Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SONDA PRZERWA 15 MINUTOWA

Czy korzystasz z przysługującej przerwy 15 minutowej
tak
43%
[ 120 ]
nie
56%
[ 153 ]
Głosowań: 273
Wszystkich Głosów: 273

Autor Wiadomość
@Agnieszka83 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 172
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-30, 08:48   

u mnie jest tak samo jak jak u blablo. Wczoraj np pracowalam od 14 do 24. Wieczorna dostawa - 2 samochody. Zjadlam na magazynie w biegu bo na sklepie mrozonki czekaly. Rano jest inaczej. na spokojnie kazdy schodzi na socjal i siedzi tyle ile potrzebuje ( oczywiscie nie wiecej niz 15 min)
 
 
     
~matusiak80 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Gru 2009
Posty: 30
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-30, 08:57   

my zawsze staramy się korzystać z przerwy nawet jak dużo pracy to schodzimy przed dostawą
  Ocena JMP: 5/10
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-30, 10:30   

Oddałam głos . Korzystam z przerw-ale bywają dni ( bardzo rzadko), że nie uda się. Nasi kierownicy starają się, żeby każdy troszkę odpoczął.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-30, 13:18   

Poszlo :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
adas 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 24 Kwi 2013
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-30, 13:48   

głos oddany , na przerwę wychodzę i nie interesuje mnie co się dzieje wracam z zegarkiem w ręku a ostatnio byłem nawet wywieszony że przekroczyłem przerwy w skali m-c o jakieś 18 min >:D :x :x
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-30, 15:47   

Na centrum nigdy nie dzieje się nic takiego co uniemożliwiałoby skorzystanie z przerwy a nawet Ci co nie chcą z niej skorzystać są na nią wysyłani gdyż u nas obowiązuje system skanowania przerw.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-30, 16:58   

i myślę kluq że u nas też powinno tak być :em29:
 
     
@kachen 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 393
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-30, 17:20   

ja czasami korzystam z przerwy...jednak jak jest pełno roboty...to niestety trzeba sie poświecic...i zaper...na głodnego...takie to uroki pracy w biedrze.. -.-
  Ocena JMP: 10/10
     
~sylwuśka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Kwi 2013
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-30, 18:02   

u nas nie ma z tym problemu zdarza sie że nie można wtedy kiedy by sie chciało ale to wyjątkowe sytuacje
  Ocena JMP: 8/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-30, 23:53   

dziękuje wszystkim głosującym i tym na tam i na nie
 
     
~Paula 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-01, 02:14   

Cytat:
oj wiem , i rozumiem blablo ludzie nie chodzą bo są zaangażowani chcą jak najlepiej,ja to rozumiem nie potępiam,ale to ONi powinni nam zapewnić taką obsadę by zjeść

ONI maja to w du...ie czy my pojdziemy czy nie pójdziemy na przerwe a zapewnic ludzi na zmianę żeby można było się ze wszystkim wyrobić,pójśc na zasłuzone 15 min odpoczynku?! po co ? IM nie potrzeba!!! NAM by się przydało !! ale ICH to nie obchodzi!!!

[ Dodano: 2013-05-01, 02:20 ]
kluq napisał/a:
Na centrum nigdy nie dzieje się nic takiego co uniemożliwiałoby skorzystanie z przerwy a nawet Ci co nie chcą z niej skorzystać są na nią wysyłani gdyż u nas obowiązuje system skanowania przerw.

:em29: :em29: :em29: :em29: :em29: :em29: :em29: :em29: :em29: :em29: :em29: :em29: :em29: :em29: :em29: :em29: :em29: :em29: :em29: :em29:
 
     
adas 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 24 Kwi 2013
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-01, 09:47   

kluq napisał/a:
Na centrum nigdy nie dzieje się nic takiego co uniemożliwiałoby skorzystanie z przerwy a nawet Ci co nie chcą z niej skorzystać są na nią wysyłani gdyż u nas obowiązuje system skanowania przerw.


To nie jest tak do końca , bo to że trzeba wyjść na przerwę to się zgadzam, ale ostatnio usłyszałem od specjalisty iż to że wychodzisz na przerwę to nie oznacza że muszę tam tak długo siedzieć przecież mogę wrócić po 10 min czy nawet wcześniej w końcu nikt mi nie każe na tej przerwie aż tyle siedzieć. Nie wiem o co mu dokładnie chodziło chyba nie do końca przemyślał to co chciał powiedzieć ja wychodzę na przerwę nastawiam minutnik w tel. na koniec przerwy dzwoni tel. i wtedy wracam :P :P :P :x
 
     
~usura


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-01, 10:30   

U mnie Zks zawsze pyta-A Ty musisz iść dzisiaj na przerwę?Nie ,w sumie nie muszę mogę ciągle zapie.....bez jedzenia czy picia...A zks od rana kupuje bułeczki,jogurty,bagietki-ona nie jest głodna jak ciągle coś żuje...A mnie się pyta czy ja koniecznie muszę iść na przerwę...obłęd... :szczena:
A wyniki sondy mówią same za siebie-CZAS NAPRAWDĘ COŚ Z TYM ZROBIĆ!!
  Ocena JMP: 1/10
     
#malgooooo 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 24 Lip 2010
Posty: 63
Skąd: z brzucha matki
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-01, 11:05   

Jeśli nie zaczniecie od siebie to nic nie uda się zrobić. Zawsze znajdą się zwolennicy i przeciwnicy skanowania na przerwę. Ja jestem zdania, że to czy mamy przerwę czy nie zalezy od nas i tego czy potrafimy postawić na to, co się nam nalezy, nawet jeśli kierownicy sklepu to mściwi ludzie. Przyzwyczają się pod warunkiem, że wszyscy na przerwę będą schodzić, bo jak znajdzie sie na sklepie jakaś "Zosia", która chce tyłki lizać i na przerwę nie zejdzie, bo kierownik będzie z niej zadowolony gdy te 15 min wykorzysta na pracę, to taka, która będzie chciała iść okaże się czarną owcą na sklepie.
U nas nigdy nie było tego problemu, po prostu się idzie i już. Wiadomo, że nie zawsze jest to 15 min bez przerwy bo niekiedy dzwonek na kase i trzeba iść ale zawsze wracamy dokończyć tą przerwę i raczej nie patrzymy ile na niej jesteśmy. Zjadamy co mamy zjeść i dalej pracujemy. Nikt nie narzeka. Ale jeśli będzie skan na przerwę to czy to rozwiąże sprawę? Znajda sie takie co się zeskanują i dalej pójda pracować.
_________________
...malgo...
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-01, 12:33   

powinien być jakiś opis do tego pytanka... otóż korzystam, ale jak widzę miny zks to mnie na rzyganie ciągnie... korzystam bo mi się należy, a nie bo mało roboty na sklepie... mam ich gdzieś, niech chłodnia stoi nawet i do południa!!!
  Ocena JMP: 2/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo