Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Temperatury
Autor Wiadomość
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-03, 21:33   

Tak ale niestety kodeks pracy nie określa postępowania w dodatnich temp poza dostępem do wody pitnej a przy pracy na zewnątrz wody do mycia(chyba 50 l). Natomiast w Lidlu,Stokrotce jest klimatyzacja.W Rossmanie też, ja wolę kupować tam gdzie nie muszę oblewać się potem

[ Dodano: 2015-08-03, 21:36 ]
Oczywiście niektórzy powiedzą zaraz ,że to roszczeniowa postawa . A ja myślę ,że JMP stać by zainwestować w klimatyzację ,wszak stawia na obsługę klienta.

Praca w takich temperaturach jest strasznie uciążliwa. Oczywiście pracownicy autostrad, budowlańcy mają gorzej...... I zimą oraz jesienią mamy lepiej zawsze pod dachem
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-03, 21:36   

U mnie na sklepie 22 stopnie i klientom ponoć zimno. Nie dogodzisz... natomiast jak się pracuje na sklepie to wolałabym mieć 19 żeby pot po plecach nie spływał.

[ Dodano: 2015-08-03, 21:40 ]
Ale nie mówimy/piszemy tu o innych miejscach pracy tylko o biedronie i nie ma co porównywać. Inni mają gorzej, inni lepiej.
Forum jest od zajmowania się naszymi sprawami. Szkoda że dla niektórych walka o nasze dobro to zachcianki.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-03, 21:47   

Mi zdarzyło się już kilka razy wyjść z Biedronki, bo temperatura była nie do zniesienia. Pomontowali jakies smieszne nawiewy, zamiast normalnej klimatyzacji i mozna mdleć na sklepie i może jak takie przypadki zaczną się trawiać, to zmądrzeją. Dla porównania, w Lidlu ostatnio aż zmarzłam w stopy :)
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-03, 21:55   

W poprzedniej biedrze gdzie w lecie było 33 na sklepie w tym roku wiosną zamontowali klimę.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-03, 23:13   

Ja dziękuję kupować słodycze w sklepie gdzie panuje temp po 30st. Ostatnio kupiłem czekoladę u siebie na sklepie właśnie w taki upał bo na gwałt potrzebowałem i to był mój ostatni raz. Wszystko przyklejone do folii. Jeśli JMP stawia na klientów to ja jakoś tego nie widzę. Już nie wspomnę o warzywniaku w takie temp...
Pracownica na kasie zemdlała, kliencie skarżą się na okropny zaduch na sklepie i miałem przypadek że klient stracił świadomość na kilka chwil. Wszystko do momentu jak nie stanie się coś poważnego...
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-03, 23:20   

Jak ze wszystkim w tym kraju ;/
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-08-04, 15:44   

Jeszcze jakby te koszulki były bardziej przewiewne, a to zrobione z jakiegoś gównianego materiału który przykleja się do ciała i nie przepuszcza powietrza.
 
     
edita2108

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-04, 16:05   

U mnie na sklepie 36 w biurze mamy klimatyzacje i na magazynie jest wiatrak wiec na magazynie jest ok, ale na sklepie masakra.Wiec cały czas pytaliśmy się rejonów o klimatyzacje na sklepie kiedy będzie bo się nie da pracować i po naszym gadaniu przez 2 miesiące he założyli nam dziś klimatyzacje TYLKO NA MAGAZYNIE.... a żeby na sklepie założyć to już zgody nie dostali.....
 
     
#poszukiwaczka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 94
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-04, 16:47   

My juz czasem jesteśmy tak zdesperowane ze wchodzimy na kilka chwil do domku chłodniczego żeby choć na chwilę się ochlodzic. .. ;/
  Ocena JMP: 7/10
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-04, 17:53   

Ludzie, nie wiecie co zrobić? Dzwoni się na BOT i zgłasza zbyt wysoką temperaturę DLA ART, SPOŻYWCZYCH!! (majonez) bo pracowników to oni w dupie mają. jeśli nic nie zrobią aby obniżyć temperaturę wystarczy telefon do SANEPiDu ;)
  Ocena JMP: 3/10
     
~Monisska 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Gru 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-04, 19:40   

Ja już dzwoniłam 3 razy,2 razy jako procownik a raz jako klientka mamy dalej 32 stopnie na sklepie i co i nic nie zrobili
_________________
Sobą być nie każdy potrafi...
 
     
kolczura 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Sie 2015
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-04, 23:26   

Mariano napisał/a:
Jeszcze jakby te koszulki były bardziej przewiewne, a to zrobione z jakiegoś gównianego materiału który przykleja się do ciała i nie przepuszcza powietrza.



dokładnie tak! kurczy się po 3 praniach, bluzy na zimę zostawiają wszędzie zielone boby...brrrrr
  Ocena JMP: 3/10
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-05, 20:32   

Jedyne co w pracy w Tesco było lepsze to służbowe ubrania. Bojówki, koszulki i rozpinany ciepły polar.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
zuza423

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-05, 22:36   

U mnie 30 stopnina magazynie i 29 na sklepie zapraszam odgórnie do rozładowywania palet



Cytat:





 
     
Izka027 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Mar 2012
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-09, 21:55   

U nas na sklepie około 30 stopni i wysiadły chłodziarki, to co się upchnęłyśmy w domku chłodniczym a mamy malutki. 2 moduły działały więc tam została reszta. Serwis przyjechał po 24 godzinach, naprawa zajęła im 5 minut. A straty nadzwyczajne to 3 palety towaru..... a wystarczyła by klimatyzacja..... nie wspomnę o wyginających się :bu: czekoladach..... :bu: :bu:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo