Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bon "wakacyjny" w Biedronce
Autor Wiadomość
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-09, 11:33   

ma openbenefit przeczytaj tam pisze co trzeba zrobic.Czytałam to ostatnio
 
     
#k.klos 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 62
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-09, 22:58   

I oczywiście nie wpłynęło a kartę odbieralam na koniec lipca i tak się rejestrowałam .Jestem teraz ciekawa kiedy wpłynie ? Jak dzisiaj dzwonilam do kadr to nikt nic nie wie 😞
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-10, 08:25   

Może wobec Ciebie tez toczy sie postepowanie sprawdzające, czy dane podane w oświadczeniu majatkowym były prawdziwe?
 
     
~zulcia73

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 32
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-09-10, 10:48   

Ja na dzień 22.08.16 byłam na wypowiedzeniu, teraz już nie pracuję w JMP, kartę odebrałam 30.08 - dostanę te pieniądze w drugim terminie czy nie?
 
     
~Joanna26 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-10, 13:14   

Raczej nie dostaniesz.
  Ocena JMP: 4/10
     
qweerty
[Usunięty]

  Wysłany: 2016-09-10, 13:33   

Larrikol napisał/a:
Może wobec Ciebie tez toczy sie postepowanie sprawdzające, czy dane podane w oświadczeniu majatkowym były prawdziwe?
W biedronce nie ma oświadczeń majątkowych...jakby były to bym musiał wyliczyć samochody do dochodu i kredyt na dom. Nie toczy się też postepowanie-takie to za się w urzędach administracji państwowej oraz sądach i prokuraturze. W JMP dział socjalny weryfikuje oświadczenia o dochodach na członka rodziny a nie składników majątku. Weryfikacja polega na przesłaniu potweierdajscym dochód oraz oświadczeń i nie pobieraniu zasiłków z MOPS oraz innych świadczeń. Powód może być inny -na przykład pracownik z krótkim stażem który nie wypełnił oświadczenia o dochodach. LUB coś czego jako były pracownik nie możesz wiedzieć -karta została aktywowana w HOT i odebrana po 20-stym sierpnia.W takim przypadku zasilenia świadczeń z ZFŚS następuje po 16września .i w okresie do 22-go września

[ Dodano: 2016-09-10, 13:38 ]
k.klos napisał/a:
I oczywiście nie wpłynęło a kartę odbieralam na koniec lipca i tak się rejestrowałam .Jestem teraz ciekawa kiedy wpłynie ? Jak dzisiaj dzwonilam do kadr to nikt nic nie wie 😞
rejestracja po za systemem OHR nie jest wymagana. .W systemie openbenefit rejestrująca się by sprawdzać stan konta czyli saldo. Sam profil nabopenbenefit nie zawiera innych dsnych wrazliwych jsk imie nazwisko czy numer SAP. To pracodawca przekwwa i zazasila rodkami kartę przedpłacową . Pracownik zatwierdzajac w OHR kartę potwierdza jej przypisanie do swojej osoby. Wg regulaminu karty i informacji na karcie można jej saldo sprawdzić telefonicznie. Niestety nie.Operator karty bank City handlowy nie ma takiej możliwości.nie można zweryfikować karty oni widzą tylko numer a nie imię i nazwisko użytkownika czy adres lub numer SAP
 
     
#k.klos 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 62
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-10, 16:37   

Mi kazali przeslac pit za 2015 i wyslalam w sierpniu . To teraz kiedy dostane przelew na ta kartę . Dochod wyszedł taki jak podalam w oświadczeniu ;(
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-10, 17:00   

k.klos, czyli Twoje oświadczenie o dochodach zostało poddane weryfikacji ? Jeśli tak to musisz czekać do wyjaśnienia , skoro dostarczyłaś potrzebne dokumenty potwierdzające oświadczenie to nie masz się czym martwić , środki zostaną przelane :)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
#k.klos 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 62
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-10, 19:17   

Marta 1 tak moje oświadczenie o dochodach zostalo poddane werfikacji ;( tylko jestem ciekawa czy jeszcze w tym miesiącu dostane ?
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-10, 19:32   

k.klos napisał/a:
Marta 1 tak moje oświadczenie o dochodach zostalo poddane werfikacji ;( tylko jestem ciekawa czy jeszcze w tym miesiącu dostane ?
przecież jest wyraźnie napisane że druga tura 16-22 wrzesień
 
     
#k.klos 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 62
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-11, 14:28   

Pytam czy ten drugi termin tez dotyczy osób poddanych werfikacji ?
 
     
~gargulec

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 51
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-11, 14:56   

k.klos napisał/a:
Pytam czy ten drugi termin tez dotyczy osób poddanych werfikacji ?


ze strony mojabiedronka.pl

c) Odnośnie osób, co do których toczy się postępowanie wyjaśniające w sprawie prawdziwości danych zawartych w oświadczeniu o dochodach za 2015 rok, decyzja o przyznaniu lub nieprzyznaniu świadczenia w postaci wrześniowego zasilenia karty przedpłaconej zostanie podjęta po zakończeniu postępowania.
 
     
#k.klos 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 62
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-11, 15:59   

To mogę w październiku nawet dostać ?
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-11, 19:15   

k.klos napisał/a:
To mogę w październiku nawet dostać ?




Cytat:
1. Zasilenia kart przedpłaconych zostanie zrealizowane w następujących terminach:
• W dniach 05-09.09.2016 r. dla osób uprawnionych, które odbiorą kartę do 22.08.2016 r.
• W dniach 21-26.09.2016 r. dla osób, które odbiorą kartę między 23.08. a 14.09.2016 r.
2. Po tych terminach otrzymanie świadczenia nie będzie możliwe.

Kto jest uprawniony?
1. Uprawnionymi do otrzymania świadczenia są pracownicy JMP S.A.:
a) Których średni miesięczny dochód za rok 2015 nie przekroczył 5000 zł brutto na członka rodziny zgodnie z uzupełnionym oświadczeniem o dochodach i zaznaczonym progiem dochodowym (zapisanym i widocznym w systemie SAP/OHR) z uwzględnieniem pkt I.3 powyżej.
b) Którzy pozostają w stosunku pracy na dzień 22.08.2016 r., w tym osoby przebywające na zwolnieniach lekarskich, urlopach macierzyńskich, wychowawczych i rodzicielskich.
c) Odnośnie osób, co do których toczy się postępowanie wyjaśniające w sprawie prawdziwości danych zawartych w oświadczeniu o dochodach za 2015 rok, decyzja o przyznaniu lub nieprzyznaniu świadczenia w postaci wrześniowego zasilenia karty przedpłaconej zostanie podjęta po zakończeniu postępowania.
2. Pracownicy, którzy nie złożyli oświadczenia o dochodach do dnia 22.08.2016 r. nie mają prawa otrzymania świadczenia socjalnego (zgodnie z ust. IV pkt 4 Regulaminu ZFŚS).
3. Zmiany progu dochodowego za 2015 r., który został zaznaczony na oświadczeniu o dochodach nie będą uwzględniane.


Jaka jest wysokość świadczenia?
Kwota wrześniowego zasilenia jest zróżnicowana i zależy od progu dochodowego zaznaczonego na oświadczeniu o dochodach brutto na członka rodziny za poprzedni rok kalendarzowy. Dokładne kwoty zasileń oraz więcej szczegółów dotyczących świadczenia jest podanych w procedurze, do pobrania poniżej.


Jak sprawdzić, czy karta została już zasilona?
W celu sprawdzenia, czy karta została już zasilona i w jakiej wysokości najlepiej zalogować się na stronie www.openbenefit.pl. Dostęp do tej strony jest bezpłatny i całodobowy. Saldo karty można również sprawdzić dzwoniąc pod numer 22 692 24 34.

Procedura
 
     
#k.klos 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 62
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-12, 13:46   

To w takim razie musze dostac do 26 .09 a pozniej juz nie będą wyplacac ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo