Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy to możliwe!!!!! Szacunek
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-14, 20:07   

Szacunek i biedronka? To się wzajemnie wyklucza :P
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-14, 20:43   

firma stawia na szacunek.... ten widać zwłaszcza od kr w górę .....taki że w DC Gdańsk ko pan P. tak szanował kr że się 4 zwolniły w tym bardzo ludzka pani K. i oddały sprawę o mobbing..... a skończy się jak zawsze tam wyżej....sutą odprawą pod stołem
 
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-14, 20:56   

Larrikol napisał/a:
Szacunek i biedronka? To się wzajemnie wyklucza

I tu się z Tobą nie zgodzę....Ja osobiście doznałam szacunku pracując w Biedronce.A mianowicie zostałam bardzo profesjonalnie i z pełnym szacunkiem zwolniona.I to wcale nie jest żart!Naprawdę pięknie to zrobili:
KR zebrała gremium w postaci wszystkich możliwych kierowników.Wyznaczono miejsce siedzące na środku pomieszczenia socjalnego,które honorowo zajęłam.A potem poinformowano mnie stanowczo,acz ze współczuciem,o fakcie nie podpisaniu ze mną kolejnej umowy.Po wymianie kilku pytań i odpowiedzi wszyscy zebrani,w szyku funkcyjnym-malejącym wylewnie podziękowali mi za owocną współpracę i życzyli dalszych sukcesów zawodowych kwitując owe życzenia uściskiem dłoni :yeah:
To były jedyne objawy szacunku jakich doznałam pracując w JMP.Lepiej późno niż wcale :P A potem oddałam FARTUCHA.A nawet dwa...
 
     
niunia765 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 10 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: gdańsk
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-14, 22:08   

tAk zgadza się w trójmieście KO pan P....szalał okropnie prawie wszyscy KR się pozwalniali i dobrze że skierowali sprawę do sądu może się nauczy traktowąc ludzi po ludzku.Czekamy na relacje ze sądu.
 
     
agnieszka60

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-15, 07:02   

w biedronce nie ma czegoś takiego jak szacunek KR jest bogiem, przychodzi tylko pokazuje palcem , nie widzi tego że cała załoga na zmianie siedzi na kasie albo zap.... przy paletach, a on wymaluje 2 albo 3 strony w pamiętniku i musisz to zrobić, nieważne że nie byłaś na przerwie bo nie było na to czasu, masz zrobić wszystko i już :) )
 
     
@domin 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 122
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-15, 09:25   

Jak to gdzies kiedyś usłyszałem ,ma być respect,ale z dołu do góry hahahahahah
 
     
wiewiora
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-15, 11:21   

U Nas nie ma szacunku Kierownicy uważają się za Bóg wie co,My kasjerzy najlepiej jak byśmy siedzieli cicho i nic nie mówili...jest coraz gorzej
 
     
marysia6264 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-15, 14:04   

W Biedronce nie ma już szacunku ludzi z góry dla kadry niższego szczebla. Ja jako kierownik sklepu (BYŁY) nie wyobrażałam sobie aby nie puścić kasjera na przerwę. A KR jak przyjechał a były kolejki przy kasach ,a kasjer na przerwie i słyszałam komentarz typu ''KOLEJKA A ON NA PRZERWIE'' to moja odpowiedź''należy mu się jak psu zupa'' dosadnie ale więcej już takich komentarzy nie było. Nie rozumiem jak wyższy szczebel kadry kierowniczej głównie KR,KO ma tak wysokie mniemanie o sobie jakby byki bogami. Mają prawo wymagać ale niech ludzi traktują jak ludzi a nie jak woły robocze. Ciąć etaty i wymagać to dewiza firmy od dłuższego czasu. :nie:
 
     
Entombed 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-15, 22:21   

smieszne jest to ze firma niby dba o "szacunek" a faktycznie nie ma go wcale bo Pan, Pani KR sa bogami, pisanie o tym ze kazdy jest doceniany prosze was na awans moze liczyc wybaczcie "dupoliz" a nie osoba ktora cos wnosi jakos sie udziela nie kryje swojego niezadowolenia taka jednostka jest odrazu najgrosza bo jakto kasjer ma wiedziec cos ponad stan ah ta polska coraz bardziej czlowiek ma jej dosc :/
  Ocena JMP: 5/10
     
#Katarina09

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 104
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-16, 00:45   

o tak Entombed świeta prawda '' dupolizacz'' lub znajomy-rodzina kr a nawet jak juz jest ktos awansowany - szkolony to sie nagle okazuje ze nie trzeba i wpada jakas znajoma-my ko
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo