Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
savoir vivre- czy w supermarkecie kasjer kłania sie pierwszy
Autor Wiadomość
biedroń91

Stanowisko:
klient

Dołączył: 23 Cze 2013
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-01, 21:35   

No niby tak, ale z tymi drobnymi zawsze jest problem w Biedronce. Nawet jak ma się do zapłacenia 15 zł, a daje się 50 zł, to i tak są problemy zawsze. Trzeba mieć zawsze wyliczone co do grosika, bez sensu. A to, że ktoś daje większą kwotę, nie znaczy że specjalnie czy chamsko tak robi ;)
 
     
#Cloud 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-02, 11:09   

biedroń91, Nie chodziło mi o to że dostaje 50, 100 czy 200 zł tylko o sposób w jaki je dostaje czasami zdarza że rzucają banknotem pogiętym w taki "sposób" bierz i się ciesz..., albo jak zapytam nie koniecznie muszę dostać tylko o fakt gdy pyta się kasjer czy może będzie drobniej jak najbardziej miłym i spokojnym tonem i jaką odpowiedź a właściwie brak odpowiedzi dostaje tylko wymowną minę.

I absolutnie nie mówię o regule bo akurat u mnie zdecydowana większość klientów to sympatyczni ludzie i nie interesuje mnie czy kupują za 5 zł i płacą 100 zł czy kupują za np 99.99 i dają ci wyliczoną kwotę, tylko o to jak się zwracają czyli na dzień dobry odpowiadają, życzą miłego dnia itp po prostu bardzo kulturalni :)
 
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-02, 13:32   

biedroń91 napisał/a:
No niby tak, ale z tymi drobnymi zawsze jest problem w Biedronce. Nawet jak ma się do zapłacenia 15 zł, a daje się 50 zł, to i tak są problemy zawsze. Trzeba mieć zawsze wyliczone co do grosika, bez sensu. A to, że ktoś daje większą kwotę, nie znaczy że specjalnie czy chamsko tak robi ;)

Rozumiem twoją frustrację; nie tylko tobie to się nie podoba, bo wyobraź sobie że ja też takich sytuacji nie lubię jak muszę ciągle żebrac o kase to drobne to 10 i 20, ale najlepiej to jak zatrudnisz się do biedry i przez kilka dni posiedzisz 6-7 godz z prawie pustą kasetką i gdzie przewinie się tobie z kilkaset osób z 50 lub 100, 200 i wtedy zrozumiesz co to prawdziwa frustracja ;/
 
     
biedroń91

Stanowisko:
klient

Dołączył: 23 Cze 2013
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-02, 16:37   

Rozumiem, że dla kasjerów to musi być frustrujące. No ale klient też nie zawsze ma te drobne, to znaczy ja akurat czasem nie mam, a na pewno są tacy którzy mają cos drobnych a i tak im się nie chce przeliczyć, tylko wolą rzucić tą stówę, wiadomo że takie zachowanie jest prostackie, bo utrudnia pracę ;) Jednak ja staram się dać drobne, co nie zawsze jest możliwe po prostu. Niestety jestem wtedy mierzony takim złowrogim wzrokiem, że aż mi głupio hehe :P A ja też na złość nikomu z pracujących nie chcę zrobić, bo złośliwy nie jestem :) Tym bardziej, że widzę jaka to musi być ciężka praca. Jeszcze po tym co tu czytam.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-02, 17:59   

Prawda jest taka ,że tak jak są bezczelni ,upierdliwi i niedomyci klienci tak samo są chamskie ,opryskliwe i śmierdzące kasjerki czy kasjerzy i nic się na to nie poradzi wiec nie ma się czym przejmować ostatecznie przy kasie spędza się z taką osobą kilka minut a potem wszystko wraca do normy. :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
shendy 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Paź 2013
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-05, 11:47   

Mi jak kiedyś paniusia rzuciła drobne to aż pod szybke od wagi wpadły i nie mogłam wyciagnac bo wszystkich nie znalazłam a ona do mnie ze tam było wyliczone i mam sobie wyciagnać bo ona zapłaciła, a to ze rzuciła drobnymi jak do psa i porozlatywały sie na wszystkie strony to juz inna sparwa.. :boks:
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-05, 17:32   

Nie to już jest chamstwo
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo