chociazby FIFO!!!!pozniej zdziwiona ze premii nie ma heh bo straty sa duze.pracuje juz troche czasu w tej firmie ale nigdzie nie widzialam tyle zolosci i zawisci co na tym sklepie.Osoby ktore sie udzielaja na tym forum to bez waz :boks: :boks: eliny w tylek wchodza kierownikowi!!jedna z kasjerek przypomniala o zebraniu z KR i co racja to racja cisza jak makiem zasial heh a cwaniakuje na forum zenada!!!!! :boks:
  Ocena JMP: 7/10
     
Karramba
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-20, 13:55   

Kilka linków o obecnej sytuacji w Biedronce:
https://finanse.wp.pl/kat,1038021,title,Wpadka-Biedronki-Mleko-z-dyskontu-zostalo-zdyskwalifikowane,wid,17288210,wiadomosc.html

https://www.money.pl/gosp...,0,1727865.html

https://www.biztok.pl/gos...ch-walke_a20540

Dziękuję i pozdrawiam :pa1:
 
     
sklepiczek

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Mar 2015
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-20, 20:14   

nie wiem czy to wypociny u nas jest grożenie przez kadrę i ich wazelinki poniżanie pracuje rodzina wie o tym rejon personalny i okręgowy i nikt z tym nic nie robi mimo że co chwila pojawia się ktoś w sprawie mobbingu skarżą klienci ludzie odchodzą i to ok 1osoby na miesiąc a zastępca stojący za pracownikami obrywa tak że chodzi i płacze w myśl zasady jesteś kadrą tyraj ludzi jagoda2611 skoro u ciebie na sklepie tak nie jest to zabierz tych co maja taka sytuację do siebie
 
     
Gertruda 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Wrz 2014
Posty: 14
Skąd: Łeba
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-08, 19:18   

nie wiem, czy w innych rejonach zdarzaja sie takie sytuacje, ale prosilabym o wasze opinie na ten temat. nasz kierownik dostal 3 miesiace zawieszenia (pracy w oddalonej o 30 km. biedronce), gdyz po zamknieciu lokalu nielegalnie przebywal na jego terenie (bez konsultacji z rejonem), pomagajac jednej z jego zastepczyn przy audycie. nie wyszloby to na jaw, lecz panowie z audytu sprawdzili nagrania z kamer i ukarali go taka kara, jak wyzej napisalam ;(

czy i u was tez zdarzaly sie takie przypadki? a co do zachowania kierownika. waszym zdananiem, postapil dobrze pomagajac? czy jednak ten czyn, przeslonila jego niekompetencja w wyzej okreslonych przepisach pracy? :regulamin:
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-08, 19:23   

Nie po to była walka o normalne godziny pracy żeby teraz tak zostawać. Zaraz okaże że można, że da się i nam to nie przeszkadza a nawet chętnie zostaniemy :regulamin:
Złamał przepisy, pracował po wylogowaniu się do domu.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
Cukierki 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Cze 2015
Posty: 2
Skąd: B4518 Łeba
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-22, 18:11   

Łamanie przepisów jest tu na porządku dziennym. Dzięki takiemu zarządzaniu, z naszej Biedronki odeszło już 8 osób, czyli ok. 50% tych, które rozpoczynały tu pracę od samego początku jej istnienia. W przeciągu półtora roku taki przemiał !! Ja też się boję, że mogę być następna. Od kilku dobrych tygodni, KR szuka na mnie haków i czepia się mnie szczegółów, na które jeszcze niedawno nie zwrócił by uwagi. To chyba pierwszy krok do odejścia :(
 
     
#bxx1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 74
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-22, 18:26   

To powoli rozgladaj sie za inną pracą,żeby nie zostać bez niczego
:)
  Ocena JMP: 1/10
     
Gertruda 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Wrz 2014
Posty: 14
Skąd: Łeba
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-24, 15:18   

a ja, kolejny juz raz zostaje wzywana na dywanik, za cos czego nie zrobilam. ktos cos zostawil, ktos czegos nie posprzatal, a winna jestem po raz kolejny tylko ja. tyle, ze te rozmowy nie maja wiekszego sensu, bo mozliwosc wlasnej obrony jest zerowa :bu:
oglaszany jest wyrok, bez szans jakiejkolwiek mowy obronnej swojej osoby i wskazaniu potencjalnych winnych calych zdarzen :new8:
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-24, 15:29   

Jak nic nie zrobiłaś to powiedz żeby sprawdzili na monitoringu bo ty tego nie zrobiłaś.U nas Ks sprawdza na monitoringu jak mu coś nie pasuje i dopiero potem rozmówka
 
     
Cukierki 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Cze 2015
Posty: 2
Skąd: B4518 Łeba
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-03, 14:44   

Cukierki napisał/a:
Łamanie przepisów jest tu na porządku dziennym. Dzięki takiemu zarządzaniu, z naszej Biedronki odeszło już 8 osób, czyli ok. 50% tych, które rozpoczynały tu pracę od samego początku jej istnienia. W przeciągu półtora roku taki przemiał !!
W dniu dzisiejszym, mija właśnie 3 lata odkąd rozpoczęła się moja praca w Biedronce. Razem z pozostałymi, zaczęłam przyuczanie w Lęborku, aby być gotowa do otwarcia nowo powstałej Biedronki w Łebie. Z tych osób, które rozpoczynały tutaj pracę, pozostała zaledwie garstka. Niektórzy odchodzili sami, innym nie zostały przedłużone umowy.
 
     
Gertruda 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Wrz 2014
Posty: 14
Skąd: Łeba
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-07, 19:28   

dopelniajac poprzednia wypowiedz. niektorzy z nich odchodzili z klasa, inni w sferze skandalu. przykro mi to pisac, ale po czesci winne temu jest kierownictwo naszej biedronki. uzasadnienie na podstawie kilku pozegnan:

- jedna z pracownic, o swoim odejsciu dowiaduje sie przez smsa, wyslanego jej przez kierownika sklepu !!
- rzeczy odchodzacej kasjerki pozostawione w szafce, zapakowano do starego kartonu i wreczono jej na odchodne, ze slowem „przepraszam” :bu:
- kierownik po raz kolejny nie majac odwagi sam powiedziec o zwolnieniu kolejnej osoby, na rozmowe wysyla swojego zastepce mimo, ze sam jest obecny na miejscu :nie:
- po sporej klotni z kierownictwem, z pracy odchodzi figura, powszechnie uwazana za „gumowe ucho” kierownika :jezor3:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo