Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
przeniesienie do innej biedronki
Autor Wiadomość
Pracownik123 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Maj 2015
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-22, 20:06   

a taka byłam zadowolona z tej pracy, a teraz wszystko się zaczęło źle dziać :bu: ;(
_________________
Magdusia
  Ocena JMP: 5/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-22, 20:09   

30 km to nie tragedia , spróbuj znaleźć rozwiązanie albo jak to mówią "biedronka to nie świat" :)
 
     
Pracownik123 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Maj 2015
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-22, 20:10   

Podejście ks, kończy się umowa paru osoba w czerwcu, ale to jest tak, jedna dobra koleżanka, druga ma kogoś w rodzinie w biedronce, trzecia taka biedna na wszystko płaczem reaguje, wiec zostaje na pracownika który ma umowę na stałe.
_________________
Magdusia
  Ocena JMP: 5/10
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-22, 20:31   

Tak to czytam i myślę że możesz spróbować postawić na jedną kartę że nie masz samochodu bądź dojazdu pociągiem lub autobusem. Ale nie wiem czy to zda egzamin.
Także współczuję sytuacji.
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-23, 10:30   

Mojej kr nie interesuje brak samochodu czy brak możliwości dojazdu. Mogę być przeniesiona na każdą biedrę w lbn
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
Fantasmagorie 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Sie 2015
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-29, 20:44   

Ja też od 1 września idę na inną biedronkę ale w obrębie jednego miasta i wiedziałam o tym od razu jak mnie przyjmowali. W obecnej biedronce ciągle pracowałam na rano, teraz na nowej przez kilka dni będę chodzić na 16 do 21 i właśnie nie wiem jak wygląda taka zmiana i w co mam ręce włożyć? ;)
_________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam."
 
     
@domin 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 122
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-29, 20:48   

Najlepiej powiedz o tym przełożonemu na samym poczatku . Chwila szkolenia i bedzie po sprawie,jeśli nie zgłosisz i nikt mu tego nie przekaże wyjdzie z założenia że wiesz ocb. ;)
 
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-08-30, 14:12   

Fantasmagorie napisał/a:
przez kilka dni będę chodzić na 16 do 21 i właśnie nie wiem jak wygląda taka zmiana i w co mam ręce włożyć? ;)

Skoro od 16, to najpewniej posadzą Cię na kasę. Jeżeli nie - to w wielkim skrócie - będziesz robić nadwyżki, wstawiać pełne palety (o ile masz uprawnienia na wózki), sprzątać sklep - tzw "kartonowanie" - wyciągać puste kartony, przekładać pojedyncze sztuki do pełnych opakowań itd, no i po zamknięciu mycie sklepu, nakładanie pieczywa i inne takie.
 
     
~nadine

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-11, 07:42   

sprawa wygląda tak. Pracowałam w Poznaniu, mam umowę na czas nieokreślony. Obecnie jestem na macierzyńskim. Odkąd byłam na l4 i teraz na UM, przeprowadziłam się do rodzinnej miejscowości oddalonej od Poznania o 150 km. Chciałabym wrócić do pracy po macierzyńskim ale w te okolice. Jak to wygląda? Czy jak napiszę podanie to muszą mnie przywrócić na swój sklep macierzysty, czy są zobligowani do tego, żeby mnie dać tam gdzie chcę?to jest mała miejscowość, więc etat tu każdy trzyma.
Po drugie, chodzą słuchy, że ma powstać nowa biedronka w okolicy, wiadomo ona powstanie w oczach i już stanowiska pewnie będą obsadzone. Jak mogę się dowiedzieć czy to prawda, że ją mają budować? udzielą mi takiej informacji w kadrach? i gdzie napisać aby w razie czego zaklepać sobie miejsce?
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-11, 07:53   

Przeniesienie nie jest takie proste , najpierw rozmowa z ks , kr no i musi być miejsce tam gdzie chcesz się przenieść , poczytaj cały temat jest chyba wyczerpujący :)
 
     
~nadine

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-11, 08:00   

to będzie ciężko bo jak napisałam tu każdy trzyma się swojej pracy i o wolny etat trudno
 
     
@K!KA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 172
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-20, 10:37   

medx69 napisał/a:
Witam.
A czy ktoś byłby w stanie mi powiedzieć ile mniej więcej trwa załatwianie przeniesienia do innego miasta, zakładając oczywiście, że znajduje się tam wolny etat? :)
Pozdrawiam :)

dziś u siebie a jutro już możesz na nowej B jeśli masz wszystko dogadane z KR
_________________
Przyjaciół nie poznaje się w biedzie tylko wtedy.... jak reagują na Twoje SUKCESY!!!
 
     
kozieniczanka

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-22, 09:01   

Czy ktoś wie co można zrobić aby nie zmieniali nam kierownika sklepu :( , dowiedzieliśmy się wczoraj o tej zmianie.
 
     
@K!KA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 172
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-22, 09:06   

kozieniczanka napisał/a:
Czy ktoś wie co można zrobić aby nie zmieniali nam kierownika sklepu :( , dowiedzieliśmy się wczoraj o tej zmianie.

Nic nie zrobicie :)
_________________
Przyjaciół nie poznaje się w biedzie tylko wtedy.... jak reagują na Twoje SUKCESY!!!
 
     
@HejaBanana 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Lut 2015
Posty: 134
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-17, 17:03   

Heja,

Mam pytanie, pomóżcie.
Czy będąc na ciążowym zwolnieniu lekarskim mogę prosić,starać się o przeniesienie na inny sklep z powodu przeprowadzki???
_________________
Kto pyta, nie błądzi.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo