Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Temperatury
Autor Wiadomość
@Kamillo 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 190
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-14, 19:32   

Tu już nie ma nic do myślenia, dziś się dowiedziałem ze na każdym sklepie będą zakładać klimy :)
  Ocena JMP: 5/10
     
piotrek8

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-15, 08:42   

DarkSide napisał/a:
piotrek8, jak żeś to załątwił ?



Wystarczył telefon i opisanie sytuacji jaka panuje na sklepie do bhp. Znalazły się pieniążki na klimę i rolety na okna. Nawet dzwonili z bhp i pytali czy już to wykonano :em29:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-15, 21:31   

te klimy na wszystkich sklepach to miały być zrobione do końca 2012roku i co mamy 2013a o klimie nikt już nic nie mówi , mieliśmy już 2 awarie chłodni za te pieniądze wyrzucone do ''sarii'' byłaby klimatyzacja :bu:
 
     
Beep

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 1
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-22, 10:52   Klimatyzacja na biedronkach

Witam. Nie mam w zwyczaju udzielać się gdziekolwiek ale z tego co dzieje się w okresie letnim na biedronkach może być zaraz problem. Sama jestem pracownikiem, wprawdzie na UM, ale rozmawiam z ludźmi. Pamiętam czasy kiedy było strasznie gorąco na sklepach ale teraz to już jest przegięcie w drugą stronę. Widzę tu sporo KS więc może ktoś gdzieś to poruszy. Wiem że priorytetem są warzywa ale klienci którzy uciekają do innych sklepów żeby nie marznąć chyba są ważniejsi . Trochę mam przerwy w pracy ale jakaś rozsądna różnica temperatur powinna być zachowana. Tak na chłopski rozum. Poruszam to tutaj bo trochę ostatnio jeździłam po PL i jest to nagminne. Dziękuję jeżeli ktoś to w ogóle przeczyta.
 
     
@Marakesz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 226
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-22, 11:28   

To w Biedronce są klimatyzacje?? :szczena:

I działające?? :szczena:
_________________
"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim."
 
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-07-22, 11:29   

na niektórych sklepach jest po trzydzieści stopni i pot leje się z człowieka dosłownie zewsząd, więc nie wiem co jest lepsze ;)
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-22, 11:57   

Beep czy istnieje u Was jakiś przepis zabraniający przykręcić klimę? -.-
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@krzysieq

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 249
Skąd: Bolesławiec
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-22, 12:31   Klima

My mamy ustawiona na 19st. Klienci oczywiscie gadaja ale u was chlodek, albo ale u was zimno. Ja jak przerzucam towar wcale tego nie czuje i leje sie ze mnie. Niestety w naszym kraju nigdy nikomu nie dogodzi.
  Ocena JMP: 10/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-22, 13:41   Re: Klimatyzacja na biedronkach

Beep napisał/a:
Witam. Nie mam w zwyczaju udzielać się gdziekolwiek ale z tego co dzieje się w okresie letnim na biedronkach może być zaraz problem. Sama jestem pracownikiem, wprawdzie na UM, ale rozmawiam z ludźmi. Pamiętam czasy kiedy było strasznie gorąco na sklepach ale teraz to już jest przegięcie w drugą stronę. Widzę tu sporo KS więc może ktoś gdzieś to poruszy. Wiem że priorytetem są warzywa ale klienci którzy uciekają do innych sklepów żeby nie marznąć chyba są ważniejsi . Trochę mam przerwy w pracy ale jakaś rozsądna różnica temperatur powinna być zachowana. Tak na chłopski rozum. Poruszam to tutaj bo trochę ostatnio jeździłam po PL i jest to nagminne. Dziękuję jeżeli ktoś to w ogóle przeczyta.


kodeks pracy nie reguluje temperatur dodatnich tak jak ujemnych......... poza koniecznością zapewnienia wody do picia i 50 l wody do mycia jak jest praca na zewnątrz ..... Skrajnie wysokie temp to pojęcie względne i np to co dla nas jest upałe dla pracowników piekarni czy hut standardem.

Macie rację Lidl,Stokrotka, Rossman to sklepy z klimatyzacją i tam wolę robić zakupy...... zamiast inwestować w piece do wypieku gdzie przy małej obsadzie nie ma kto wypiekać lepiej było inwestować w klimatyzację. jako klient wolę kupować w pomieszczeniu klimatyzowanym

Co do warunków, praca w takich jest uciążliwa........ jedyny plus że pod dachem i latem i jesienią i podczas zimy
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-22, 17:42   

w mojej okolocy jest 12 biedronek i kazda ma i piec i klimatyzacje panie qwerrty ;) ) a po drugie nie którzy ludzie to popadają w paranoje piszac taki temat ?? Każdy kto pracuje dla niego klima jest ulgą a co do klientów ? kazdy narzeka na wszystko jestesmy takim krajem. ale zakładania tak durnego tematu jest porażka. moja to opinia :D
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
#Seven of Nine 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-22, 17:54   

U nas ani śladu po klimie za to mamy na sklepie 33 stopnie a na magazynie ponad 40(są tam chłodnice domku)straty na O/W co dzień na co najmniej 600 zł,ludzie przemęczeni klienci mdleją a na dodatek lodówki się przegrzewają i "co chwilę"wybija bezpieczniki,teraz mam nocki i jak ich znam to dadzą ze 4 palety O/W w każdej dostawie a potem pretensje do zastępców i kasjerów ze warzywniak nie przebrany że straty itp. :bu:
Ostatnio zmieniony przez Seven of Nine 2015-07-22, 17:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
króliczek 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-22, 17:55   

Każdy kierownik ma biurze pilot i może ustawić temperaturę klimy od 18 do 25 stopni
  Ocena JMP: 5/10
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-07-22, 23:02   

... jeżeli ta klima jest.
 
     
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-22, 23:25   

U nas też bardzo gorąco... Lodówki co chwila wysiadają... Klimy brak ;/
  Ocena JMP: 6/10
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-22, 23:38   

A u nas klima jest-jak sobie otworzymy drzwi na zewnątrz w magazynie,drzwi przejściowe i wejście na sklep :rotfl:
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo