Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2013-07-16, 22:38
Ceny do Wzięcia, Produkt Dnia i inne akcje Biedronki :)
Autor Wiadomość
~Monisska 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Gru 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 09:57   

Ogólnie sklepy nie mają tego gdzieś,tylko musza przeszukać cały sklep i magazyny za danym towarem przygotowujesz to dzień wcześniej mając dwie kasjerki które jedna siedzi na 1 kasie a druga dochodząca musi zrobić sklep itd.jako klienci myślicie że my mamy to gdzieś nam poprostu nie starcza czasu,a burdel na stojakach i koszach robią szanowni klienci, jakbyś zatrudnił się na miesiąc czasu do nas to byś sam się przekonał:) :szczena:
_________________
Sobą być nie każdy potrafi...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 10:08   

widac że klienci nie maja zielonego pojęcia jak nasza praca wygląda od "kuchni"... zostawmy to bez komentarza
 
     
#marzena1283

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 11 Wrz 2013
Posty: 108
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 11:19   

Ja powiem szczerze się obkupiłam jak nic. Wina to na pół roku mi starczy :)
Do tego kupiłam miód pitny, cydr dobrociński. cukierki likworki i takie inne praliny. A i jeszcze szmpony i olejki arganowe, serum antycelulitowe, peeling do twarzy kosmetyki do stóp z scholla i takie zestawy szampon clear z dezedorantem rexona i jeszcze tam pare rzeczy. Także było warto się przejść :)
 
     
dariacz

Dołączył: 19 Wrz 2012
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 11:30   

U nas w biedronce niewiele na wyprzedaży choć te szampony arganowe i odżywki hmm cena super, ale zero kosmetyków scholla ani pralin trochę lipa bo się nastawiłam na spore okazje ;(

[ Dodano: 2014-07-23, 11:32 ]
Czy jeszcze będzie jakaś wyprzedaż tego rodzaju w najbliższym czasie ???
 
     
@A.D.A.M

Stanowisko:
klient

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 220
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 12:45   

Ja w zasadzie kupiłem Air wicka, rexone z clearem, szampon z elseve, finisha sól + zapach i w sumie tyle. Płynów nic, glossimy nic, majonezy czy inne rzeczy zero. Co ciekawe w niektórych biedronkach elseve był za 15 złotych na kosmetykach, ten sam co w poprzedniej kupiłem za 5 złotych. W niektórych wgl nie wiedzą o takiej promocji mimo, że duża biedronka.
 
     
#marzena1283

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 11 Wrz 2013
Posty: 108
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 13:02   

dariacz napisał/a:
U nas w biedronce niewiele na wyprzedaży choć te szampony arganowe i odżywki hmm cena super, ale zero kosmetyków scholla ani pralin trochę lipa bo się nastawiłam na spore okazje ;(

[ Dodano: 2014-07-23, 11:32 ]
Czy jeszcze będzie jakaś wyprzedaż tego rodzaju w najbliższym czasie ???

Tak bedzie w najbliższą sobotę :)
 
     
dariacz

Dołączył: 19 Wrz 2012
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 13:28   

Tzn że to co zostało dziś wystawione to już wszystko(jutro nic nowego)i do wyczerpania zapasów??? :)
 
     
@A.D.A.M

Stanowisko:
klient

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 220
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 13:47   

Tzn od razu mówię, że na sobotę się nie napalam. Dzisiaj widziałem może 3 opakowania 7kg proszku E. Ariela w ogóle. O Loveli nawet nie wspominam. Tak więc niby wielka wyprzedaż, a w sumie to był wielkie nic.
 
     
@onya67 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 275
Skąd: España
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 14:52   

umnie w dwoch b byla cisza jak zwykle dopiero pojechalem do jednej duzej i szalu niebylo poza winami za 5zl !! kupilem 8 butele :) kupilbym wiecej ale niebylo w tym asortymencie win hiszpanskich moich ulubionych. Gdyby wina kosztowaly tyle co w hiszpani 5zl to niemusialbym czekac na wprzedaze.
 
     
#marzena1283

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 11 Wrz 2013
Posty: 108
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 14:53   

A.D.A.M napisał/a:
Tzn od razu mówię, że na sobotę się nie napalam. Dzisiaj widziałem może 3 opakowania 7kg proszku E. Ariela w ogóle. O Loveli nawet nie wspominam. Tak więc niby wielka wyprzedaż, a w sumie to był wielkie nic.


No może nie we wszystkich biedronkach były te indeksy, ale jak pisałam wcześniej u mnie było sporo i się obkupiłam :)
 
     
justyna3

Stanowisko:
klient

Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 15:10   

Byłam dziś w B. ale niektóre artykuły, które miały być na wyprzedaży miały cene normalna (sprawdzałam pod czytnikiem). I teraz tak się zastanawiam czy jest możliwe, że ta cena z czytnika też była zła i na kasie wyszłaby cena promocyjna?
Bo mi głupio tak nabrać artykułów do koszyka i lecieć do kasy prosić, żeby każdy sprawdzali.

Kupiłam 10 win :D
Ostatnio zmieniony przez justyna3 2014-07-23, 15:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
megi33 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 23 Lip 2014
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 15:34   

Jeśli chodzi o dzisiejsze wyprzedaże to w Więcborku i Nakle kompletne zero :( W Bydgoszczy tylko w jednej siostra natrafiła na kilka rzeczy (masa makowa,cienie do oczu,pomadka ochronna).Szału nie było :(
 
     
@A.D.A.M

Stanowisko:
klient

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 220
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 15:59   

No to to samo było w BB. W sumie na dzisiejsze latanie po biedrze poświęciłem ponad dwie godziny z tym, że do pierwszych trzech jechałem samochodem,a potem autobusem, a do ostatniej szedłem na nogach 25 minut na nogach w nadziei, że może tam. Owszem, pójdę w sobotę zobaczyć, ale szczerze wątpie, że ten proszek będzie.
 
     
#sweetboy1989

Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 96
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 16:56   

U mnie było super, towaru dużo i chyba to KR (bo bez fartuszka, a w garsonce) donosiła jeszcze towar z zaplecza. Ogólnie to wczoraj na przykład nie było ani sztuki majonezu, a dzisiaj było ze 20 zgrzewek - mam wrażenie, że dowieźli z sąsiedniego miasteczka :D
Oczywiście, proszę o listę od soboty, bo to, że czegoś nie ma dzisiaj, nie znaczy, że nie będzie tego w dniu promocji :D
 
     
@A.D.A.M

Stanowisko:
klient

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 220
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 17:06   

No to się miałaś świetnie, bo nie chce klnąć. Powiem, że w tych co ja byłem był więc niż burdel za przeproszeniem. Bo w zasadzie, może to przesadzone, ale miałem wrażenie, że kilka dni temu część z tych rzeczy była na sklepie. Wcześniej była przez dłuższy czas i nie schodziła. A nagle przed wyprzedażą zniknęły i świece i ten ariel na sobotę i kilka jeszcze innych rzeczy. Już samo to, że byłem w sześciu biedronkach jest szaleństwem, ale wiecie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo