Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie co do awansu
Autor Wiadomość
~zula 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 09 Kwi 2012
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-14, 18:30   

mam takie pytanie czy ktoś kto sie zdegradował z zks na kasjera ma jeszcze szanse na jakikolwiek awans w przyszłości , bo mam takiego kolegę który sie zdegradował ale coś wspomniał że chciałby startować do DC na kontrol jakosci
  Ocena JMP: 1/10
     
mumin.18 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-15, 18:38   SOP

Cześć,
mam takie pytanko ;)
Czy każdy pracownik po przepracowaniu 6 miesięcy w Biedronce ma rozmowę z KS, KR w ramach SOP czy to się dzieje tylko w styczniu?
_________________
Mamy najlepszych lotników
  Ocena JMP: 8/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-15, 18:44   

SOP jest tylko w styczniu ale na dywanik zawsze możesz być wezwany wcześniej. :P
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
mumin.18 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-15, 20:29   

ok, dzięki za info;)
_________________
Mamy najlepszych lotników
  Ocena JMP: 8/10
     
kotek29 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Sty 2014
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-15, 20:55   

witajcie ja mam zacząć niebawem szkolenie tylko na razie nie ma za bardzo czasu ponieważ jest nas mało na zmianie mam pytanie czy może mi ktoś napisać jak się robi kopertę w markecie na kompie krok po kroku?dzięki
  Ocena JMP: 10/10
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-15, 23:28   

Takich rzeczy nie dowiesz się z tego forum, takie rzeczy sa w Podręczniku Kierownika Sklepu - nie sądzisz, że pisanie Ci na forum o tym, jak spakować pieniądze do koperty jest z lekka przesadą ?
  Ocena JMP: 5/10
     
~zjebosz 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 45
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-16, 13:36   

kotek29 napisał/a:
witajcie ja mam zacząć niebawem szkolenie tylko na razie nie ma za bardzo czasu ponieważ jest nas mało na zmianie mam pytanie czy może mi ktoś napisać jak się robi kopertę w markecie na kompie krok po kroku?dzięki


Sory, ale masz być zastępcą, a nie znasz podstawowej zasady. Tajemnica służbowa.! I tyle w temacie, to co w firmie zostaje w firmie, sposoby pracy i funkcjonowanie, chociaż jak czytam to forum to 50-60% łamie te zasadę. Podstawowy przykład: Nie rozmawia się o zarobkach a ten temat tu jest prawie co miesiąc poruszany przed wypłatą w shoutbox'ie.

[ Dodano: 2014-02-16, 13:39 ]
zula napisał/a:
mam takie pytanie czy ktoś kto sie zdegradował z zks na kasjera ma jeszcze szanse na jakikolwiek awans w przyszłości , bo mam takiego kolegę który sie zdegradował ale coś wspomniał że chciałby startować do DC na kontrol jakosci


Nie wiem jak to jest jak zgłosi się do centrum, to zupełnie inne stanowisko. A jeśli chciałby spowrotem na zks to ciężko, bo można - jak w każdej firmie. Ale takie osoby miały już swoją szansę, a trzeba dać innym też. Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi ;] Więc firma dwa razy w taką osobę na pewno niechętnie inwestuje. :)

[ Dodano: 2014-02-16, 13:45 ]
Jestem ciekaw co by się działo, gdyby JMP przejęło tę stronę przez służby porządkowe i administracyjne i zamknęli ją na czas sprawdzania nr ip każdego konta i niestosownego wpisu, łamania regulaminu w naszej pracy - ciekawe ile osób by poleciało wtedy z całej polski xD
  Ocena JMP: 9/10
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-16, 13:47   

zula napisał/a:
mam takie pytanie czy ktoś kto sie zdegradował z zks na kasjera ma jeszcze szanse na jakikolwiek awans w przyszłości , bo mam takiego kolegę który sie zdegradował ale coś wspomniał że chciałby startować do DC na kontrol jakosci



Raczej nie sądze, zeby mial szanse jakies. Bo skoro teraz zrezygnowal, to nikt nie ma pewnosci, ze nie zrezygnuje z nowego stanowiska.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-16, 14:25   

zjebosz, nie wiem czy pamiętasz, ale był już proces. Gdyby było jak mówisz to chyba by się firma postarała, aby zamknięto forum i wytoczyła by procesy użytkownikom. Jak możesz to przytocz fragment z regulaminu, który zabrania mówić o zarobkach np.
 
     
~zjebosz 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 45
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-16, 14:30   

Larrikol napisał/a:
zjebosz, nie wiem czy pamiętasz, ale był już proces. Gdyby było jak mówisz to chyba by się firma postarała, aby zamknięto forum i wytoczyła by procesy użytkownikom. Jak możesz to przytocz fragment z regulaminu, który zabrania mówić o zarobkach np.


No właśnie nie pamiętam takiego procesu xD firmie chyba nie chce się w to bawić :)
a podpisywałaś takie coś jak "Tajemnica służbowa.?" ;) Tam było parę pkt tylko, m.in. zakaz rozpowszechniania osobom trzecim informacji na temat zarobkowych w firmie JMP
  Ocena JMP: 9/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-16, 14:34   

No niestety za cholerę nie mogę sobie przypomnieć podpisu na takim papierku. Podpisywałam jedynie umowę, tam może być zapis o stosowaniu się do regulaminu, a w regulaminie takie rzeczy powinne być ujęte. O wynagrodzeniu w regulaminie jest tylko zapis kiedy jest wypłacane, w jaki sposób naliczane, jakie formy rozliczeń są, ale na pewno nie zakaz rozmów o wysokości zarobków.
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-16, 14:44   

Nie ma w regulaminie zakazu o mowieniu o zarobkach. :P
 
     
~zjebosz 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 45
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-16, 15:01   

Ciekawe, bo ja podpisywałem:
*opis stanowiska
*umowę o pracę
*stosowanie się do regulaminu i zapoznanie się z jego treścią
*tajemnicę służbową, która obowiązuje w trakcie trwania umowy o pracę i również po jej ustaniu
Tę tajemnicę określa Dz.U.nr 40, poz 271 <- napisane na umowie
A tajemnicę służbową wytycza firma.

I każdy nowy pracownik podpisuje te 4 rzeczy, bynajmniej przez dwa lata tak to funkcjonuje.
  Ocena JMP: 9/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-16, 15:10   

I mimo tego odważyłeś się zarejestrować na forum? Nawet jak sam nie złamiesz procedur to zawsze możesz zostać posądzony o współudział. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~zjebosz 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 45
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-02-16, 15:19   

hahaha xD spoko o współudział mogę ;PP
  Ocena JMP: 9/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo