Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2013-07-16, 21:38
Ceny do Wzięcia, Produkt Dnia i inne akcje Biedronki :)
Autor Wiadomość
~Frugi 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-31, 00:41   

To u Was był problem z winami czy fajerwerkami to u mnie był problem z mega rabatami na chipsy. Niby wyszczególnione indexy w regulaminie, które klient chciał zakupić, ale niestety rabat się nie naliczył.

Do nas przyszły materiały, że tylko dzisiaj ma być co czwarty 4-pack piwa 25% taniej i 4 wino 25% taniej. Ale II zmianie rzekomo kazali tego nie wywieszać. Także nie wiem czy wprowadzili te promo.

Ponadto od wczoraj trwa akcja "Mango - satysfakcja gwarantowana" można żądać zwrotu pieniędzy, jeżeli nie będziemy zadowolenie z jakości.
 
     
#daszu 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 97
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-31, 15:51   

maniek19 napisał/a:
Wyprzedaż po Nowym Roku. Od 2 stycznia wybrane produkty chyba 50%.


Może ma ktoś pełną listę z artykułami na wyprzedaż ?
  Ocena JMP: 6/10
     
#patusss933

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Sie 2014
Posty: 101
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-31, 16:18   

https://www.opiniodajnia....1-2017/#slide/1
 
     
@onya67 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 275
Skąd: España
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-31, 17:28   

ja juz 4 biedronki obskoczylem w sprawie kalendarza i niema nigdzie.

[ Dodano: 2017-01-01, 19:03 ]
https://www.biedronka.gaz...2017-01-02,134/
 
     
alojz1

Stanowisko:
klient

Dołączył: 30 Gru 2016
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-02, 16:30   

i jak tam "wyprzedaż" u was ?

bo u mnie w 3 biedronakch nie ma
rano nikt nic nie wiedział a potem się okazało że wyprzedaż jest a i owszem ale od jutra i nie będzie NIC z gazetki a jedynie jakieś ciuchy i duperelki które się nie sprzedały w zeszłym roku i na promocjach przed świętami i leżą im na magazynie w sklepie

także trochę żal.pl i robienie klientów w balona (bo sporo osób pytało o towary z gazetki)
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-02, 16:43   

żal że "nie sporo" klientów czyta to co jest napisane w regulaminie i na stronach gazetki
"Akcja obejmuje wyłącznie wybrane artykuły przemysłowe . Lista artykułów dostępnych w sprzedaży może się różnić w zależności od sklepu ."
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
junior1989 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 02 Sty 2017
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-02, 17:11   

jest u kogoś ten plecak turystyczny z serii discovery?bo u mnie w dwóch biedronkach brak a w trzeciej mi kazali rano przyjść bo nocka będzie wykladac dopiero
 
     
alojz1

Stanowisko:
klient

Dołączył: 30 Gru 2016
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-02, 18:52   

a co niby pisało w gazetce ?
że od 2 stycznia setki rzeczy w wyprzedaży min. konkretnie wymienione ponad 20 produktów

ide więc rano do sklepu a tam NIC nie ma
i mówią że może wieczorem albo jutro rano coś będzie ale sami nie wiedzą co tam będzie zależy co wieczorem znajdą w magazynie, ale na pewno nic z gazetki bo tego nie mają

żal jest za gazetkę bo mogli napisać super promocji do -75% towar różny w zależności od sklepu i na tym koniec. A nie robić gazetkę że niby takie a takie rzeczy w promocji a w sklepach nic z tego nie ma

a i btw Lidl miał ostatnio też wyprzedaż (mega słaba, bo prawie nic tam nie było ciekawego) ale była gazetka z rzeczami które są w KAŻDYM lidlu (pewnie większość po 1 sztuce) i do tego lista w regulaminie z rzeczami w wybranych sklepach,

co do plecak to musisz iść rano i sprawdzić,
 
     
junior1989 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 02 Sty 2017
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-02, 19:04   

alojz1 napisał/a:
a co niby pisało w gazetce ?
że od 2 stycznia setki rzeczy w wyprzedaży min. konkretnie wymienione ponad 20 produktów

ide więc rano do sklepu a tam NIC nie ma
i mówią że może wieczorem albo jutro rano coś będzie ale sami nie wiedzą co tam będzie zależy co wieczorem znajdą w magazynie, ale na pewno nic z gazetki bo tego nie mają

żal jest za gazetkę bo mogli napisać super promocji do -75% towar różny w zależności od sklepu i na tym koniec. A nie robić gazetkę że niby takie a takie rzeczy w promocji a w sklepach nic z tego nie ma

a i btw Lidl miał ostatnio też wyprzedaż (mega słaba, bo prawie nic tam nie było ciekawego) ale była gazetka z rzeczami które są w KAŻDYM lidlu (pewnie większość po 1 sztuce) i do tego lista w regulaminie z rzeczami w wybranych sklepach,

co do plecak to musisz iść rano i sprawdzić,


Pójdę bo w jedej mi kazali przyjść rano bo nocka będzie wykładac ten towar co na wyprzedaz idzie.tez jestem wkurzony na ulotke bo dali konkretne produkty a tu wałek bo ich nie ma.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-02, 19:08   

[ Dodano: 2017-01-02, 19:13 ]
alojz1 napisał/a:
a co niby pisało w gazetce ?
że od 2 stycznia setki rzeczy w wyprzedaży min. konkretnie wymienione ponad 20 produktów
a pod spodem drobnym drukiem...asortyment może się różnić w zależności od sklepu :)

[ Dodano: 2017-01-02, 19:16 ]
alojz1 napisał/a:


ide więc rano do sklepu a tam NIC nie ma
najzwyczajniej nie zdążyli wyłożyć bo to był sylwester , ale Ciebie jako klienta to nie obchodzi

[ Dodano: 2017-01-02, 19:19 ]
alojz1 napisał/a:


żal jest za gazetkę bo mogli napisać super promocji do -75% towar różny w zależności od sklepu i na tym koniec
i tak też napisali a gazetka to materiał reklamowy i marketingowy więc wiesz jak to działa ;)

[ Dodano: 2017-01-02, 19:20 ]
alojz1 napisał/a:



a i btw Lidl miał ostatnio też wyprzedaż (mega słaba, bo prawie nic tam nie było ciekawego) ale była gazetka z rzeczami które są w KAŻDYM lidlu (pewnie większość po 1 sztuce) i do tego lista w regulaminie z rzeczami w wybranych sklepach,
na pewno w każdym ? :P
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@TajemniczyK 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-03, 19:37   

Dziś o wieeeele więcej produktów na wyprzedaży niż wczoraj.
Mi się udało upolować np. buty Dunlop za 29,99 zł i dziecięcy komplety piłkarskie z FC Barcelony za 6 zł.
  Ocena JMP: 5/10
     
@onya67 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 275
Skąd: España
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-03, 20:12   

ja bylem w czoraj specjalnie w 2 biedrach i bylo wielkie g:( jesli jest tak jak piszecie to jutro sie przejade znowu ale moze sie okaze ze to zapozno
 
     
kamil17

Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-03, 21:59   

a ktoś kojarzy kiedy w biedro jakaś wyprzedaż słodyczy świątecznych ??? w mojej Biedronie pełno kartonów mikołajków czekolad, cukierków świątecznych i innych dupereli , ceny wysokie!. Kiedy oni te mikołaje będą wyprzedawać w maju ??
 
     
@TajemniczyK 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 146
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-03, 23:26   

kamil17 napisał/a:
a ktoś kojarzy kiedy w biedro jakaś wyprzedaż słodyczy świątecznych ??? w mojej Biedronie pełno kartonów mikołajków czekolad, cukierków świątecznych i innych dupereli , ceny wysokie!. Kiedy oni te mikołaje będą wyprzedawać w maju ??


Pewnie nie będą ich wyprzedawać tylko w kwietniu przetopia je na zające wielkanocne :D
  Ocena JMP: 5/10
     
kamil17

Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 23
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-04, 10:16   

TajemniczyK napisał/a:
kamil17 napisał/a:
a ktoś kojarzy kiedy w biedro jakaś wyprzedaż słodyczy świątecznych ??? w mojej Biedronie pełno kartonów mikołajków czekolad, cukierków świątecznych i innych dupereli , ceny wysokie!. Kiedy oni te mikołaje będą wyprzedawać w maju ??


Pewnie nie będą ich wyprzedawać tylko w kwietniu przetopia je na zające wielkanocne :D

myślisz o czyms takim ??

https://img.sadistic.pl/pics/a9c3f64ba021.jpg
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo