Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ODEŚLIJ FOLDEREK-akcja dywersyjna

ODEŚLESZ FOLDERKA?
TAK
65%
[ 70 ]
NIE
34%
[ 37 ]
Głosowań: 107
Wszystkich Głosów: 107

Autor Wiadomość
~usura


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-27, 20:23   

Koza napisał/a:
Alotquestions, :szczena: Szczęka mi opadła i potoczyła się pod stół.Chylę moją głowę przed Twoją odwagą i zaangażowaniem.O to chodzi.Żeby nie siedzieć cicho.Żeby demonstrować swoje poglądy zgodnie z poziomem własnej odwagi.Ja taka odważna nie jestem.

OOOOooo to właśnie chodzi!U mnie w sklepie wszyscy odważni,jak jeden,każdy ma baaaardzo dużo do powiedzenia ale....w socjalu lub po pracy na papierosie,jak żaden z kiero nie słyszy.A jak kier pyta czy mamy jakieś problemy,czy może coś zmienić to wszyscy oczywiście zadowoleni z pracy i nie mają żadnych uwag...Hipokryzja w czystym wydaniu!

ontakisam napisał/a:
Koza.. Kiedy piwko ?

Kurde,a jak te pozostałe kozy mam skrzyknąć jak nie znam grafików?
  Ocena JMP: 1/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-27, 21:08   

Gratuluje :em29: Kozie i Alotquestions za wasz POMYSŁ, ZA WASZE zaangażowanie i oburzenie. To w was samych drzemie siła ,wtedy gdy wy sami zaczynacie mówić dość, kiedy nie zgadzacie się na to w jaki sposób was traktuje pracodawca. W końcu mówicie że wam nie podoba się to i nie pasuje. I nie słyszę co ja mogę sam zrobić ,niech zrobią za mnie inni. Zmienia się wasz światopogląd i system wartości, już nie umieją was kupić tanim sposobem. To że mówicie wprost co was boli że coś robicie jest też argumentem dla naszych liderów związkowych by mogli wskazać co się wam nie podoba i udowodnić że to nie wymysły zz ale wasze potrzeby i problemy. Może już pora byście odwiedzili dział "wiadomości zz" z postem "deklaracje" bo razem możemy zrobić więcej :yeah:

[ Dodano: 2013-10-27, 21:18 ]
Cytat:
A ja oficjalnie mojej pani KR(pozdrawiam gorąco)do łapek własnych w nieotwartej kopercie oddałam


TAKŻE SZCZERE GRATULACJE I KAŻDEGO Z WAS KTÓRY TUTAJ PISZE ŻE ODEŚLE..... PORA SKOŃCZYĆ Z TAKIM TRAKTOWANIEM NAS I NASZYCH POTRZEB MYDLENIEM OCZU.... ZOBACZCIE CO JEST W WYNIKU KONTROLI PIP KTÓRA ODBYŁA SIĘ NA WNIOSEK ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH "SIERPIEŃ 80" I "SOLIDARNOŚĆ"( KTÓRY JEST ZAMIESZCZONY W DZIALE WIADOMOŚCI ZZ) . PRACODAWCA ŚWIADOMIE I CELOWO ŁAMIE ZASADY WSPÓŁPRACY , ZWŁASZCZA DOTYCZĄCYCH ŚRODKÓW Z ZFŚS....

[ Dodano: 2013-10-27, 21:27 ]
[b
Cytat:
]czy napisałam nieprawdę? nie ...
miałam jeszcze im dopisać.. że jak moi znajomi chwalą się 13 pensjami toja chwaliłam się broszką... ale odpuściłam...
[/b]

ta 13 pensja to właśnie środki z ZFŚS od kazego pracownika co roku pracodawca musi odprisać 1000 zzł nas pracuje 40000 pomnóżcie przez 1000 to jest 40 milionów złotych za które "zapominają o obowiązku rozliczenia się

[ Dodano: 2013-10-27, 21:29 ]
i jeszcze jedno wkleję od klegi który jest po za naszym zakładem więc patrzy na nas obiektywnie bo z boku :
Cytat:
Ataman

Stanowisko:
klient

Dołączył: Dzisiaj 17:19
Posty: 2
Skąd: Pruszcz Gdański

Wysłany: Dzisiaj 21:13
W normalnym zakładzie pracy to pracodawca rozlicza sie z wydatków na fundusz socjalny oczywiście w porozumieniu ze związkiem zawodowym.(jeżeli jest) MUSI!!! podać do wiadomości pracowników na co poszły pieniądze (zapomogi finansowe , bezzwrotne pożyczki, świadczenia z tytułu urodzenia dziecka ,śmierci bliskiej osoby,paczki,pożyczki na kupno domu ,remonty mieszkania)Nie może tego zrobić imiennie (Pani Kowalska dostała tyle i tyle na to i na to)Podaje tylko suche liczby- zapomogi tyle i tyle- pożyczki tyle.. itp. Ludzie maja rożne problemy i pewnie ujawnianie ich i upublicznie nie było by dla nich fajne.
Musi poinformować pracowników o kwocie która została z zeszłego roku i przewidywanej kwocie funduszu na rok następny. To jest bardzo proste do wyliczenia.
TAK JEST W KAŻDYM NORMALNYM ZAKŁADZIE PRACY to reguluje ustawa.
Mały odnośnik to tekst kolegi Robertty w temacie odsyłania folderów :)


[ Dodano: 2013-10-27, 21:31 ]
p.s.
Koza mam nadzieję że mi wybaczysz już nie będę tak się rozpisywał w Twoim poście
Ostatnio zmieniony przez 2013-10-27, 21:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-27, 21:36   

Robertty napisał/a:
To w was samych drzemie siła

I ja tą siłę chciałam obudzić.Nie każdego stać na taki gest jaki zrobiła Alotquestions.I ja to rozumiem.Pracownicy JMP żyją w strachu o swoją pracę.Ja też nie byłam odważna :( .Ale można zorganizować takie akcje jak ta,która daje możliwość zademonstrowania własnego nie zadowolenia,bez narażania się na konsekwencje. Kiedy zobaczymy,że można zrobić coś razem,że jest nas wielu,że można wojować sposobem i takie działania są zauważone,może wtedy wreszcie przyjdzie czas na głośne,wyraźne i churalne NIE :boks:
A TY Robertty, WYŚLESZ SWÓJ FOLDEREK >:D
 
     
~doda30 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Gru 2012
Posty: 51
Skąd: Gdańsk
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-27, 21:41   

Koza dobra robota :em29:
  Ocena JMP: 5/10
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-27, 21:45   

doda30 napisał/a:
Koza dobra robota

Walić dobrą robotę(dziękuję za połechtanie mojej przerośniętej próżności :rool: ) !
ODSYŁAJCIE FOLDERKI I CIESZMY SIĘ TYM RAZEM :em29:
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-27, 22:04   

pewnie że odeślę poleconym za potwierdzeniem odbioru :rool: i wam wkleję zdjęcie
 
     
~doda30 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Gru 2012
Posty: 51
Skąd: Gdańsk
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-27, 22:33   

i swój też wyślę ,może nie poleconym( bo musiałabym wpisać nazwisko i adres) ale zwykłym z wydrukiem listu
Alotquestions myślę żeby wysyłać z tym listem jako załącznik akcja folderowo listowa
  Ocena JMP: 5/10
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-27, 22:36   

doda30 napisał/a:
ale zwykłym z wydrukiem listu
Alotquestions myślę żeby wysyłać z tym listem jako załącznik akcja folderowo listowa

Ale fajnie :) .O to chodziło,żeby każdy coś od siebie dorzucił,jakiś pomysł.SUPER
 
     
~doda30 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Gru 2012
Posty: 51
Skąd: Gdańsk
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-27, 22:53   

mangoo napisała
Kod:
 W pracy mam ciepło, daja kawę, wodę, herbatę, nalezy mi sie przerwa, nie robię darmowych nadgodzin.

Podobało mi się że nikt nie atakował jej wypowiedzi,wręcz przeciwnie merytorycznie tłumaczył. Trzeba tłumaczyć i pokazywać że to nie jest dobra wola pracodawcy a jego zas..... ny obowiązek, jak nasz wstać rano do pracy. Ten obowiązek reguluje kodeks pracy,a pracodawca pamięta jedynie że my mamy jako pracownicy obowiązki o swoich często zapomina
  Ocena JMP: 5/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-27, 23:23   

akcja folderek to złamanie indolencji do której oswaja nas pracodawca. z jednej strony wypełnia przepisy daje nam kawę, herbatę i zapomogę ( bo ma taki obowiązek) z drugiej wciska jak cytrynę.......... :nie: teraz cytryki mówią dość dziś odeślesz jeden folderek jutro broszkę z biedronką, magnes na lodówkę... powiedzcie mi jak kolonizowało się Amerykę? podarkami małej wartości osiągało się ogromne korzyści... spójrzcie i na magnes ,broszkę z biedronką i ten folder,a potem jak wasz organizm czuje się po całym dniu harówki bo jest tak mało etatów że robicie pracę za 3 osoby... macie siły po pracy pójść z dzieckiem na spacer? do kina? albo po prostu zrelaksować się przy książce? nie bo po spelnieniu obowiązków domowych zasypiacie z przemęczenia bo praca z was wysysa tyle że na nic po niej nie macie siły ale nie na tyle byście od razu padli.. . Indianie też dostawali świecidełka
 
     
Entombed 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-28, 00:00   

Piekna akcja ah banan na mordeczce sie pokazal ze ludzie chca jakos walczyc z tym stworem :D jutro Poczto witam :) Do dziela rodacy ! :P
  Ocena JMP: 5/10
     
#mania1

Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 79
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-28, 09:31   

Ja też mam głęboko gdzieś ten folderek!!!Też mnie wkurza przechwalanie się firmy jaka jest fantastyczna a tak naprawde jest po hu...zapierdol i nic wiecej i do tego ciagle zle zle i zle a człowiek od pierwszej godziny do ostatniej swojej zmiany cały spocony bo pracy nie do przerobienia no a do tego jeszcze ta gatka ostatnio o szacunku litosci!!!jutro też folderek z przyjemnoscia odeśle niech sobie ci na górze w buty wsadzą to wyżsi beda...
 
     
~doda30 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Gru 2012
Posty: 51
Skąd: Gdańsk
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-28, 10:28   

Piękna akcja i ruszamy na pocztę biedroneczki...:)))))))
  Ocena JMP: 5/10
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-28, 10:34   

Entombed napisał/a:
banan na mordeczce sie pokazal


mania1 napisał/a:
jutro też folderek z przyjemnoscia odeśle

doda30 napisał/a:
Piękna akcja i ruszamy na pocztę biedroneczki...:)))))))


Bo protestując można mieć z tego radochę :D Witam kolejnych Partyzantów Podziemnego Ruchu Oporu Przeciwko Agitacji Folderkowej JMP :em29:
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
@anipa 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 02 Lut 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-28, 11:41   

i chyba mnie też przekonaliście. Melduję posłusznie, że folder, który dostałam - oddam ba! nawet odeślę ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo