Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SONDA PRZERWA 15 MINUTOWA

Czy korzystasz z przysługującej przerwy 15 minutowej
tak
43%
[ 120 ]
nie
56%
[ 153 ]
Głosowań: 273
Wszystkich Głosów: 273

Autor Wiadomość
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-01, 13:09   

adas napisał/a:
To nie jest tak do końca

Jak najbardziej jest :)
adas napisał/a:
ostatnio usłyszałem od specjalisty iż to że wychodzisz na przerwę to nie oznacza że muszę tam tak długo siedzieć przecież mogę wrócić po 10 min czy nawet wcześniej w końcu nikt mi nie każe na tej przerwie aż tyle siedzieć

Przerwa na centrum trwa 30 min ,bo nasz dzień pracy to min 8,15 a podczas przerwy jak wiadomo spadają oczka ze średniej o co pretensje mają pracownicy. Więc logiczne ,że im krótsza przerwa tym oczek spada mniej i o to pewnie chodziło.
malgooooo napisał/a:
Ale jeśli będzie skan na przerwę to czy to rozwiąże sprawę? Znajda sie takie co się zeskanują i dalej pójda pracować.

Skanujesz się wychodząc i wracając więc na pewno rozwiąże sprawę.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-01, 18:55   

Korzystam. :em29:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
#vip 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 27 Mar 2012
Posty: 75
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-01, 21:14   

Od miesiąca staram się korzystać z tych 15minut -skoro nam się należy to dlaczego tego nie wykorzystać? I tak nikt tego nie doceni, że nie chodzisz na przerwę, na L4 itd...
  Ocena JMP: 3/10
     
#girl 

Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 72
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-02, 11:08   

to nie jest takie proste niby możesz ale lepiej jak nie pójdziesz bo zawsze jest coś ważnego tak sądzę że w biedrze to tylko ważne rzeczy są do zrobienia a potrzeby pracownika to już zło konieczne .
 
     
adas 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 24 Kwi 2013
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-02, 15:39   

kluq napisał/a:

Przerwa na centrum trwa 30 min ,bo nasz dzień pracy to min 8,15 a podczas przerwy jak wiadomo spadają oczka ze średniej o co pretensje mają pracownicy. Więc logiczne ,że im krótsza przerwa tym oczek spada mniej i o to pewnie chodziło.

Nie wiem jak u ciebie ale u mnie na mag. w momencie wyjścia z mag. czas się zatrzymuje a wychodzenie na przerwę na mniej niż 10 min jak przysługuję ci 30 to chyba jest chore . Więc nie interesują mnie w tym momencie żadne oczka i nic innego po prostu wychodzę i wracam z zegarkiem w ręku bo to mój czas na odpoczynek :x :x :x :x
 
     
~edzik 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 56
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-02, 16:57   

zero przerw,nawet nie ma co marzyc o 15 minutach,ręce to mamy juz do kolan,jest coraz gorzej i nikt tego nie widzi z góry....tylko dokladają nam pracy,jak słysze,ze nie ma co narzekac to śmiac mi się chce tych wszystkich biedronkowiczów. :bu:

[ Dodano: 2013-05-02, 17:17 ]
nie wierzę,że 46 procent pracownikow korzysta z 15 minutowej przerwy w całości..... :bu: w biedronce oczywiście...
  Ocena JMP: 1/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-02, 17:28   

edzik, odważ się i idź na tę przerwę a potem opowiesz jak Ci było. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~edzik 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 56
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-02, 18:50   

@lenka nie jestem aż tak odważna,ale wszystko jest do czasu......jeden człowiek nic nie zrobi,tutaj to mozemy jedynie se popisac tylko i nic sie nie zmieni w tym bagnie....
  Ocena JMP: 1/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-02, 19:46   

adas napisał/a:
Nie wiem jak u ciebie ale u mnie na mag. w momencie wyjścia z mag. czas się zatrzymuje

Wszystkie magazyny działają tak samo i czas pracy owszem się zatrzymuje ale wydajność nie ,bo tą można zatrzymać tylko w biurze :) jakoś słabo zorientowany jesteś :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-02, 21:26   

edzik,śmiało kochana uwierz w siebie a świat okaże się piękniejszy. :yeah:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~ida 

Dołączyła: 25 Paź 2010
Posty: 44
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-07, 09:37   

Czy temat skanowania zejść na przerwę będzie poruszany przez związki zawodowe na spotkaniach z zarządem? Czy temat ucichł?
To co się u nas ostatnio dzieje to jest przegięcie! Na przerwy nie chodzimy już prawie wcale bo jak zapytasz osobę z kierownictwa czy możesz zejść to usłyszysz ja też nie jem i żyję. I na przerwę sie nie chodzi bo bez zgody przełożonego nie można :(
Pot leje się po tyłku z gorąca a jak raz w czasie 8h idziemy się napić i siku to jest super!
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-07, 10:54   

ciekawe jak rozwiążą kwestię wychodzenia kierownictwa na przerwę.Kto w tym czasie będzie latał na dzwonki.
  Ocena JMP: 5/10
     
Ona77

Dołączył: 13 Sty 2011
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-07, 12:13   

ZKS i KS w tej firmie nie mają przerwy, bo zawsze gdy tylko pójdą wypić kawę to zaraz dzwonki telefony itp. najlepiej tyrać na sklepie i w ogóle nie wychodzić ze sali sprzedaży :(
 
     
kamoreks

Dołączył: 06 Paź 2012
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-12, 23:28   

Wiecie, co czytam wasze posty i powiem Wam coś. Śmieszne to jest. Pracowałem w McDonaldzie 3 miesiące i tam były przerwy 30 minutowe. 15 płatne i 15 bezpłatne. I 98% pracowników wykorzystywało przerwę w całości. Więc ja nie rozumiem, o co tu się rozchodzi boicie się iść na przerwę? To pewnie ta cała biedronka to jeden wielki mobbing. Pamiętajcie, że bez Was to raczej nic się nie sprzeda więc, to Wy tak naprawdę dyktujecie warunki, jednak ludzie się całe życie uczą, jak sprawić żebyście byli posłuszni jak pieski.
 
     
mja

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-15, 13:01   

U nas Ks zawsze była wściekła jak ktoś na przerwę się wybierał ja to przypłaciłam zdrowiem i pobytem w szpitalu , teraz może mnie w dupę ugryźć idę i się nie cackam, nie mam zamiaru życia oddać za biedronkę, a jak jeszcze będą jakieś komentarze to ją nagram i wtedy już jej nie daruję -po trupach do celu to polityka wewnątrz zakładowa biedronki . Nie dajcie się swoim KS oni nie są nietykalni mogą tylko straszyć zwolnieniem ale ich tez mogą zwolnić.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo