Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zwroty na kasie
Autor Wiadomość
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2013-11-19, 19:34   

marta1 napisał/a:
magda ale częste są takie sytuacje że kasjerowi nie chce się roznieść nowych cen....

To jakiś żart? Ale jeśli to prawda co piszesz to współczuję wam.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-20, 08:53   

nie to nie żart zdarzają się takie nygusy ... ;]
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-20, 09:06   

no niestety ale wszędzie się zdarzają :boks:
 
     
m1martyna 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 11 Paź 2013
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-20, 09:40   

od kiedy kasjer ma rozwiesić ceny? przecież to my za nie odpowiadamy !!! jak dajecie ceny kasjerom to co się dziwicie że macie różnice w cenie , do naszych obowiazków to należy.!!!
  Ocena JMP: 6/10
     
@frania25 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 223
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-20, 12:17   

U nas kasjerzy rozwieszaja ceny,mamy tak uzgodnione że jak czegoś nie zdążymy rozwiesić to oddajemy cenówki zk
  Ocena JMP: 7/10
     
katarzynka12 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 12 Lis 2013
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-20, 18:20   

U nas tylko kasjerzy ;(
 
     
paint

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-20, 23:04   

m1martyna napisał/a:
od kiedy kasjer ma rozwiesić ceny? przecież to my za nie odpowiadamy !!! jak dajecie ceny kasjerom to co się dziwicie że macie różnice w cenie , do naszych obowiazków to należy.!!!


A wiesz co to znaczy delegowanie zadań? Oczywiście, Twoim obowiązkiem jest sprawdzić ceny kolektorem, wydrukować je, ale rozwieszenie tych cen możesz chyba powierzyć kasjerowi? A co zrobisz jeśli będziesz właśnie w trakcie wieszania cen i przyjdzie Ci na kontrolę pani z sanepidu lub jakakolwiek inna kontrola podczas której niezbędna jest Twoja obecność? Nie rozwiesisz cen które wydrukowałaś i pozwolisz np. żeby towar był wystawiony bez cenówki czy przekażesz ceny do rozwieszenia kasjerowi? Ja na szczęście mam u siebie wszystkie zajebiste kasjerki i wiem, że zawsze mogę na nie liczyć i że jak przekażę im do rozwieszenia parę cenówek to na pewno zrobią to dobrze. A one wiedzą, że jak nie będą wiedziały, która cenówka do czego to mogą zapytać i nikt im za to głowy nie urwie.
 
     
m1martyna 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 11 Paź 2013
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-21, 07:35   

ceny jak dasz kasjerowi to i tak masz obowiazek sprawdzić ponad osiem lat pracuję a na kierowniczym ponad 7 i wiem jakie rzeczy moge komu innemu delegować a za ceny zawsze kierownik odpowiada!!! pozatym ceny sie zmienia wieczorem ewentualnie niektóre rano , a jak towar się wystawia to idzie się do biura i sie ceny drukuje!!!! widac na niektorych sklepach nawet po 5 dniach wwystawienia nie ma cen ale to tylko dowodzi o braku kontroli kierownictwa!!!
  Ocena JMP: 6/10
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-21, 08:50   

A po co te wykrzykniki,na kogo i za co krzyczysz?
Są kierowniczki,których nie można doprosić się o wydrukowanie cen na nowy towar-odpowiedzi typu zaraz,teraz nie mam czasu,póżniej,są na porządku dziennym.Dobry kierownik tak rozdzieli zadania,że każdy/a robi co trzeba bez pilnowania.Przecież każdy pracuje na dobro sklepu,a kierownik wie,komu jakie zadania powierzyć
  Ocena JMP: 3/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-21, 09:53   

malwis19 napisał/a:
Są kierowniczki,których nie można doprosić się o wydrukowanie cen na nowy towar-odpowiedzi typu zaraz,teraz nie mam czasu,póżniej,są na porządku dziennym.

Słowa mi z ust wyjęte :D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-21, 10:16   

m1martyna napisał/a:
od kiedy kasjer ma rozwiesić ceny? przecież to my za nie odpowiadamy !!! jak dajecie ceny kasjerom to co się dziwicie że macie różnice w cenie , do naszych obowiazków to należy.!!!

Jeśli pojdziemy takim tokiem myslenia to kasjer za nic sam nie odpowiada wiec nie mozemy mu niczego zlecac?
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-21, 13:10   

temat jak kij w mrowisko :)
 
     
paint

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2013-11-21, 19:28   

m1martyna napisał/a:
ceny jak dasz kasjerowi to i tak masz obowiazek sprawdzić ponad osiem lat pracuję a na kierowniczym ponad 7 i wiem jakie rzeczy moge komu innemu delegować a za ceny zawsze kierownik odpowiada!!! pozatym ceny sie zmienia wieczorem ewentualnie niektóre rano , a jak towar się wystawia to idzie się do biura i sie ceny drukuje!!!! widac na niektorych sklepach nawet po 5 dniach wwystawienia nie ma cen ale to tylko dowodzi o braku kontroli kierownictwa!!!


A powiedz mi Kochana lepiej za co kierownik nie odpowiada :D ? Widzę, że w czasie wolnym chodzisz chyba po innych sklepach i sprawdzasz poprawnie wywieszone ceny. Błędy się zdarzają i zdarzać się będą - a wiesz dlaczego? Bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi.Ty też jaśnie pani kierownik.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-21, 19:39   

paint napisał/a:
Bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi.


I mamy za dużo obowiązków na tak mało etatów !!
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
m1martyna 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 11 Paź 2013
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-22, 08:40   

ja tez mam dużo obowiązków i mało etatów i jakoś ddaje rade.duzo jeżdzę po Polsce i widzę co się dzieje na niektórych sklepach.Nie jestem tam tylko raz ale kilka razy w miesiacu, nic sie nie zmienia.Szkoda ze nie na wszystkie sklepy kladzie sie taki sam nacisk na dobra organizacje.kierownik ktory cenowek nie drukuje lekcewazy klienta kazdy ma prawo wiedziec w jakiej cenie jest towar , pozatym im szybciej wisi cena tym szybciej towar sie sprzedaje i nie zalega na sklepie czy magazynie.a z wlasnego doswiadczenie wiem ze cenowki sa wazne.Kasjer nie ma w obowiazkach wieszac cenowki a to kierownik odpowiada za ceny.notorycznie jeden zastepca nie zmienial u mnie cenower , kr wpazdl raz drugi i zobaczyl probleem przez 4 miesiace pykal koolektorem ceny co 3 dni.nauka nie poszla w las .
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo