Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zwroty na kasie
Autor Wiadomość
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-22, 10:48   

buhehe
ty to chyba masz za duzo etatow jednak na sklepie jak masz czas na takie "zabawy"
a podpowiesz mi osobie jeszcze nie obytej czy tylko kierownik odpowiada za ceny czy zks tez bo nie wiem w ktorej ksiazce tego szukac i gdzie jest napisane na temat jakie zadania mozna delegowac a jakich nie
buheheh
  Ocena JMP: 2/10
     
m1martyna 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 11 Paź 2013
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-22, 12:08   

zapytaj sie kr , napisane nie jest nigdzie ze mozesz delegowac ceny kasjerowi ale ceny i zgodnosc ponosi kierownik sklepu wraz z z-cami a dla twojej wiadomosci to mam malo etatow i tak na calym rejonie jest ze jeszcze po okolo 2 etaty brakuje powinnam miec 14,25 na sklepie niestety jest debet pracownikow i kazdy pracuje na 110% ajesli robienie cen uwazasz za zabawe to widac malo wiesz

[ Dodano: 2013-11-22, 12:10 ]
znam sklepu ktore maja wysokie standardy , a tymbardziej maja wszystkie aktualne ceny a iloscia etetow niegrzesza
  Ocena JMP: 6/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-22, 12:52   

O ile sie nie mylę to ten temat dotyczy zwrotów na kasie. Chcecie porozmawiac o delegowaniu obowiązków i cenach na sklepach, to załóżcie oddzielny temat i tam kontynuujcię rozmowę.
 
     
~barbara.kalina

Stanowisko:
klient

Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-29, 12:58   

czy ktoś wie jak wycofać butelkę z paragonu? oraz jak dokonać zwrotu jeśli klient ją przyniesie bez zakupu piwa?
u nas nikt z kierownictwa nie wie :)
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-29, 13:07   

Po raz butelke można wycofac tylko z coli i sprite klawiszem wycofanie butelki czy jakoś tak. A dwa nie ma u Nas piwa w butelce z kaucja i nie przyjmuje sie butelek po piwie w biedronce.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
~barbara.kalina

Stanowisko:
klient

Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-29, 13:09   

DarkSide napisał/a:
Po raz butelke można wycofac tylko z coli i sprite klawiszem wycofanie butelki czy jakoś tak. A dwa nie ma u Nas piwa w butelce z kaucja i nie przyjmuje sie butelek po piwie w biedronce.


Na mojej jest Piwo Żubr w butelczynach kaucjonowanych.... :szczena: :ops:
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-29, 14:29   

Z tego co pamiętam wieki temu jak klient chciał oddać tylko butelki to robiliśmy mu wypłatę na kasie jak na zwykły towar.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-29, 19:04   

jest na kasie przycisk zwrot kaucji lub zwrot butelki nie pamiętam dokładnie bo rzadko ktoś zwraca Jak ktoś przynosił tylko do zwrotu to wbijały kod cztero-czy pięciocyfrowy.
 
     
#Natalusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Mar 2014
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-29, 22:39   

5cio cyfrowy jest na fante
_________________
Natalusia
 
     
~HeniekZ

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 29 Mar 2014
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-29, 23:54   

Witam. Dzisiaj miałem robiony zwrot towaru na kasie (ja jako kasjer) i zagubił mi się paragon z informacją- wypłacono z kasy kwotę... a wiem, że jest on potrzebny do dokumentacji . Przeszukałem wszystkie paragony w śmietnikach, ale tam go nie ma. Co w tej sytuacji robić? Może nagranie z kamer pomoże? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.
 
     
#Natalusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Mar 2014
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-30, 10:03   

moze napisz oświadczenie u nas tak sie robiło
_________________
Natalusia
 
     
~HeniekZ

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 29 Mar 2014
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-30, 11:39   

Dzięki bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam :)
 
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-31, 10:28   

Albo niech kierownik napisze,że skończyła się rolka i nie zauważył,ja tak ostatnio zrobiłam.
 
     
edernet

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Kwi 2014
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2014-04-02, 19:22   

jak to tak oddajecie z kasetki??? .^. przecież to różnica kasjerska się robi...
Jeśli jest różnica ceny, to zwracajcię całą kasę, i informujcie, że w systemie jest nowa cena o której wy nie decydujecie, jeśli chodzi o jej zmianę, przeproście grzecznie klienta za niedogodności i... jakoś to będzie... ;)
 
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-02, 19:41   

edernet napisał/a:
jak to tak oddajecie z kasetki??? .^. przecież to różnica kasjerska się robi...
Jeśli jest różnica ceny, to zwracajcię całą kasę, i informujcie, że w systemie jest nowa cena o której wy nie decydujecie, jeśli chodzi o jej zmianę, przeproście grzecznie klienta za niedogodności i... jakoś to będzie... ;)


Raczej nie sądzę, żeby coś takiego przeszło. Zgodnie art. 543 Kodeksu cywilnego wystawienie rzeczy w miejscu sprzedaży na widok publiczny z oznaczeniem ceny uważa się za ofertę sprzedaży. Ja albo oddaję ze swoich prywatnych pieniędzy albo wypłacam ze swojej kasetki i opisuję przyczynę powstania różnicy kasjerskiej. Tak na marginesie, to powienien być jakiś sposób na takie różnice w cenie, bo wypłacanie ze swoich jest trochę nie w porządku wobec nas.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo