Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Miesieczny grafik
Autor Wiadomość
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-30, 11:57   

Czy to znaczy że jednak nie drukujesz? Tak, zakręcacie się. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-30, 22:39   

pytanie mam: dlaczego miesięczny grafik nie może wisieć w socjalu?
_________________
klient w krawacie jest mniej awanturujący się :)
 
     
@frania25 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 223
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-31, 01:03   

U nas wisi
  Ocena JMP: 7/10
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-31, 11:49   

u nas w biurze tylko I już 5 kartek obok "potrzebne wolne dnia X"więc na pewno będzie zmieniane :)
 
     
~Realia_1986 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 52
Skąd: DC19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-01, 14:38   

Kamillo napisał/a:
A czy bhpowiec robi kontrole wewnętrzne? Jak będzie mieli paragoniarza to też się będziecie tłumaczyli że... bhpowiec mówił? Przez rozpoczęciem pracy NIE MOŻNA ani podpisać ani zarejestrować grafiku


Zakładasz, że nie mieliśmy od tego czasu co podpisywaliśmy grafiki przed odbiciem żadnej kontroli wewnetrznej? Zapewniam Cię, że była, ale pewnie mieliśmy takiego farta, że nie zauważył na kamerach naszych poczynań :) Nie wiem jak jest teraz z akceptacją grafiku w komputerze, ale podpisy rzekomo można było skladać przed odbiciem. Jesteś KS ale podważasz autorytet BHPowca, jednak powiedz mi kto jeżdzi do kogo na szkolenia? BHPowiec do Ciebie czy Ty do BHPowca? :) to raz, a dwa nie unoś się tak, pisałam tylko jak jest, a raczej było na naszym sklepie :) Szcześliwego Roku :)
 
  Ocena JMP: 8/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-01, 15:16   

Jak widać od mojego ostatniego szkolenia BHP bhpowcy poszerzyli swoje kwalifikacje skoro szkolą też z czasu pracy. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@Kamillo 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 190
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-02, 16:29   

Jeśli ktoś ma wrażenie że się uniosłem to przepraszam :) Nie chciałem :)
I tak obstaję przy swoim że grafiku nie można potwierdzać/podpisywać przed godziną rzpoczęcia pracy

Jeśli kierownik nie ma potwierdzonego grafiku to loguję sie do OHR po godzinie rozpoczęcia, potwierdza grafik i przy skanowaniu poprawia sobie te minutki
@Lenka
może teraz BHPowcy będą nas z OHR szkolili :P
Szczęśliwego Nowego
  Ocena JMP: 5/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-02, 17:23   

A powiem Ci Kamillo że przydało by się jakieś szkolenie bo nawet nie ma kogo zapytać o pewne sprawy. :rool: Głupie akta osobowe to dla niektórych jeszcze czarna magia... :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
marysia6264 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-02, 17:37   

Akta osobowe to masakra widzę że od 3lat się nic nie zmieniło. U mnie rejon sprawdzał przed kontrolą, robiłam poprawki a i tak były błędy.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-02, 17:50   

Właśnie że w 2013 roku sporo się zmieniło ale nie każdy zauważył, nawet pan z kontroli. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~Realia_1986 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 52
Skąd: DC19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-03, 10:23   

lenka* napisał/a:
Jak widać od mojego ostatniego szkolenia BHP bhpowcy poszerzyli swoje kwalifikacje skoro szkolą też z czasu pracy. :D


Lenka, czytasz miedzy wierszami, ale jak widac nie do konca ze zrozumieniem, ja nie powiedzialam, ze BHPowcy szkola z OHR, ale jestem 100% pewna, ze maja podstawowe informacje na temat tego co zaliczać do świadczeń pracy, a czego nie zaliczać. Nie wierze też, że nasz BHPowiec swiadomie puścił nas na minę, bądź mówił o czymś o czym nie ma zielonego pojęcia.
 
  Ocena JMP: 8/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-03, 16:57   

Realia_1986, tak się składa że świadczenie pracy ma wiele wspólnego z OHR a o moje rozumienie się nie martw, akurat w tym przypadku jestem pewna że nie masz prawa ani obowiązku niczego podpisywać jak nie jesteś w robocie czyt. nie sczytałaś się na rozpoczęcie i zakończenie zmiany i żaden BHPowiec ani Ty mnie nie przekona. :rool: Nawet wypowiedzenie przywożą Ci jak jeszcze nie skończyłaś zmiany. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@Kamillo 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 190
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-03, 17:05   

@Lenka
A przywożą podczas zmiany aby nie podpisywać nic po czasie pracy :)


A co do tych wersji grafiku, przecież było info że grafików nie archiwizujemy, więc jak jest nowa starą wyrzucamy w kosza
  Ocena JMP: 5/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-03, 17:43   

Właśnie. :P
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~Realia_1986 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 52
Skąd: DC19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-03, 19:05   

Hmm. a gdzie napisalam, że swiadczenie pracy nie ma nic wspolnego z OHR? tu nie chodzi o to, ze ktoś mnie zmusza do podpisywania papierka przed rozpoczęciem pracy, mowię tylko, że to nie jest zaden punkt krytyczny i nic Ci za to nie grozi, z wlasnej nieprzymuszonej woli moglas sobie podpisać grafik przed odbiciem. Ale rozpętała się debata na temat podpisywania starych grafików, a ja tylko napisalam, że u nas podpisywalismy grafiki nawet przed odbiciem kiedy czekalyśmy ostatnie 2 minuty na godzinę 14:00, powiedziałabym z nudów i wszystko bylo ok, nikt, nawet KR sie nie darł :)

Awantura o podpis, a co powiecie, o zamykaniu drzwi sklepowych po odbicu się i zakończeniu pracy ? (w gwoli scislości, chodzi mi o drzwi którymy wychodzi załoga) :) wieksze prawodpodobienstwo, że przytrzasniesz sobie palec w czasie zamykania drzwi niż, że wbijesz sobie dlugopis w oko przy podpisywaniu grafiku:)
 
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo