Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania do Testów!
Autor Wiadomość
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-26, 11:36   

Opowiedz proszę na czym polegało to monitorowanie. :ukloon:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
biedroneczkasnk 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Paź 2014
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 11:59   

Monitorowanie czyli sprawdzanie przebiegu szkolenia. Byłam pytana z tego co miałam umieć po 14 dniach wg tej książki szkoleniowej. Czyli m.in. o zpw, layout, haccp, pokazywałam różne rzeczy w markecie, byłam pytana o ekspozycję towaru, kolektor. Pytali mnie nie dosłownie więc musiałam sama domyślać się o co chodzi i odpowiadać szczegółowo, np. na owocach/warzywach wywieszki na warzywach muszą być z warzywami a na owocach z owocami itp. jakie worki na pieczywo(z uszami) a jakie na o/w bez uszu.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 12:03   

wow całkiem profesjonalne to monitorowanie :D
 
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 14:46   

marta1 napisał/a:
wow całkiem profesjonalne to monitorowanie :D


Ta i profesjonalne pytania

Cytat:
np. na owocach/warzywach wywieszki na warzywach muszą być z warzywami a na owocach z owocami itp. jakie worki na pieczywo(z uszami) a jakie na o/w bez uszu.


Wiedza niezbędna do wykonywania pracy kierownika :lol:
 
     
biedroneczkasnk 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Paź 2014
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 18:54   

to są przykładowe odpowiedzi bo oni sami czekają aż Ty udzielisz im takich informacji o których czasem można zapomnieć bo są oczywiste. ja już robię wszystko to co zastępca ale praca zastępcy w biedronce to jak praca kasjera z rozszerzonymi funkcjami za niewiele większe pieniądze więc nie wiem po co właściwie to całe szkolenie
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 19:17   

Jesteś po awansie czy z zewnątrz że już masz w stanowisku zks, dostałaś już umowę na zks?
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
biedroneczkasnk 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Paź 2014
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 19:33   

Jestem z zewnątrz i od razu dostałam umowę na zks więc szybko musiałam nauczyć się wszystkiego. Jestem po 3 tygodniach szkolenia, a mam mieć jeszcze 5 tygodni. Myślałam że praca zks wygląda trochę inaczej(powiedzmy że mam porównanie z innym marketem spożywczym) więc dziwią mnie te wszystkie procedury.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 19:38   

W jakim sensie inaczej?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-27, 21:27   

Zed ty się nie śmiej że są takie pytania , dla ciebie starego wyjadacza taka wiedza jest oczywista ale dla kogoś z zewnątrz to wiedza bardzo cenna , wszak kierownik musi byc przykładem dla swoich kasjerów :)
 
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-28, 19:44   

Niech najlepiej nauczą ludzi takich istotnych informacji chociażby jak zrobić zamówienie żeby dostępność była cały czas i żeby nic z tego nie zostało wyrzucone, bo za jedno i drugie dostaje się opieprz, a na pytanie jak to zrobić przy niektórych indeksach które mają spore wahania sprzedaży to odpowiadają tylko "ma to być zrobione, nie obchodzi mnie jak".
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-28, 20:08   

A tego to oni nie potrafią nauczyć bo sami nie mają takiej wiedzy , sam wiesz że są takie indeksy które się po prostu nie sprzedają a być muszą ...
 
     
biedroneczkasnk 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Paź 2014
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-29, 09:56   

O pytaniach na temat zamówień nawet nie pisałam bo to są podstawy,które trzeba znać. Tak jak pisałam wyżej pytają też o takie oczywiste rzeczy, o których można zapomnieć powiedzieć, bo wydają się zbyt oczywiste. Wszystko zależy na jaki sklep docelowy trafi się po szkoleniu. Ja szkolę się na takim, który jest blisko szkoły i klienci robią małe zakupy i to też wpływa na zamówienia.
 
     
100krotka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Wrz 2014
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-30, 20:36   

Moi drodzy za kilka dni mam egzamin na ZKS, aktualnie jestem kasjerem. Chcialas prosic osoby, ktore juz zdawalyte egzaminy o jakies pytania, ktore zapamietaly. Bede bardzo wdzięczna moze troszke ze mnie stres zejdzie. Pozdrawiam i zycze wszystkim sukcesow i powodzenia!
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-30, 21:53   

pierwsze pytanie Po co awansowałaś (eś) skoro nie chce Ci się nauczyć procedur i podręcznika?
Pójście na skróty to potem męka dla wszystkich. Radzę każdemu chociaż ogarnąć podręcznik reszta wyjdzie w praniu.

[ Dodano: 2014-10-30, 21:59 ]
Powiem tak ja do mojego egzaminu umiałem ponad 100 stron na pamięć . Do dziś pamiętam co powinno być w segregatorze numer 13 ( badania wody dla PIP , dokumentacja vaco utp ) .Koleżankę egzaminowano 1.5 h mnie 15 minut ,wystarczyło że znałem szczegółowo wszystko co było w podręczniku.
I jak czasem dzwonił do mnie świeżak po szkoleniu i nie wiedział jak wprowadzić zasilenie itp to krew mnie zalewała. Bo nie można wiedzieć od razu wszystkiego ale podstawy należy. I było mi trudniej bo byłem z zewnątrz więc opierałem się tylko n teorii, i na dobrych kontaktach z kasjerami bo niuansów pracy na sklepie nauczyłem się od nich
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-10-30, 22:00   

oj pewnie nie raz przyjdzie refleksja : po co mi to było ? :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo