Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
NOWY SYSTEM PREMIOWY 07/2013
Autor Wiadomość
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 149
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-04, 09:39   

Jeśli Tk to ściema, to w tym wypadku firma zrobiła sobie na dobre :] będą mogli decydowac ile przyznać % Tk a tym samym premii :]
 
     
korzen

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Lip 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-04, 12:03   

Nie bedzie odliczana sprzedaz fresh. Typowy kit ze strony firmy.
 
     
~derfd

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-04, 19:25   

zgadzam się z przedmówcą typowy kit... teraz nasza premia najbardziej zależy od TK którego rzetelność trudno zweryfikować... wcześniej było bardziej klarownie...
  Ocena JMP: 6/10
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-05, 09:11   

Teraz chociaż mamy szansę na premię bo już nie pamiętam kiedy u nas była :bu: :bu: :bu:
 
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-05, 13:43   

Mnie osobiście zmiany się podobają. U nas zawsze PL + inwentura ok. 1,10% (sklep niskoobrotowy) więc nigdy premii nie bylo. Może teraz w końcu się uda :]
 
     
korzen

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Lip 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-05, 18:33   

Ale nie rozumiesz ze jak nie odlicza sprzedazy fresh to macie do wyniku 1.1 dodane ok. 0.25. Dlatego napisalem ze to kit ze strony firmy bazujacy na niewiedzy pracownikow w dokladnym wyliczaniu wyniku -premii.
 
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-05, 19:09   

stoneczka napisał/a:
derfd napisał/a:
czy nadal będą korekty od sprzedaży mięsa o/w i ryb? bo jeśli nie do wcale nam nie ułatwili...

ten system był ok. czasem się załapaliśmy na premię. zobaczymy jak teraz będzie. jakoś nie widzi mi się, oby to było fair rozwiązanie no ale zobaczymy.


Czytając wszystko o nowym systemie premiowym, niech ktoś wskaże mi wersy, w których jest cokolwiek napisane, że odwołują odejmowanie strat na "świeżych" ??
W tamtym udogodnieniu było zapisane, że zmiany są do odwołania - ale odwołania i ani słowa na temat końca odliczania % od PL nie ma.
  Ocena JMP: 5/10
     
~leon

Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2013-07-05, 20:01   

A jak nie daj Bóg tak się złoży ze PL i TK będą oki to machną takie transfery że hoho >:D U nas premia będzie jak się dwie niedziele do kupy zejdą i tego się trzymajmy ;)
 
     
~derfd

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-05, 23:45   

piivko19 napisał/a:

Czytając wszystko o nowym systemie premiowym, niech ktoś wskaże mi wersy, w których jest cokolwiek napisane, że odwołują odejmowanie strat na "świeżych" ??
W tamtym udogodnieniu było zapisane, że zmiany są do odwołania - ale odwołania i ani słowa na temat końca odliczania % od PL nie ma.


No nie ma takich wersów racja, mój KR twierdzi, że nie będą odliczali. ale z drugiej strony przy takich progach strat i jeszcze po odliczeniu świeżych to chyba większość sklepów by się łapała, a firmie raczej zależy by gonić króliczka...
  Ocena JMP: 6/10
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-06, 00:06   

korzen napisał/a:
Ale nie rozumiesz ze jak nie odlicza sprzedazy fresh to macie do wyniku 1.1 dodane ok. 0.25. Dlatego napisalem ze to kit ze strony firmy bazujacy na niewiedzy pracownikow w dokladnym wyliczaniu wyniku -premii.



Rozumiem... tyle, że odliczanie sprzedaży fresh i tak niewiele nam pomagało. Za to podniesienie progów likwidacji nam pomoże :] Przynajmniej tak jest u mnie w sklepie :] Zakładając nawet to co napisałeś, to do 1.1 jak dodamy ok 0.25 to wyjdzie mi 1.35 więc i tak będziemy się łapać na premię :P A straty w transferach u nas to zaledwie 0,01 do 0,03 (max) :]
 
     
@Bumbleble 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 111
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-06, 05:09   

Ja się cieszę z tej zmiany. Nie jesteśmy wysokoobrotowym sklepem a tajemniczy zawsze 100 %. więc jest szansa ;-)
  Ocena JMP: 6/10
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-06, 12:14   

gorzej będą mieć wysokoobrotowe , bo się ozapieprzają a premii mogą nie wyrobić :bu:
 
 
     
@Bumbleble 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 111
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-06, 15:44   

Na gorsze raczej nie wyjdzie, bo po to, to zmienili aby więcej sklepów miało premię.
  Ocena JMP: 6/10
     
angelica_wu 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Lip 2013
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-15, 22:41   

mercuwichura napisał/a:
gorzej będą mieć wysokoobrotowe , bo się ozapieprzają a premii mogą nie wyrobić :bu:

nieprawda! bo wokol panuje poglad ze na niskoobrotowych sie nie zapieprza. a prawda jest taka ze czesto wlasnie na tych malych sklepach trzeba sie narobic wiecej. wiem, bo bylam pracownikiem zarowno na duzym jak i na malym sklepie, mam porownanie, wiec nie zgadzam sie, ze to krzywdzace dla wysokoobrotowych sklepow. to nie wina nas jako pracownikow, ze nie sprzedaje sie cos u nas, a gdzies indziej sprzedaje :(
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-16, 09:28   

angelica_wu napisał/a:
mercuwichura napisał/a:
gorzej będą mieć wysokoobrotowe , bo się ozapieprzają a premii mogą nie wyrobić :bu:

nieprawda! bo wokol panuje poglad ze na niskoobrotowych sie nie zapieprza. a prawda jest taka ze czesto wlasnie na tych malych sklepach trzeba sie narobic wiecej. wiem, bo bylam pracownikiem zarowno na duzym jak i na malym sklepie, mam porownanie, wiec nie zgadzam sie, ze to krzywdzace dla wysokoobrotowych sklepow. to nie wina nas jako pracownikow, ze nie sprzedaje sie cos u nas, a gdzies indziej sprzedaje :(


podpisuje się tym 2 rękami... jako KS z bardzo długim stażem większość swoich lat przepracowałem na sklepie wysokoobrotowym i nie widzę różnicy w pracy... po za jedną , wysokoobrotowy sklep może zamówić sobie więcej świeżych towarów :p
a niskoobrotowy musi handlować 1 kartonem w/o do czasu aż zgnije :D z mięsem do końca daty ważności :P
  Ocena JMP: 10/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo