Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarkSide
2014-03-27, 23:15
BIEDRONKA ZNOWU NAS WYKANCZ
Autor Wiadomość
amazonka3334

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 27 Mar 2014
Posty: 3
  Wysłany: 2014-03-27, 14:52   BIEDRONKA ZNOWU NAS WYKANCZ

Pracuję w Biedronce już dość długo nie dawno jeszcze sobie chwliłam pracę ale ostatnio zauważyłam że dzieją się różne nie zbyt przyjemne sytuacje.Np.ostatnio zaczęły się totalne zwolnienia z dnia na dzień zwalniają pracowników bez konkretnych przyczyn...Np.w moim miescie jest jedna Biedronka na której mają jak w raju pracownicy pracują jak chcą i kiedy chcą(mało obrotowa)to i tak im jest źe piszą na zastępców skargi i na kierownika sklepu do tego kolejna Biedronka na niej pracuje moja koleżanka która opowiada że jest tylko jedna kasjerka która pracuje rano-cały czas do tego nie siedzi na kasie i zawsze ma urlop kiedy chce....Kolejna Biedronka na której rządzi kasjerka stojąc koło kasy nie usiądzie choć kolejka do lodówek ale na przerwę i pogawędkę z zastępczynią ma zawsze czas,a inna dziewczyna siedzi na kasie i nie zejdzie przez 10 z kasy bo nie ma kto jej chwilowo zastąpić.Totalna porażka na mojej Biedronce siedzą na jedynce wciąż te same osoby przerw nie ma bo ciągle coś na sklepie do zrobienia gdy się dzwoni na koleżankę to nie słyszą klienci się denerwują a Ty od nich obryważ.U mnie każda z tych na sklepie osób narzeka ale czy siedzą na kasie po 9 10 czy 12 h.bez możliwości zejści...NIE a może to dla tego że władzę mają kasjerzy(dosłownie dwie kasjerki)zawsze mają tak jak chcą Ciebie mają za nic...A ciągle słyszysz wykarz się ale ja sie pytam gdzie na kasie ....???Może to wina tego iż są przyzwyczajone bo kilka lat pracują na jednej i tej samej biedronce moze to wina nasza ze sie tak dajemy wykorzystywać.Jeśli coś z tym się nie zrobi to nie będzie ciekawie...Przychodząc ostatnio do domu mam łzy...możecie się śmiać ale kiedy widzisz że jesteś poprostu traktowany jak maszyna do przemiału a inna osoba na takim stanowisku rządzi Tobą i zastępcami i śmieje Ci sie w twarz to nie chce Ci sie żyć.
  Ocena JMP: 5/10
     
#Natalusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Mar 2014
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-27, 14:56   

Coś w tym jest. Ja sama ostatnio mało chodziłam na przerwy a to dlatego że na zmianie były ze mna osoby bez uprawnień na wózki i wszystko było na mojej głowie ;(
_________________
Natalusia
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-27, 15:18   

amazonka3334, to jest właśnie ten szacunek jakim się darzymy na sklepach zapominając że wszyscy jedziemy na jednym wózku i wcześniej czy później każdy skończy tak samo. :bu:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-27, 18:16   

amazonka3334 napisał/a:
moze to wina nasza ze sie tak dajemy wykorzystywać
Dokładnie jest tak jak mówisz, jak nie wezmiecie spraw w swoje ręce to możecie jedynie zacząć przyzwyczajać się do sytuacji.
 
     
#Natalusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Mar 2014
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-27, 18:21   

tylko najgorzej jest gdy nic z pracowników nie wesprze Ciebie chociaż sam też narzeka :)
_________________
Natalusia
 
     
amazonka3334

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 27 Mar 2014
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-27, 18:26   

to fakt a i strach sie odezwac bo polecisz
:aniol:
  Ocena JMP: 5/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-27, 18:32   

A czy na biedronce świat się kończy?
 
     
#Natalusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Mar 2014
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-27, 18:34   

no nie kończy się świat na biedronce, ale fajnie mieć wsparcie
_________________
Natalusia
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-27, 18:35   

Jakie wsparcie? Ktoś tu pisał o wykorzystywaniu i wyśmiewaniu.
 
     
#Natalusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Mar 2014
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-27, 18:42   

ale ja mam na mysli to że są osoby które to widzą i miło by było gdyby wsparły te osoby. bo jak przychodzi co do czego to nikt nic nie widzi i nie wie

[ Dodano: 2014-03-27, 18:43 ]
ale jesli jest tak bardzo źle to ja bym na innych nie patrzyła tylko sie wzolnila
_________________
Natalusia
 
     
amazonka3334

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 27 Mar 2014
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-27, 18:55   

Myślę że ci inni to tylko gadac umieja wsparccie ....szkoda gadac ...mysle ze szykuje się duże bum tak jak parę lat temu bo nie jest dobrze :nie:
  Ocena JMP: 5/10
     
#Natalusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Mar 2014
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-27, 18:57   

no najgorzej jak na sklepie są tacy co tylko w dupę wchodzą, zeby tylko oni mieli dobrze
_________________
Natalusia
 
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-27, 21:03   

no proszę widzę ten sam problem na sklepie ... załoga 18 osobowa + urlopy zaległe i obecne a sklep wysokoobrotowy - syf brak czasu na rozkładanie towaru ... i wieczne pretensje KR że jest źle, że pracują same lenie ... a wiadomo to nie sprzyja motywacji do pracy ... chyba po raz kolejny musi się coś stać żeby było lepiej!!! >:D
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
#Natalusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Mar 2014
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-28, 10:19   

Chyba faktycznie musi sie cos stać żeby ktos sie zainteresował cała sprawa
_________________
Natalusia
 
     
~kruszyna2276 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2014-04-04, 23:49   

Skoro nie reaguje K S, K R a i dystrykt jest ślepym, a wy macie taka determinację to proponuje a zbliżają się wybory. I znajdzie się osoba cywilno-prawna ktora napisze i podpisze" List otwarty "z naszymi podpisami do zarzadu JMD w Polsce i bóg wie gdzie teraz jest główny zarzad( Portugalia, Francja). Jest nas kilkadziesiat tys. Niech podpisze sie 5000tys.wszystkich nie zwolnia a i NSZZ sekcja handlu jak i nasze NSZZ nagłośnią sprawę. Czemu zreszta sami tego nie zaproponujecie związkom, i czemu tak mało pracowników jest zwiazkowcami?!
  Ocena JMP: 5/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo