Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bon "wakacyjny" w Biedronce
Autor Wiadomość
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-12, 00:37   

lokii, kogata, Zamiast się wygłupiać lepiej pomóżcie komuś kto doceni te pieniadze. Np. kupcie karmę dla psów i zawieźcie do schroniska :P
  Ocena JMP: 8/10
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-12, 07:28   

Edyta 89 napisał/a:
lokii, kogata, Zamiast się wygłupiać lepiej pomóżcie komuś kto doceni te pieniadze. Np. kupcie karmę dla psów i zawieźcie do schroniska :P

Szkoda truć psów naszą karmą :lol:
 
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-12, 10:59   

nie dla zasady poprostu nie realizuje swiadczen socjalnych oferowanych przez firme
  Ocena JMP: 2/10
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-12, 12:26   

nie @lokii, nie oferowanych, tylko rzucanych jak ochłapy żeby ludziom gęby zamknąć
  Ocena JMP: 3/10
     
#Natalusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Mar 2014
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-12, 12:49   

To zwolnijcie sie i zawsze mozecie isc tam gdzie bedzie lepiej bez paczek talonow :) kazdy ma prawo wyboru :D
_________________
Natalusia
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-12, 12:57   

Nie rozumiem, nic Was to nie będzie kosztowało a pomożecie zwierzetom którym brakuje jedzenia... W firmie i tak będą mieli to w dup.. czy Ty skorzystasz czy nie. Psy wyrzucone, wegetujące w schronisku, serce się kraja a Wy ugodzeni w honor nie pomyślicie o kimś Tylko o sobie jak egoiści. Zobaczyć radość w oczach psa ze schroniska – bezcenne! Proszę pomyślcie o tym.
  Ocena JMP: 8/10
     
@smutna 

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-12, 15:36   

Powiem Wam,ze nie rozumiem Tych którzy uważają ze 150 zł to "ochłap "Za te 150 zl mozna zrobić zakupy na prawie tydzien ,żeby mieć co jeść....jeżeli nie chce tych "bonów'to
może podejdziec z koleżanka/kolega i na Swoj indetyfikator sprezentujcie Komus dodatkowe zakupy ???Naprawdę nie rozumiem tego ,że ciagle Wam cos nie pasuje ...Która firma płaci jakieś "bony wakacyjne"?Ale tak już jest niestety Polska mentalność,ciagle mało......tym bardziej mało tym,którzy mają wieciej od drugich...Ciekawe co powiecie jak po tych Waszych narzekaniach Firma od przyszlego roku zabierze WSZYSTKIE dodatki.....wtedy dopiero bedziecie narzekać.....
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-12, 15:50   

Jak już pisałam, fajnie że dają chociaz te "rydze" :) To wcale nie jest tak, że nie muszą, bo muszą i niczego wcale nie zabiorą, bo nie mogą, ale cofnij się kilka lat wstecz i zauważ, że wszystkie świadczenia zostały na tym samym poziomie. Porównaj teraz o ile mniej osób pracuje na zmianie, o ile więcej obowiązków macie na sklepie i o ile zmieniły się wypłaty, po tym jak skorygowali regulamin przyznawania tej nieregulaminowej premii.
 
     
@krzysieq

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 249
Skąd: Bolesławiec
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-12, 16:28   

smutna napisał/a:
Powiem Wam,ze nie rozumiem Tych którzy uważają ze 150 zł to "ochłap "Za te 150 zl mozna zrobić zakupy na prawie tydzien ,żeby mieć co jeść....jeżeli nie chce tych "bonów'to
może podejdziec z koleżanka/kolega i na Swoj indetyfikator sprezentujcie Komus dodatkowe zakupy ???Naprawdę nie rozumiem tego ,że ciagle Wam cos nie pasuje ...Która firma płaci jakieś "bony wakacyjne"?Ale tak już jest niestety Polska mentalność,ciagle mało......tym bardziej mało tym,którzy mają wieciej od drugich...Ciekawe co powiecie jak po tych Waszych narzekaniach Firma od przyszlego roku zabierze WSZYSTKIE dodatki.....wtedy dopiero bedziecie narzekać.....


Tu się zgodzę z Tobą. Jeżeli nie chcecie tych bonów popatrzcie dookoła. Może ktoś z Waszych kolegów/ koleżanek potrzebują ich bardziej niż Ty. Może ktoś ma dziecko niepełnosprawne, może ktoś sam wychowuje dziecko, może ktoś żyje tylko z tej 1 pensji i dla niego to 150 zł to jest zapłacony rachunek i kupienie za to dziecku jakiegoś ubranka. Zastanówcie się nad tym :)
  Ocena JMP: 10/10
     
@smutna 

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-12, 17:01   

krzysieq napisał/a:
smutna napisał/a:
Powiem Wam,ze nie rozumiem Tych którzy uważają ze 150 zł to "ochłap "Za te 150 zl mozna zrobić zakupy na prawie tydzien ,żeby mieć co jeść....jeżeli nie chce tych "bonów'to
może podejdziec z koleżanka/kolega i na Swoj indetyfikator sprezentujcie Komus dodatkowe zakupy ???Naprawdę nie rozumiem tego ,że ciagle Wam cos nie pasuje ...Która firma płaci jakieś "bony wakacyjne"?Ale tak już jest niestety Polska mentalność,ciagle mało......tym bardziej mało tym,którzy mają wieciej od drugich...Ciekawe co powiecie jak po tych Waszych narzekaniach Firma od przyszlego roku zabierze WSZYSTKIE dodatki.....wtedy dopiero bedziecie narzekać.....


Tu się zgodzę z Tobą. Jeżeli nie chcecie tych bonów popatrzcie dookoła. Może ktoś z Waszych kolegów/ koleżanek potrzebują ich bardziej niż Ty. Może ktoś ma dziecko niepełnosprawne, może ktoś sam wychowuje dziecko, może ktoś żyje tylko z tej 1 pensji i dla niego to 150 zł to jest zapłacony rachunek i kupienie za to dziecku jakiegoś ubranka. Zastanówcie się nad tym :)



Ciesze sie,że jest też Ktoś Kto uważa tak jak ja.U mnie na sklepie od nikogo nie słyszłam ,że te bony to "ochłap".Za te 150 zł można kupić spora wyprawkę do szkoły np.....


Larii-cofając sie wstecz ,nie pamietam,żeby były bony wakacyjne...Masz racje ,mamy wiekszy zapieprz na sklepach ,co do etatów u nas akurat jest ok...kierownik tez spoko,każdy wie co ma robić,tak naprawde dobra organizacja pracy i mozna sie wyrobic...powiem Ci my w pewna sobote mielismy do spakowania namiot po wyprzedazy,po zatym normalne obowiazki jakie towarzysza 2 zmianie i dalismy rade we 4 osoby...wiec chcieć to móc...
 
     
#A.G.A.

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 86
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-12, 20:57   

Czy ktoś moze kryteria do bonów wrzucić? Od kiedy pracować trzeba by się należały...? Ładnie proszę.
:rool:
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-12, 21:20   

smutna napisał/a:
my w pewna sobote mielismy do spakowania namiot po wyprzedazy,po zatym normalne obowiazki jakie towarzysza 2 zmianie i dalismy rade we 4 osoby...wiec chcieć to móc...
A jak będą w końcu 2 osoby na zmianie, to też będziecie się cieszyć, że daliście radę, czy w końcu zauważycie, że coś jest nie halo?
Może wtedy dadzą 200 zł i znowu będzie biedronka mlekiem i miodem płynąca :)
 
     
@smutna 

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-12, 21:33   

Nie pamietam odkad pracuje w Biedronce zebysmy mieli 2 osoby na zmianie a pracuje 6 lat....Zawsze mozne poszukac innej pracy...ale wszedzie dobrze gdzie nas nie ma!!!
Biedronka jest moja 3 praca ,pracowalam poprzednio w PLUSIE i uwiez mi kochana tam tez bylo ciezko i zapiernicz jakich malo a i za taka ciezka prace dostalismy talony na 10 % upust na zakupy zrobione w Plusie to był prezent na Świeta Bożego Narodzienia....nie było paczek,wyprawek itd......wiec błagam ,przestancie marudzić.....
Co do etatów....od jutra mamy nowego pracownika ...wiec jak narazie nas nie ubywa a wrecz przeciwnie....i to moze nie sama FIRMA obniża etaty a KO??Bo nie na kazdym rejonie jest źle i nie każdym rejonie brakuje etatów.....ja mam to szczescie pracowac na rejonie gdzie jak narazie jest ok....
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-12, 21:44   

Ok, nie będę się wypowiadać, bo mnie to już nie dotyczy. Warto widzieć szklankę do polowy pełną :)
Miałam to szczęście zamienić Biedronkę na coś wiele lepszego i dopiero teraz widzę, jak byłam tam wykorzystywana i jak pracodawca miał mnie w du*ie i jakie ochlapy rzucał w ramach wielkiego funduszu socjalnego, dziś uważam, że duża jego część zostaje niewykorzystywana, ale ludzie o tym zwyczajnie nie wiedzą i sądzą, że takie 150 zł to tak wielki gest ze strony pracodawcy. Ale jak to mówią, optymiści żyją dłużej... so enjoy :)
 
     
@smutna 

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-12, 21:48   

Jestes młoda osoba i wiele jeszcze w zyciu Cie zaskoczy...Super ,że udało Ci sie znaleść inna "lepszą " pracę,gdzie zostałas doceniona i jestes szanowana...:)
Ja nigdzie nie napisałam ,że te 150 zł to WIELKI GEST...ale nie potrafie zrozumieć dlaczego ludzie marudzą ,że dostali taki bon...Nie jestem wielką optymistką jak próbujesz ta tutaj ładnie mi napisać ale mam na utrzymaniu dziecko ,mam rodzine i każdy dodatkowy grosz jest dlamnie ważny ...Może kiedys to zrozumiesz.......
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo