Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
AJENCJA
Autor Wiadomość
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-04, 19:13   

Podpisując umowę o prace chyba warunki były znane więc nie bardzo rozumie do kogo te pretensje ??
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
ines66

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-05, 17:22   

warunki miały byc takie jak w normalnej biedronce! więc każda z nas była zaskoczona jak wyszło wszystko 6 miesięcy po otworzeniu sklepu...nie mamy pretensji jest nam przykro!!
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-05, 18:11   

A jakie warunki się różnią?
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-05, 18:14   

Pewnie bony, paczki, socjal...........
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-05, 18:32   

to są przywileje, a warunki? wody nie macie na sklepie? wózków elektrycznych nie macie? butów, nożyka, odzieży ochronnej, toalety? to są warunki...
 
     
ines66

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-05, 18:42   

nożyków nie mamy buty wywalczyłyśmy po roku, koszulki cały czas te same od ponad roku!!a jeśli chodzi o przywileje to niby dlaczego ktos miałby nam ich odmówić, są gorsi i lepsi ludzie? zapierd...my w 6 kasjerek na cały sklep i nikodo więcej nie zatrudnią plus 4 kierowniczki, ile kas czynnych to tyle cały czas idzie, nie ma kto odebrać dostawy, nie ma kto rozłożyć, non food nie ma kto wyłożyć dopiero po 21 to robimy wszysko w biegu!!a niekiedy po 21 zostaje tylko kasjerka i kierowniczka to strasznie dużo!! ale w sumie szkoda pisać bo i tak żadnego z tego pożytku...

[ Dodano: 2013-12-05, 18:46 ]
siedź cicho i ciesz się że masz prace!! macie racje! hehehaha a ja o PRZYWILEJACH myśle, jaka ja niewdzięczna! pozd Swiętokrzyskie!
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-05, 18:46   

Musicie pomocy szukać gdzieś indziej, nie mam pojęcia gdzie. Nie wiem nawet czy mając prywatnego właściciela możecie oczekiwać tego od JMP, ale w jakimś stopniu chyba powinni to kontrolować. Zacznijcie może od telefonu do biura obsługi pracowników.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-05, 18:54   

ines66, zostajecie po godzinach za friko?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-05, 20:45   

nie mogą tego kontrolowac, bo paczki itp są z funduszu socjalengo, który w różnych firmach różnie funkcjonuje. jmp nie moze tego dac pracownikom ajencyjnym poniewaz nie on ich zatrudnia.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-06, 09:50   

Chodziło mi o warunki ich pracy, powinni to kontrolować, żeby sklep utrzymał licencję
 
     
ines66

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-06, 17:37   

nie mamy nadgodzin bo jmp by im głowy urwała, zarobki mamy takie jak w normalnej B bo tez oni narzucają, premie tez niby nam wylicza rejonowy...szef tylko patrzy jakby ominąć wszystko co oni mu narzucają...nie wiem jak to jest w innych takich biedronkach, może jest ktoś z takiej biedronki???jak się Wam podoba w naszych niby biedronkach?może ktoś ze świętokrzyskiego?
 
     
sandra-k-16

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-02, 09:48   pracuje w ajencyjnej biedronce

witam,
ajencyjni nie dostają paczek, nie przysługuję im nic ze świadczeń które otrzymuje biedronka Jeronimowa. Od nie dawna pracujemy na premię tak samo jak i reszta sklepów, z racji tego ze mamy objętościowo sklep wielkości sklepów typu żabka, żeby wystawić paletę euro bez przerzucania mąki cukru bądź wody ręcznie trzeba przestawić pół sklepu. Ogólnie jesteśmy mikro biedroneczką, często na sklepie na jednej zmianie sa tylko dwie osoby, KS i kasjer, masakra zaczyna sie wtedy kiedy trzeba jeszcze rozłożyć dostawe, bardzo czesto zostajemy po godzinach by nadrobić czy chociażby posprzątać. Za nadgodziny właściciel sklepu nie zapłacił ani razu. a od kąd pracuje to nazbierały by się pewnie ze trzy wypłaty ze samych nadgodzin. A gdy sie człowiek odezwie w obronie tego co mu sie należy to odpowiedzą ze na nasze miejsce jest masa innych chętnych. Nie wsominając ze właściciel sklepu miga się od wszelkich opłat, zmieniając co roku nazwę firmy, brak pieniędzy na paczki swiąteczne tlumaczy od 2 lat tym ze nadal okrywa straty po poprzednim sklepie. Czy gdyby interes był tak mało opłacalny to otwierał by kolejne pseudobiedronki? Często robimy za ochroniarzy zeby ludzie pół sklepu nie wynieśli, nie raz po parkingu goniliśmy złodieja by chociaz pełen wózek sklepowy odzyskać. a ze innej pracy nie ma pieniądze potrzebne to trzeba zacisnąc zeby i robic dalej.\
Ale jak tylko nadaży sie okazja to przyniesienie wypowiedzenia bedzie najlepszą rzeczą jaka mnie od tej firmy spotkała.
  Ocena JMP: 1/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-02, 09:55   

Za niewypłacenie nadgodzin przysługuje Pani prawo do złożenia sprawy w sądzie pracy,ma Pani na to okres 3 lat,jesli są dowody lub świadkowie ,mozna założyć sprawe. W sądzie pracy nie ponosi się opłat jako pracownik

[ Dodano: 2014-01-02, 10:00 ]
odnośnie swiadczenia socjalnego nie można przesuwać środków z jednego pracodawcy na drugiego,chociaż zaróno w 15 leciu jaki zabawie noworocznej bierze udział załoga biedroki ajencyjnej w mojej okolicy. Odnośna warunków pracy,jest to indywidualna umowa ajenta i jego pracowników,ale przypominam że nadal obowiązują jak nas przepisy prawa kodeksu pracy.Oczywiście jesli jest toumowa o pracę a nie cywilno-prawna, o dzieło itp
 
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-22, 12:32   

Ale macie normalną umowę o pracę?

[ Dodano: 2014-03-22, 22:31 ]
A ktoś wie może co będzie w sytuacji kiedy mam umowę z JMP i biedronka,w której pracuję przejdzie w ajencję?Rozwiążą ze mną tę umowę?A jaki mogą wtedy podać powód?
 
     
sandra-k-16

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-24, 23:22   

tak umowa niby normalna najpierw na 3 miesiące, kolejna na rok i potem dwa, jest to niecałe 1470 przy pelnym etacie. premie pracując przez dwa lata dostałam aż raz, mimo tego ze audyt PL-ki i obroty i tejemniczy były spełnione by premie dostać
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo